Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Teach me to love

#33
[center]Capitolul 15[/center]

- Am luat un zece ca ai stiut sa citesc corect in franceza si sa ma prezint, iar profa a spus ca am un accent minunat francez, iar in gandul meu era ceva de genu: Profo, daca ai fi fost rapita si tu si ai fi trait doi ani in Paris, scos doar noaptea si doar cu insotitori, cred ca ai avea si tu accent, imi povesti fratiorul meu cel dulce, in timp ce stateam razamati de zidul casutei ce dadea pe acoperisul scolii.
- Fain dragoste, spun atent sa nu ma vada cineva si ii dau un mic sarut pe buzele acelea apetisante. Eu am fost luat deja in vizorul batausilor, spun calm, ca si cand am discuta despre un meci de fotbal.
Sasuke mari ochii si apoi incepu sa ma bata la cap, ca sa ii promit ca nu ma voi bate in incinta scolii. Oftez usor si ma ridic in picioare, privind cerul usor cenusiu, cea ce imi dadea o idee. Va ploua dupa-masa si cum Sasuke ura tunetele si fulgerele, trebuia sa chiulim, ca sa nu il apuce panica la scoala. Ii spun ideea, iar el se albi la fata, spunandu-mi ca nu este bine sa chiulim din prima zi si bla bla bla. L-am intrerupt printr-un sarut apasat pe buzele acelea moi si dulci ce le avea si ma facea sa tanjesc dupa ele. Ii soptesc in ureche, daca vom merge acasa, poate ne vom distra si mai bine, facandu-l rapid sa imi manance din palma, fiindca aveam de gand sa ne distram doar noi doi, mai ales ca azi toata casa era a noastra.

- Itachi lasa frisca! Striga vesel Sasuke, cand l-am imbratisat pe la spate si am apasat pe tubul de frisca, murdarindu-mi fratele pe fata cu acel produs din smantana, dulce.
Dupa ce aproape am golit tubul cu frisca, brunetul se duse sa se spele pe fata, eu am facut curatene in bucatarie, sa nu ma bata pe urma Sakura cu coata de la mop. In timp ce dadeam cu mopul pe podea, a revenit fratemiu spalat pe fata, iar eu am chicotit usor, cand am vazut ca avea putina frisca in coltul gurii. I-am apucat barbia cu doua degete si ii ling usor coltul guri, apoi ii acaparez buzele intr-un sarut flamand si plin de pasiune si iubire. Limba mea se freca frenetic de a sa, in timp ce degetele sale se agatara de bluza-tricou ce o purtam pe mine. Imi pun mainile pe talie si il impind afara din bucatarie, dirijandu-l spre camera mea, avand grija sa nu ia vreo mobila in cale. Deschid usa de la camera mea si intram, iar eu dau cu piciorul in usa, inchizand-o, apoi il apuc cu mainile de fese, ridicandu-l in sus si trantindu-l pe pat. Incep sa il sarut pe barbie, trasand o linie umeda de-a lungul maxilarului sau fin si usor aspru din cauza turelelor de barbita, dar acest aspect nu ma deranja defel, fiindca am sarutat alti mai barbosi decat el.
Cobor cu saruturile pe pielea gatului, in timp ce il desfaceam la camasa ce o purta pe el in acel moment. Ii apuc intre buze unul dintre sfarcuri, incepand sa il musc usor, sa il rotesc delicat, sa il ling apasat si sa il sug lacom, facandu-l sa geama usor. Imi duc o mana la capsa blugilor sai, deschizand-o, apoi desfacandu-l la curea si tragand in jos fermoarul de la pantaloni. Imi strecor o mana in boxeri si incep sa ii mangai barbatia, care era destul de tare. Cobor cu saruturile si ii trag pantalonii in vine, apoi apas usor capul penisului cu aratatorul, facandu-l sa isi dea capul pe spate si sa dea afara tot aerul din plamani.
- Itachi! Ce faci? Exclama usor speriat, cand imi simti limba pe cap. Inceteaza, nu fa asta..., numai continua ca l-am sarutat usor pe buze, apoi m-am tras jos inapoi.
I-am apucat merbrul in gura, incepand sa il sug si sa fac miscari de sus-jos, in timp ce ma jucam cu testicolele sale. Degetele sale se bagara in parul meu si ma trase usor, cand se elibera in gura mea, semn ca nu fusese supus niciodata la asemenea atingeri de catre nici o persoana de sex opus, dar mai de acelasi sex. Il sarut pe buze, dandu-i sa guste din el insasi. Ne mai sarutam de cateva ori, apoi il trimit la dus, fiindca era tot transpirat. Ii spun sa se barbereasca, ca nu este frumos, ca un baiat de varsta lui sa aibe barbita ce seamana cu un caprior naparlit. Cand auzi, o zbughi la baie, mai ceva ca un avion super-sonic, facandu-ma sa rad usor, apoi m-am dus si eu la baia din camera mea, pentru a face unu scurt dus sa ma apuc de asa-zisele teme.

Stateam amandoi la masa din living si ne faceam temele, in timp ce Sakura aranja portelanul in vitrina din aceea incapere. Era destul de comic sa reinveti la engleza ceva ce ai fost nevoit de mic sa inveti. Ma scarpin cu pixul in cap, gandindu-ma cum o descriau greci din Antichitate pe Afrodita nascuta din spuma marii. Deodata fata mi se lumina, fiindca a trebuit sa invat putin mitologia elena, cand a trebuit sa o elimin pe un senator foarte important pentru tara-peninsula. Numai eu stiu cat m-am chinuit cu prostiile alea de zeitati, dar acum imi folosea mult la engleza.
- Fratioare cum traduc propozitia aceasta la If Clause Type 1? Ma intreba brunetul, cu un mic leocoplast in coltul gurii, aratand ca s-a taiat din greseala.
Intind mana dupa cartea de engleza si citesc propozitia, apoi zambesc usor si ii dau inapoi cartea.
- If I find her address, I will send her an invitation*, ii traduc propozitia, iar tanarul nota imediat.
- Hei! Nu trisati! Striga rozalia pe noi, iar eu chicotesc usor, fiindca ea, nu vroia sa ii fac temele, ca se invete sa le faca singur. O data sa il mai ajuti pe Sasuke, nu iti mai fac de mancare, tinere-domn, continua femeia pe un ton ferm, apoi incepu sa rada in hohote, la fel si noi.
Nu stiam ca sa faci teme este asa de amuzant...

_______________________
*Dacă aş găsi adresa ei, voi trimite o invitaţie ei.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Teach me to love - de Nywa - 14-05-2011, 12:38 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 21-05-2011, 09:44 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 30-05-2011, 07:54 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 12-06-2011, 09:32 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 17-06-2011, 09:34 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de anime_addicted - 22-06-2011, 01:59 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 26-06-2011, 07:51 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 19-07-2011, 09:03 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 07-08-2011, 03:26 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-08-2011, 10:32 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 03-09-2011, 10:36 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-09-2011, 06:11 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 30-09-2011, 09:11 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-10-2011, 10:23 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 27-10-2011, 04:45 PM
RE: [yaoi] Teach me to love - de Flash - 27-11-2011, 04:54 PM
RE: [yaoi] Teach me to love - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: [yaoi][naruto] Teach me to love - de Nywa - 09-12-2011, 10:10 PM
RE: [yaoi][naruto] Teach me to love - de Kimera - 11-12-2011, 01:06 AM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 24-12-2011, 07:23 PM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 07-01-2012, 05:08 PM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 22-01-2012, 07:21 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 28-01-2012, 05:45 PM
RE: Teach me to love - de Daria - 28-01-2012, 06:18 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 18-02-2012, 10:55 AM
RE: Teach me to love - de AbiiShu' - 19-02-2012, 07:14 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 01-03-2012, 09:10 PM
RE: Teach me to love - de AbiiShu' - 04-03-2012, 11:49 AM
RE: Teach me to love - de Nywa - 11-03-2012, 01:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Yakuza' boss in love II - On my own Nywa 56 54.303 08-04-2012, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  [Terminat] Show me love Nywa 52 37.631 11-03-2012, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Nywa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)