Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Insula Dramei Totale

#11
Cat imi plac desenele astea105
Sunt chiar foarte tari, iar Gwen este preferata mea dintre fete. Este mai diferita si imi plac hainele ei. Imi place cum se comporta si ca se cearta mai mereu cu Heather. Cat despre Heather este tare tipa, dar mi se pare a fi cam . . . piti21.
Eh, si Leshawna, tare tipa si are o personalitate puternica. Se lauda cu fundul sau21
Izzy, asta e cea mai tare, e nebuna si ii sperie pe toti. In TDA este si mai nebuna, hah, ce imi place tipa.
Dintre baieti mi`a placut Duncan, e tare, si are freza cul si se comporta rebel. Are piercinguri si arata cat de cat bine, eh, ce tip.
Mi`a mai placut Trent, si acesta cu un caracter mai diferit, uneori timid si usor de pacalit, Heather l`a pacalit usor21
Deci, desenele astea sunt bestiale, le`am urmarit de la bun inceput. Personajele sunt foarte amuzante, si arata ca persoane din viata reala, chiar si comportamentul lor fiind intalnit printre oameni. Toti sunt diferiti, dar ciudat este, sau poate ca nu este asa de ciudat, ca fiecare si`a intalnit dragostea acolo. 21
Owen, tipul asta e cel mai amuzant. Are probleme cu gazele [21] si manaca orice, este si fricos, dar este ditamai omul21
Eh, super tari pesoanajele si felicitari producatorului, a stiut ce face21

#12
Imi place mult Insula Dramei Totale, l-am vazut acum mai mult de un an si mi s-a parut foarte amuzant. Personajele sunt desenate cam urat, toti sunt... diformi 21 Probele sunt cea mai tare parte, una mai stupida decat cealalta, iar Chris e cel mai sadic prezentator, impreuna cu infricosatorul lui amic, bucatarul Satar 24 Imi place Leshawna pt ca e dura si spune totul pe fata si de Owen pt ca e mare si prostovan 71 Imi mai place cuplul Courtney-Duncan, sunt complet opusi: el - tipu de la scoala de corectie, care incalca toate regulile si ea - tipa desteapta care nu incalca nicio regula. Conflictul dintre Heather si Gwen e interesant, ma bucuram mult atunci cand Gwen reusea sa-i inchida gura fitoasei aleia.
[Imagine: sig_reinoir.png]

#13
Hehehe, imi place foarte mult. Sunt atatea provocari si probe21
O da Chris , prezentatorul este foarte amuzant21 ii pune sa faca tot felul de lucruri.
Ihh si cand sta fiecare in parte in toaleta si povesteste, si cand vezi rahatul ala si musculitelebleah ti se intoarce stomacul pe dos 21 bine este un desen dar.. 21
Ce-mi place de Gwen este competitiva 21 da cum sa nu 78

Poza de grup 4
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#14
Unele parti sunt absolut scarboase. Mi se pare stupid, dar asta nu inseamna ca nu m-am uitat la el iar unele episoade mi-au placut, altele m-au facut sa ma gandesc unde sunt desenele animate bune nu ca acestea. Dupa parerea mea, chiar daca mori de plictiseala, nu cauta sa te uiti la el.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#15
Nu po sa zic ca sunt o fana inraita a acesui desene, cand il da la TV ma uit daca apuc si nu este altceva mai bun. La unele parti chiar iti venea sa vomiti, este scarbos dar si amuzant, mai aes owen ala 21)
acuma nu ma mai uit la aces esee din lipsa de timp si interes, nu-i chiar o pierdere mai ales ca nu mi-a placut chiar asa sa zici ca-s dependenta 21oricum destul de interesanta ideea cum toti lupta pentru bani Smile
un desen bun de plictiseala, cum imi place mie sa le zic adica nici prea prea nici foarte foarte 21

#16
Tata mama sunt sanatots
La voi eu ma gandesc
Ce vreau sa fiu voi ma-ti intrebat,raspunsul azi la-ti aflat
Caci vreau sa fiu faimos
Vreau sa locuiesc langa soare
Eu voi lua castigul cel mare
Findca vreau sa fiu faimos
Eu vreau sa fiu,vreau sa fiu faimos.
Lalalalala. Foarte tare melodia de la inceput. Cat despre desen este minunat, eu una il ador. Imi place mult cum Chris ii tot chinuie pe concurenti si deasemenea imi place si ca exista cupluri in desenul asta. Gelozie, nervi, ura, bucurie. Exista de toate(bine,mai putin un copil,nu avem nevoie de asa ceva). Si mai tin minte episodul ala cand ursu era imbracat in hainele grasanei aleia care se imbraca la fel cu slabuta aia O_o nu stiu de ce dar imi scapa numele lor tot timpul. Oricum, si in ziua de azi mai vizionez Insula dramei totale.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)