Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Dincolo de cuvinte, ego-ul ne stapaneste pe fiecare

#52
Hey >:D<
Mentionez de pe acum ca nu ma voi lega de greselile de tastare.
Acest capitol m-a lasat in ceata. In cel precendent erau ca niste straini si acum... Ada mi se pare putin confuza. Cand n-are energie, cand are si nu stie ce sa faca cu ea. Mi se pare interesant ca a hotarat sa uite tot atat de usor, dar asta e decizia ei.
Oliver a fost foarte foarte foarte dragut. Pe bune. Nu cred ca a inteles prea mare lucru, dar s-a adaptat usor. Ce face fericirea din om...
Citat:- Nu ca as fi pudic sau ceva, dar ceva imi spune ca o sa te uiti la mine ca la un violator in serie daca imi dau pantalonii jos in fata ta…
Cu siguranta cea mai tare parte. De remarcat ca pe el nu l-ar fi deranjat sa-si dea pantalonii jos...
Capitolul a fost dragut, chiar daca nu s-au intamplat prea multe. Acum, am cateva observatii de facut:
- Ai repetat "dulap", "iesim", "brusc" si poate si alte cuvinte. Inteleg o data, dar dupa devine deranjant.
- Nu-mi place structura aceea "Mai apoi". De asemenea, prea multi de "dupa" au aparut in text.
- Dupa o replica enuntiativa simpla(de se termina cu "."), nu mai pui punctul, ci virgula si "spuse/zise/comenta" cu litera mica
- Ai facut o supa de verbe la un moment dat, nu mai stiai ce se petrece si cand.

Din partea mea ai un + pentru faptul ca ai folosit mai mult dialog.
In concluzie astept continuarea :*.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Dincolo de cuvinte, ego-ul ne stapaneste pe fiecare - de Miss M - 27-12-2011, 03:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de cuvinte LittleBlackR 3 3.002 23-03-2014, 01:26 PM
Ultimul răspuns: LittleBlackR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)