Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Teach me to love

#28
[center]Capitolul 13[/center]

- Am fost batut, ii raspund, placandu-mi privirea, in timp ce stateam amandoi pe patul dublu. Si violat de tata, soptesc usor, nevrand sa imi sperii fratele.
Sasuke imi apuca barbia si ma pupa delicat pe obraz, apoi ma ruga sa ma odihnesc in patul sau, pana se duce sa imi aduca ceva de mancare. Zambesc bucuros si recunoscator tanarului, apoi vreau sa ma intind, dar spatele imi pulsa de durere, cea ce ma facu sa scancesc usor si sa ma pun pe burta, pentru a putea dormi. Un timp nu voi putea dormi pe spate, multumita lu' tata. Fratele meu se intoarse cu doua boluri mari de spaghete aburinde, puse pe o tava, care o aseza pe noptiera, apoi ma ruga sa imi dau jos bluza de trenind, care era larga, cu marsupiu si capison. O dau jos, iar tanarul isi acoperi gura cu mainile cand imi vazu spatele vinetiu si plin de urme de curea.
- Itachi! Esti vanat pe spate! Doamne! Asta nu e tata e animal! Striga Sasuke nervos, iar lacrimi au inceput sa isi faca simtita prezenta in ochii sai.
Ma intorc cu grija si il trag in bratele mele, incepand sa ii soptesc cuvinte linistitoare in urechi, fiindca ma durea inima cand il vedeam plangand in halul acesta pentru mine. Dupa ce l-am mai linistit, i-am propus sa ne jucam pe P.S.3, dar tanarul ma refuza, spunandu-mi ca trebuie sa ma vada un doctor. Cand am auzit, m-am ridicat din pat, luand hanoracul pe mine si m-am dus la oglinda ce o avea in camera. Ii spun ca tata nu ma lasa sa ma duc pentru atat la doctor si in plus, nu am voie sa parasesc casa, pana se intorc parinti nostri. Cand auzi incepu sa injure si sa loveasca cu pumni in saltea, in timp ce varsa lacrimi de ciuda.
- Sasuke ajunge! Tun pe el, fiindca nu ii statea frumos sa injure in halul acesta. Bucura-te ca nu ai ajuns tu la cheremul meu. In Yakuza nu se pune mare pret pe viata proschisilor ca mine. Incurand ai sa vezi ca o sa ma tratezi si tu cu aceeasi indiferenta ca si Madara. Obisnuieste-te fratioare, mai spun, privindu-l trist, apoi oftez si ma apropii de el.
Imi cer iertare si il sarut fugar pe buzele apetisante si moi. Ies din camera sa, plecand la bucatarie pentru a-mi face ceva de mancare, apoi sa ma duc in sub-sol pentru a ma antrena. Acesta era programul meu zilnic...

Stateam intins pe burta si ma jucam pe mobilul nou ce mi l-a luat Sasuke, cand am auzit un ciocanit in usa, ce ma facu sa bag rapid mobilul sub perna si sa pun capul pe ea, prefacandu-ma ca dorm. Usa camerei se deschise si simt cum cineva trage de mine, facandu-ma sa ridic capul de pe perna si sa ma prefac adormit, dar am lasat teatrul la o parte, fiindca era Sakura. Aceasta imi sopti la ureche sa merg cu ea, pentru a vedea si auzi ceva. Ma ridic din pat si mergem pe coridor, oprindu-ne la iesire si ne uitam dupa colt, vazandu-l pe Sasuke cum statea in picioare, drept, privindu-si tatal sfidator in ochi, in timp ce barbatul statea tolanit pe canapea, iar Kaya pe fotoliu, rasfoind o revista.
- Cea ce imi ceri tu este imposibil. Fratele tau mai mare este ca un caine, ii spun ceva si executa. Nu cred ca ar fi o idee buna sa il trimit impreuna cu tine la scoala. Mai gandeste-te, ii sugera Madara, privindu-l atent, fara nici o expresie pe fata, ca si cand ar vorbi cu mine.
- M-am gandit si vreau ca Itachi sa imi fie colegul meu de scoala. Oricare ar fi decizia voastra, tot am sa-mi oblig fratele sa vina cu mine si in plus el imi este o garda de corp. Ti-e frica sa ii lasi libertatea de care are nevoie, ca te va ucide? Il intreba Sasuke, mijindu-si ochii, facandu-ma sa ma incrunt si sa incord maxilarul.
Tata ofta si o intreba pe ametia aia de bruneta, care il intreba senin despre ce este vorba si ce vrea fratiorul meu. Cand am auzit asta, eu cu rozalia ne-am abtinut sa nu pufnim in ras si sa ne dam de gol. Il aud pe barbat cum o facu picata din luna, apoi ii spuse pustiului ca poate sa ma lasa sa merg cu el la scoala, dar sa ma tina din scurt si chesti din astea. Inchid ochii si ma las sa alunec in josul peretelui, pana am atins cu fundul podeaua rece din laminate. Imi strang genunchi la piept si ii incojor cu mainile si imi lipesc fruntea de genunchi. Din ochi incep sa imi faca simtita prezenta, lacrimi amare si pline de repros la adresa la mea, ca l-am facut pe tanar sa se ataseze prea mult de mine.
- Hai sa plecam de aici, o aud pe rozalie cum imi sopti, apoi ma ajuta sa ma ridic, fiindca ma durea tot corpul din cauza batai.
Intram in camera mea si eu m-am intins in pat, punandu-mi antebratul peste ochi, oftand obosit. Aud usa deschizandu-ze apoi inchizandu-se, dupa ce becul fusese stins, scufundand camera in intuneric. Simt cum cineva se urca in pat langa mine si isi puse capul pe pieptul meu, facandu-ma sa aprind veioza de pe noptierza. Rasuflu usurat cand imi vad fratiorul cum ma privea curios la tresarirea mea.
- Maine mergi cu mine la scoala si vei fi in clasa a doispea..., numai continua ca l-am sarutat apasat pe buze, intrerupandu-l.
Imi strecor limba in gura lui, cercetand-o centimetru cu centimetru, in timp ce il mangaiam intre picioare, facandu-l sa imi ofteze in gura. Ranjesc usor si ii apuc cu degetele tivul tricoului vrand sa il dau jos, cand un ciocanit in usa ma opri.
- Itachi, sunt eu, Sakura. Trimite-ti fratele in camera lui, fiindca mata face gura si daca Madara il prinde aici il va viola si pe tine sti ce te asteapta, murmura femeia speriata, iar eu mi-am sarutat fratele de noapte buna si l-am trimis in camera lui.
Ma schimb in pijama si imi pun mobilul sa-mi sune la sase dimineata, fiindca maine era prima mea zi de scoala...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Teach me to love - de Nywa - 14-05-2011, 12:38 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 21-05-2011, 09:44 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 30-05-2011, 07:54 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 12-06-2011, 09:32 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 17-06-2011, 09:34 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de anime_addicted - 22-06-2011, 01:59 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 26-06-2011, 07:51 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 19-07-2011, 09:03 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 07-08-2011, 03:26 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-08-2011, 10:32 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 03-09-2011, 10:36 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-09-2011, 06:11 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 30-09-2011, 09:11 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-10-2011, 10:23 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 27-10-2011, 04:45 PM
RE: [yaoi] Teach me to love - de Flash - 27-11-2011, 04:54 PM
RE: [yaoi] Teach me to love - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: [yaoi][naruto] Teach me to love - de Nywa - 09-12-2011, 10:10 PM
RE: [yaoi][naruto] Teach me to love - de Kimera - 11-12-2011, 01:06 AM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 24-12-2011, 07:23 PM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 07-01-2012, 05:08 PM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 22-01-2012, 07:21 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 28-01-2012, 05:45 PM
RE: Teach me to love - de Daria - 28-01-2012, 06:18 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 18-02-2012, 10:55 AM
RE: Teach me to love - de AbiiShu' - 19-02-2012, 07:14 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 01-03-2012, 09:10 PM
RE: Teach me to love - de AbiiShu' - 04-03-2012, 11:49 AM
RE: Teach me to love - de Nywa - 11-03-2012, 01:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Yakuza' boss in love II - On my own Nywa 56 54.303 08-04-2012, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  [Terminat] Show me love Nywa 52 37.626 11-03-2012, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Nywa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)