Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 caractere din naruto care nu iti plac

#7
Well, let me see my mentally list... there you are *get her mentally list*

1. Sakura Haruno -nu-mi place rozalia e mataita -la modu rau- , prea nebuna dupa Sasuke si totusi o vrut sa-l omoare. Dupa mine ea e indragostita de fizicul si puterea lui Sasuke si-l mai si ranea pe Naruto, dadea in el ca intr-un sac de box, iar acuma ii place de Naruto pentru ca e puternic si fizic si mintal. Daca Kishimoto il cupleaza pe Naruto cu ea cred ca o sa vomit 24, sunt in total deacord cu Ayame Chan in acest punct de vedere. Nici nu vrea sa aud ca Kisihimoto vrea sa o faca eroina in urmatoarele episoade, dar din pacate o face>.<
2. Kabuto -De ce i-a inviat pe cei morti? Meritau sa se odihneasca, si-au terminat treaba. Dar tot vreau sa stiu cine e in ultimul sicriu ^w^
3. Danzo -Cel cu goana dupa putere ca si Sasuke. Danzo, Naruto nu-i o arma! Sincer ma bucur ca a murit, intr-un fel...
4. Orochimaru - Cand era mic era dragut, intr-un fel imi pare rau ca a murit era mai bine cu el decat cu fraierul de Kabuto.
5. Madara -Il vreau inapoi pe Tobi, era copilaros si amuzant, chiar si vocea lui te facea sa razi, mai ales cand striga. Pe Madara il urasc doar pt planul lui cu stapanirea lumii, in rest imi place de el, dar tot il vreau pe Tobi inapoi.

Deci, cred ca ar trebui sa zic de ce nu-mi displace Karin. Pentru ca a renuntat la sentimentele pentru Sasuke si pentru ca s-ar putea sa devina mai puternica acum ca-i in Konoha, poate ii ajuta in razboi si ea, desi nu cred dar n-avem de une' sa stim.
Din Akatsuki, inafara de Madara, nu ma enerveaza nici unu.

Tot ce am scris ii doar propria parerehug
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD



Răspunsuri în acest subiect
RE: Top 5 caractere din naruto care nu iti plac - de Twisty Emerald - 08-07-2011, 04:19 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.079 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.393 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)