Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Teach me to love

#36
[center] Capitolul 16[/center]

Au trecut trei luni de cand eu cu fratele meu eram la scoala si tata nu a mai aratat nici nu interes fata de mine de orice fel, fiindca gasise pe altcineva sa faca treaba in locul meu, cea ce ma bucura enorm. In tot acest timp, eu l-am antrenat in lupte, sa traga cu pistolul, sa manuiasca katana si cum sa cucereasca oamenii pentru a obtine informatii. Ma bucura faptul ca invata repede, aratand in fiecare moment ca avea stofa de conducator de clan. Madara fiind mandru de el, ne trimise in vacanta de Paste, timp de doua saptamani la cabana noastra de pe muntele Fuji, doar noi doi, fara nimeni prin preajma. Cand auzi, Sasuke sari in sus de bucurie, care se accentua, in momentul cand vazu zapada de pe drumul de acces. Cabana era situata la marginea unei statiuni de schii si era facuta intregime din lemn de brad. Cabana avea doua etaje, iar legatura dintre etajul intai si parter se putea face si prin interior si exterior, veranda la parter, terasa sau balcon si la al doilea etaj era piscina, avand balcon in partea spre padure. Coboram din masina si alergam pana in fata usi, unde ne astepta Maya, o femeie din statiune ce se ocupa cu intretinerea cabanei, dandu-ne drumul inauntru. Dupa ce instructajul imi fusese facut de femeie - mancarea ne-o facem singuri - si bani dati mie, ea pleca, lasandu-ne sa ne caram bagajele in camera noastra.
- Wow! Exclam cand intru in dormitorul nostru.
Peretii de lemn, erau simpli, acoperiti doar de un tablou aflat de-asupra patului, ce se afla intre cele doua ferestre. Aveam computer in camera, oglinda si masa de toaleta si patul era confortabil cu plapuma groasa din puf si cearceafuri albe.
- Marfa! Exclama Sasuke, apoi lasa bagajele si ma impinse spre pat, facandu-ma sa pic pe el. Suntem singuri in casa, deci numai ai nici un motiv sa nu ma faci al tau, imi sopt brunetul pervers in ureche, frecandu-se usor de mine.
- Si sangele de pe cearceafuri? Il intreb, ridicand o spranceana, in timp ce dadeam la o parte plapuma, pentru ca Maya sa nu intre la banuit de ce este patata plapuma.
- Ca te-am lovit din greseala in nas si ti l-am spart? Ma intreba la randul sau, in timp ce isi strecura degetele sub ploverul albastru si maioul negru, incepand sa ma mangaie pe abdomen.
Aprob din cap, apoi il sarut pe buze, spunandu-i ca trebuie sa iau ceva din rucacul meu, iar el sa se descalte de ghete si sosete. Scot din rucsac, o cutie cu crema pentru a aluneca mai usor in interiorul sau, fara sa folosesc prezervativul. Ma descalt si eu si ma pun deasupra lui, incepand sa il sarut cu o foame nebuna dupa buzele sale minunate, in timp ce il desfaceam la camasa groasa ce o purta, dand-o jos si aruncand-o prin camera. Incetul cu incetul ne-am dat jos bluzele ce ne acoperea corpurile, incepand sa ne frecam unul de celalalt ca disperatii. Cobor cu saruturile pe pielea gatului, gustand din prospetimea sa, in timp ce limba facea conturul tatuajului in forma de dragon, din colbat, ce il avea tatuat pe partea dreapta a gatului. Tatuajul era exact ca al meu de pe ceafa, aceeasi culoare, facut acum doua saptamani. Imi amintesc si acum cat de tare l-a durut, incat aproape mi-a zdrobit mie mana, cand l-am tinut sa nu planga. Il aud cum ofteaza de placere, ce ma facu sa cobor mai jos cu buzele, luandu-i un sfarc intre ele, incepand sa il sug lacom, sa il invart jucaus, sa il musc delicat si sa il ling apasat, pana l-am intarit. Ii aplic si celuilalt sfarc acelasi tratament, in timp ce mi-am coborat mana intre picioarele, incepand sa il desfac la pantaloni. Dupa ce ii intaresc ambele sfarcuri, cobor cu buzele, spre bazin, in timp ce trageam de pantaloni in jos. Apas cu degetul aratator capul penisului, apoi ii dau un sarut si imi trec limba peste el, facandu-mi fratele sa se arcuiasca si sa geama adanc, prizindu-mi cu mainile parul. Incep sa ii sug mandria ca pe o acadea, in timp ce ma jucam cu testicolele sale. Sasuke gemea si icnea de placere, arcuindu-si spatele si strangand in pumn cearceaful plin de cute. Cum se elibera in gura mea, il sarut pe buze, dandu-i sa se guste pe el insasi, in timp ce ma desfaceam la pantaloni si ii dadeam jos.
- Ce faci? Ma intreba cu glas ragusit, cand l-am rugat sa se intoarca cu spatele la mine. Ahh, gemu cand am inceput sa ii sarut ceafa si muscandu-l usor de piele, lasand muscaturi rosi, dar vagi.
Am inceput sa ii apas cu limba fiecare vertebra, facandu-mi fratele sa geama din ce in ce mai adanc. Ii ling gaurica micuta si rozalie, facandu-l sa tipe de placere, mai ales cand mi-am bagat putin limba in interior, facand miscari de du-te-vino. Il intorc din nou cu fata spre mine si iau crema de pe noptiera si incep sa il und acolo jos, pentru a nu simtit nici o durere. Pun la loc crema pe noptiera si ii pun picioarele pe umerii mei si imi dau de tot elasticul din par, lasandu-l liber, pentru a nu se ciufuli asa de rau.
- Nu ne protejam? Ma intreba, cand m-am potrivit la intrarea in trupul sau, facandu-ma sa ma sprijin cu mainile de capatul de lemn al patului si imi las capul in jos, iar parul imi veni in fata, ca o perdea neagra.
- Niciodata nu am facut-o neprotejat. N-am nici o boala cu transmitere sexuala, deci imi permit sa o fac neprotejat, ii spun, zambindu-i din suflet, apoi ii trimit o berezea. Relaxeaza-ti bazinul si abdomenul si te va durea mai putin asa, mai adaug, apoi il patrund usor, inaintand cu grija in interiorul sau stramt.
Sasuke se arcui, scotand un sunet nearticulat si apuca cearceaful in pumni, strangandu-l si mai tare, iar la colturile ochilor aparura lacrimi cristaline de durere. Ii iau acele lacrimi pe buzele, in timp ce m-am adancit cu totul in interiorul sau stramt, simtind cum pulsez acolo. Incep sa fac miscari de du-te-vino cu grija sa nu il ranesc, in timp ce ii lingeam pielea infierbantata a gatului. Peste trupurile noastre se asternu un strat fin, sclipitor, lipicios si alunecos de transpiratie, incat parul nostru ni se unse si se uda, datorita eforturilor ce le depuneam impreuna. Simt cum imi vine si il patrund dur, eliberandu-ma in interiorul sau. Imi lipesc fruntea de pieptul sau pentru cateva secunde pentru a-mi reveni, apoi ma dau jos de pe brunet, acoperindu-ne cu plapuma calda si pufoasa. Il trag in bratele mele si il sarut apasat pe buzele acelea apetisante si moi, apoi adormim amandoi obositi, dupa momentul incendiar petrecut alaturi de el...

Cabana
Dormitorul
Tatuajul de pe gatul lui Sasuke si ceafa lui Itachi
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Teach me to love - de Nywa - 14-05-2011, 12:38 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 21-05-2011, 09:44 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 30-05-2011, 07:54 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 12-06-2011, 09:32 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 17-06-2011, 09:34 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de anime_addicted - 22-06-2011, 01:59 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 26-06-2011, 07:51 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 19-07-2011, 09:03 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 07-08-2011, 03:26 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-08-2011, 10:32 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 03-09-2011, 10:36 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-09-2011, 06:11 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 30-09-2011, 09:11 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-10-2011, 10:23 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 27-10-2011, 04:45 PM
RE: [yaoi] Teach me to love - de Flash - 27-11-2011, 04:54 PM
RE: [yaoi] Teach me to love - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: [yaoi][naruto] Teach me to love - de Nywa - 09-12-2011, 10:10 PM
RE: [yaoi][naruto] Teach me to love - de Kimera - 11-12-2011, 01:06 AM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 24-12-2011, 07:23 PM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 07-01-2012, 05:08 PM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 22-01-2012, 07:21 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 28-01-2012, 05:45 PM
RE: Teach me to love - de Daria - 28-01-2012, 06:18 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 18-02-2012, 10:55 AM
RE: Teach me to love - de AbiiShu' - 19-02-2012, 07:14 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 01-03-2012, 09:10 PM
RE: Teach me to love - de AbiiShu' - 04-03-2012, 11:49 AM
RE: Teach me to love - de Nywa - 11-03-2012, 01:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Yakuza' boss in love II - On my own Nywa 56 54.304 08-04-2012, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  [Terminat] Show me love Nywa 52 37.634 11-03-2012, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Nywa


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)