Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata cu Louie/Life with Louie

#7
Puteam sa pun pariu ca am trecut pe aici o_o Nu pot sa cred ca la acest desen au comentat asa putin useri :]] I mean, pe bune, desenul e fantastic, superb din toate punctele de vedere. Este si va fi in continuare desenul meu preferat. Chiar si cand voi fi batrana imi voi aduce mereu aminte cu bucurie de Viata cu Louie :]] Am copilarit cu el si continui sa fac acest lucru :]] Si acum ma mai uit la unele episoade pe internet. Cred ca am vazut toate episoadele de cel putin zece ori si inca nu m-am plictisit de el.
Personajul preferat:cu siguranta este Andy, tatal lui Louie :]] Este atat de amuzant, atat de idiot si foarte nervos >.< Imi place ca mereu vorbeste de razboi si ca mereu are o alta opinie fata de ceilalti membri ai familiei :]]. E tare tipul, mai ales in episodul acela cu Potopul :]]
Ca tot veni vorba, cred ca acela este episodul meu preferat cu inundatia, cand tot orasul se stransese la casa lor :]] Si mama lui Louie cu "Mai vreti cartofi dulci? " :]] Acolo au fost o groaza de faze amuzante, cred ca nu am mai ras in viata mea cum am ras atunci :]] Cand mama lui Louie a spus ceva de genul "Sti cine nu e aici? ", iar Andy a izbucnit asa deodata, foarte nervos, zicand ceva de genul "Nimeni. Toti sunt aici. TOT CARTIERUL E AICI " 24)
Sau un alt episod...acela cand era bunica aia bolnava si parintii lui Louie s-au dus sa o viziteze. Era iarna si a racit si mama lui Louie(mereu uit cum o cheama). Si cele doua femei ii tot cereau lui Andy lucruri: "Andy, imi dai te rog servetelele" ; "Andy, imi dai apa? " etc. i Andy" Imi da cineva munitia? " 24)
Desenul este chiar foarte tare, fiecare episod e special in felul lui si plin de amuzament
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Viata cu Louie/Life with Louie - de yaoi maniac - 21-06-2011, 04:59 PM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de DeDal N. - 21-06-2011, 05:58 PM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de Ang. - 21-06-2011, 06:12 PM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de `Shadow. - 08-07-2011, 09:11 AM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de Jessica. - 09-07-2011, 12:46 AM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de βεκi - 10-07-2011, 12:06 PM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de Zuza. - 11-07-2011, 12:37 AM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de Elyy - 17-07-2011, 06:19 PM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de Zyklon - 13-08-2011, 10:21 PM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de Fiction - 13-08-2011, 11:43 PM
RE: Viata cu Louie/Life with Louie - de Lexxu - 02-06-2012, 03:35 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)