Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Teach me to love

#21
Manu nu se poate loga, si de aceea ii voi posta eu capitolul!
Lectura placuta!

Capitolul 10



Au trecut doua luni de cand eu si fratele meu eram in Romania, iar in tot acest timp, ne-am apropiat din ce in ce mai mult unul de celalalt, chit ca nu vroiam sa se intample acest lucru niciodata. De ce ti-e frica se intampla. Am inceput sa iesim seara prin oras, dar eram mereu in alerta, din cauza asasinului ala, care l-am ucis. Daca ala ne-a putut gasi asa de usor, atunci alti ne-ar gasi si mai usor, iar de frica sa nu ii se intample lui Sasuke ceva - am invatat pana acum sa zambesc sau sa surad cu adevarat si nu doar teatral -, am pus mana pe telefon si l-am sunat pe tati sa il intreb daca vine in Resita pentru as lua mezinul acasa. Raspunsul sau a fost usor ambiguu, lucru ce ma enerva la culme. In concluzie: nu stiam cand taicamiu apare hop-tup in Resita, la usa noastra...
- Fratioare, cand vine tati? Ma intreba Sasuke pentru a saptea oara in acea zi, in timp ce stateam intinsi pe canapeaua din living.
- Nu stiu. Mereu imi da in astfel de situati, raspunsuri ambiguu, ii raspund si ii dau un mic sarut pe buze.
Stiam ca era gresit sa imi sarut fratele sau sa stam asa pe canapea nu era bine. Eram amandoi pe o parte, dar stateam lipiti unul de celalalt, intr-un cat bazinele noastre erau lipite si puteam sa simt ca amandoi eram excitati din cauza imbracamintei ce o purtam. Eu purtam un maiou negru, pe trup si o pereche de blugi trei-sfert cafeni, largi, usor de vara, cu o multime de buzunare si fermoare, iar in picioare niste adidasi negri. Sasuke purta o bluza alba, pe trupul in formare si frumos, cu un dragon auriu pe o parte - pe bluza - si o pereche de jeansi albastri-deschisi, toti taiati - pe mine m-a pus sa ii fac asa - si decolorati pe alocuri.
- Crezi ca tati ne-ar lasa sa dormim impreuna in acelasi pat? Ma intreba curios, iar eu am ridicat din umeri, apoi l-am sarutat cu patima pe buzele patimase, fiindca ma tentau prea tare.
In intredeschise automat buzele, iar eu mi-am strecurat limba ca un sarpe in gura asa, invitandu-i limba la un joc, pervers, nebunatic si pasional. Isi incolaci bratele in jurul gatului meu, incepand sa se joace cu parul meu, in timp ce eu il mangaiam pe coapsa, facandu-l sa scapete mici gemete infundate de placere. Am mai fi continuat, daca nu auzeam soneria de la usa. M-am incruntat usor, apoi m-am ridicat foarte silentios de pe canapea, facandu-i fratelui meu semn sa se duca sus si sa se asunda sub pat, daca aude impuscaturi. Ma duc la usa si ma uit pe vizor, vazand-o pe Kaya cum statea, insotita de TenTen si un Kyle, care era bodygard-ul ei, dar stiam ca in secret, si-o tragea cu asta.
Deschid usa, iar cand ma vazu, bruneta imi sari in brate, vrand sa ma sarute, dar am impins-o de pe mine, spunandu-i ca ii rup gatul daca se mai atinge de mine. Ma dau din prag, facandu-le loc sa intre, apoi dupa ce am inchis usa, l-am strigat pe Sasuke, care urmarise toata scena dupa coltul scarilor ce duceau la etaj. Le-am facut cunostinta cu fratiorul meu, iar in ochii rosii am putut citi dorinta de a se culca cu el, noroc ca i-am facut instructajul despre fiecare membru al familiei, acum cateva zile. Brunetul veni in spatele meu, ascuzandu-se de cele doua femei perverse, iar cand satena - TenTen - incerca sa il apuce de incheietura maini, pentru a-l vedea mai bine, dar adolescentul, ma apuca de solduri cu mainile si ma trase intr-o parte, aproape deschilibrandu-ma. I-am apucat satenei mana, scotand in acelasi timp un pistol de la spate - iubitul meu fratior mi l-a adus in caz de ceva - lipindu-l teava armei cu amortizor direct in mijlocul frunti, unde au indieni punctul ala rosu din frunte.
- Itachi ia prostia asta de arma din fata mea sau te lovesc! Tipa TenTen pe mine, facandu-ma sa trag piedica, incarcand arma, aratandu-i ca eu nu ma joc.
- TenTen, nu asa se discuta cu tarfa asta masculina, isi aduse Kaya verisoara la tacere, facandu-ma sa imi mijesc ochii suspicios. El e ca un caine. Asculta doar de dresor sau stapan, in cazut de fata asculta doar de Sasuke, fiindca Madara nu e aici, o lamuri bruneta, apoi ranji spre noi doi. Sasuke, scumpule nu vrei sa iti imbratisezi pe mamica ta vitrega? Il intreba, deschizandu-si bratele, asteptand ca baiatul sa sara pe ea, dar Sasuke dadu din cap ca nu. In fine, de ce ma mai mir. Itachi mereu a avut puterea, de a face oamenii sa faca cum vrea ea, mormai dezamagita.
Kyle se apropie de mine si imi sopti ca tati ne asteapta la aeroport. Aprob din cap, coborand pistolul si imi trimit fratele sus sa faca bagajul cu strictul necesar, ca restul lucrurilor vor fi trimise colete. Am mai vorbit cu roscatul cate ceva, apoi am urcat si eu sus, pentru a-mi impacheta lucrurile...

- Tot timpul sunt asa tacuti? Intreba Kaya pe Kyle, iar roscatul se multumi sa aprobe din cap.
Zambesc superficial, din cauza ca eu eram seful lui Kyle, de fapt seful tuturor oamenilor lu' tati si acestia niciodata nu ma vorbeau de rau, fiindca ii puteam ucide fara sa clipesc macar. Imi privesc fratele cu coada ochiului, ce statea langa mine, pe bancheta din spate a unui B.M.W. limuzina, fata in fata cu scaunurile, iar in fata noastra, statea tolanita TenTen, facandu-si manichiura. Oftez si incep sa privesc pierdut pe geam, asteptand sa ajungem odata dracului la aeroport, apoi acasa, dar... O parte din mine nu vroia sa se intoarca in Tokyo, ca sa primeasca misiuni si sa nu pot fi alaturi de fratiorul meu. Trag cu putere aer in piept, apoi surad usor, cand brunetul se razama de mine, punand o mana dupa talia mea, iar ochii sai mari si negri, ma priveau intrebatori. Ii fac cu ochiul, apoi ma concentrez din nou asupra geamului...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Teach me to love - de Nywa - 14-05-2011, 12:38 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 21-05-2011, 09:44 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 30-05-2011, 07:54 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 12-06-2011, 09:32 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 17-06-2011, 09:34 AM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de anime_addicted - 22-06-2011, 01:59 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 26-06-2011, 07:51 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 19-07-2011, 09:03 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 07-08-2011, 03:26 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-08-2011, 10:32 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Beatrix LaVey - 26-08-2011, 11:15 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 03-09-2011, 10:36 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-09-2011, 06:11 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 30-09-2011, 09:11 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 15-10-2011, 10:23 PM
RE: Teach me to love [Yaoi +18 ItaSasu] - de Nywa - 27-10-2011, 04:45 PM
RE: [yaoi] Teach me to love - de Flash - 27-11-2011, 04:54 PM
RE: [yaoi] Teach me to love - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: [yaoi][naruto] Teach me to love - de Nywa - 09-12-2011, 10:10 PM
RE: [yaoi][naruto] Teach me to love - de Kimera - 11-12-2011, 01:06 AM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 24-12-2011, 07:23 PM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 07-01-2012, 05:08 PM
RE: Teach me to love [yaoi][naruto] - de Nywa - 22-01-2012, 07:21 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 28-01-2012, 05:45 PM
RE: Teach me to love - de Daria - 28-01-2012, 06:18 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 18-02-2012, 10:55 AM
RE: Teach me to love - de AbiiShu' - 19-02-2012, 07:14 PM
RE: Teach me to love - de Nywa - 01-03-2012, 09:10 PM
RE: Teach me to love - de AbiiShu' - 04-03-2012, 11:49 AM
RE: Teach me to love - de Nywa - 11-03-2012, 01:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Yakuza' boss in love II - On my own Nywa 56 54.303 08-04-2012, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  [Terminat] Show me love Nywa 52 37.626 11-03-2012, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Nywa


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)