Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Dincolo de cuvinte, ego-ul ne stapaneste pe fiecare

#54
Asa, dupa o lunga asteptare aflu si eu in sfarsit ce se mai intampla. De cand astept :]]
Revenind, la asta nu ma asteptam O_O" Deci Dimitri ala imi place din ce in ce mai putin. Ok, cred ca o place pa Ada si asa mai departe, dar totusi, ceea ce a facut mi s-a parut cam exagerat. Desi nu pot spune ca nu mi-a placut faza cand l-a facut pe Oliver prost, iar acesta din urma nu a reactionat in niciun fel. Am eu o oarecare banuiala de ce anume i-a adresat acea jignire, dar astept sa aflu mai multe. Poate ne spui chiar tu la un moment dat motivul, desi pentru mine este destul de evident.
A, si mi-a mai placut faza cand tatal lui Oliver l-a intrebat de Ada. Simpatic om. :D
In afara de asta, nu prea stiu ce as mai putea sa spun, mai ales ca de descriere nu pot sa ma leg niciodata la tine. Cei doi sincer imi par foarte confuzi, desi mie imi e clar ca tin unul la altul, deci eu ii cam vad impacandu-se pana la finalul acestui fic. Sau nu... Aflu eu.
As zice de greselile de tastare/gramaticale, dar sunt aceleasi ca in capitolele trecute, vesnica ta problema cu acei "ii". In afara de asta restul mi s-a parut ok.
Cam atat. Astept nextul care sper sa apara curand :P

[Imagine: air_gear_by_zzfoxzz-d31fttj.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Dincolo de cuvinte, ego-ul ne stapaneste pe fiecare - de Leontina - 13-02-2012, 05:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de cuvinte LittleBlackR 3 3.002 23-03-2014, 01:26 PM
Ultimul răspuns: LittleBlackR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)