Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A picture of you

#59
Thnks everyone <3

Capitolul 16

Eram de-a dreptul uimit sa aud ca tanara fata era insasi surioara lui Sky. Nu imi spusese nimic despre faptul ca venim la familia lui si ca acel han se presupunea ca ii apartine. Ma simteam usor stanjenit de tot ceea ce se intamplase pana acum, cu sora lui si faptul ca ma cunostea. Desigur, nu era vina mea, eram constient de asta, insa totusi era ciudat. CUm dracului aveam sa ma dezbrac eu de fata cu o pustoaica de 17 ani care, pe deasupra, si vazuse cum arat gol?!
- Imi pare rau, pustoiaco, adu-mi altceva sa iti dau autograful, nu vreau sa-mi pierd viata de mana fratelui tau.
Am oftat cand spusesem acel lucru, aducandu-mi aminte ca eu meritam sa imi pierd viata de mana lui Sky dupa toate porcariile pe care i le facusem. Observase faptul ca ma comportasem ciudat si, cand fata disparuse, baiatul ma lua deoparte, dupa cativa copaci, vorbindu-mi in soapta:
- E ceva in neregula? Iarta-ma ca am zis aia, dar, stii, e mica si...
- Nu, nu e nimic, chiar nu era vorba de aia, crede-ma, era vorba de o cu totul alta treaba. I-am pus mana pe umar usor si i-am zambit tanarului, sperand ca nu imi va vedea tristetea din ochi. Hm, Sky.. am rostit inainte ca el sa plece, facandu-l sa se intoarca spre mine cu zambetul pe buze. El parea foarte bine dispus ca ne aflam aici si ii dadeam dreptate, doar era la el acasa. Te doare? am intrebat oftand, iar el nu intelegea. Ai stat in sezut destul de mult si ai si cazut si...Dupa tot ce am facut...
- Nu te mai gandi la aia, rosti brunetul si imi dadu prieteneste un pumn in umar.
Cineva il strigase, o voce puternica de barbat, si am vazut o femeie si un barbat iesind din han, insotiti de Michelle, cu o revista Play Girl pe care nici macar nu se sinchisea sa o ascunda de privirile iscoditoare ale parintilor sai, dupa cate banuiam si chair asa era, fiindca isi imbratisara fiul amandoi, tare bine dispusi. M-am apropiat cuviincios si i-am salutat pe amanadoi, iar mama sa, o femeie incantatoare, imi saruta obrajii, iar tatal sau ma stranse in brate de parca as fi fost din familie.
Eram usor crispat aducandu-mi aminte ce ii facusem eu lui Sky si ei se purtau cu mine saa de bine, de parca as fi fost cea mai buna persoana din lume. Drace, nu puteam sa scap o data!?! Ma iertase, era fericit si trebuia sa fiu si eu, daca nu pentru mine, macar pentru el, sa-l fac sa nu regrete ca ne-a adus aici.
- Axel, ma asculti? intreba Michelle si ma trase de maneca gecii, fiindca ramasesem cu ochii pironiti pe acel iaz incantator si nu dadeam semne ca as vrea sa plec de-acolo. Imi doream sa fac o baie, insa nu era timp acum, ci mai tarziu, cand aveam sa facem sedinta.
- Da, Michelle... Iarta-ma, am spus intr-un final si i-am adresat un zambet dulce, iar fata deschise revista Play Girl dintr-un numar anterior cand eu eram gol... pusca! Sky isi asezase mana pe talia mea, privind peste umarul meu la ceea ce se uita sora lui, parand foarte captivata, iar eu ma facusem deja rosu ca un rac.
- Ajuta-ma, Doamne! am spus intorcandu-ma pe calcaie, iar baiatul spumega de draci. Luase revista si daduse cu ea pe jos, aproape urland la sora lui niste cuvinte pe care nu eram in stare sa le inteleg, fiindca nu eram atent deloc, ci continuam sa ma gandesc cum sa scap de acolo.
- Vreau un autograf de la el pe poza mea favorita! Apropo, Sky, rosti Michelle ridicandu-si o spranceana si rostind pe un ton pervers, continua: O are mare. I-ai incercat-o?!
Sky devenise livid la fata, ca si mine, de asemenea, si simtisem nevoia sa plec dracului de-acolo, sa ma inec in iaz precum spusesem. Am venit in spatele sau, prinzandu-l de mana, si i-am rostit in soapta la ureche:
- Omoara-ma! Fa-mi orice, numai nu ma mai tortura!
Era vizibil alarmat de cuvintele mele. Nici nu apucase sa o dojeneasca bine pe Michelle, ca ma si luase de mana, tragandu-ma pe o potecuta dupa el printre copaci. Le strigase parintilor in urma sa sa ii instaleze pe ceilalti cat timp noi lipseam, si incepusem sa inaintam pe-acolo, nestiind insa incotro. Peisajul era mirific, insa in mintea mea inca se desfasura acea orgie.
- Nu te mai gandi la aia. Voi vorbi cu ea sa isi tina gura, ca nu se vorbesc astfel de lucruri. Se pusese pe jos, pe iarba verde dintr-o poienita multicolora si parfumata, si ma lasasem si eu pe spate, foarte aproape de el. Uite, ceea ce s-a intamplat e deja trecut si nu vreau sa isi dea cineva seama ca intre noi s-a intamplat acel lucru, intelegi? Nu as avea cum sa ii explic lui Michelle acel lucru, chit ca ar intelege, dar...
M-am intors si mi-am asezat mana peste talia lui, mangaindu-l usor, privindu-i ochii frumosi ce erau atintiti catre cer. Buzele i se miscau ritmic, insa eu nu mai auzeam cuvintele, nu mai auzeam nimic. Tot ce imi doream era atunci sa il sarut... Ceea ce am si facut. M-am tras usor in sus si, in cateva secunde, i-am dat un pupic scurt pe botic. Se intorsese catre mine si zambea foarte bine dispus.
- Imi cer iertare, Sky... Nu stiu de ce am facut-o, am rostit in soapta, ridicandu-ma, dar el o facu o data cu mine si, cand am ajuns in picioare, mainile sale s-au pus pe umerii mei. Isi presa pentru cateva secunde buzele pe ale mele si am zambit foarte bine dispus acum, asezandu-mi mainile pe talia sa.
- Nu-ti mai cere. Uite, vreau sa te comporti degajat. Nu conteaza ce s-a intamplat pana acum, orice aluzie nevruta a Michellei asupra unui lucru ca ala care iti aduce aminte de ce s-a intamplat trebuie eliminata, da? Nu vreau sa te vad trist, Axel.
Vocea sa era calma, insa ferma, hotarata, neacceptand loc de refuz din partea mea. Am zambit intr-un final si l-am luat de mana, indreptandu-ma cu el asa catre han inapoi.

Ma uitam uimit in jur, fiindca era de-a dreptul uimitor ceea ce se intatisa in fata noastra. Era un local tip rustic, incantator. Totul mirosea a brad si a vechi, asa cum imi placea mie. Sky ma condusese pana in camera mea si mi-am despachetat rapid fiecare haina, punand-le pe toate in dulap, in ciuda faptului ca stiam ca in curand le voi pune inapoi. Era insa uimitor. Nu ma putusem abtine si ma aruncasem pe patul moale, intinzandu-ma.
Fereastra camerei insa imi atrasese atentia. Luna intra in camera pe aceasta. Se facuuse deja noapte, intr-adevar, fiindca avusesem treaba toata ziua sa ne acomodam, fara insa prea mari incidente. Michelle isi obtinuse intr-un final un autograf de la mine, dar pe o poza cat de cat cuminte, cu mine intr-o piscina si cu slip, dar ud, lasand oricum sa mi se cunoasca barbatia proemintenta. Ma simteam usor jenat de faptul ca e sora lui, insa nu prea mai conta, trebuia sa ii fac pe plac atata timp cat stateam pe aici.
M-am dezbracat de hainele cucare fusesem, luandu-mi un triocu subtire pe mine si o pereche de pantaloni de trening si am deschis geamul, neuitand insa sa iau si o geaca cu mine. Profitam de faptul ca acoperisul nu avea o panta prea abrupta aici si voiam sa ies, sa admir. Am ramas insa de-a dreptul uimit sa-l vad pe Sky cum sta si el cu genunchii stransi la piept si se uita la frumosul cer primaveratic, admirand multimea de stele ce ne vegheau.
- Sky, imi dai voie sa-ti tin companie? am intrebat in soapta, iar el se intoarse. Ochii sai pareau mirifici acum, intunecati si blanzi in acelasi timp. Se intorsese catre mine si vazusem ca e doar in tricou si tremura usor, insa nu parea afectat de acest lucru.
- Da, vino, spuse in soapta, parca nevrand sa deranjeze linistea noptii, si imi facu loc langa el, unde m-am si dus. Nu putea veni nimeni pe acoperis unde eram noi din cate vedeam, fiindca doar camerele noastre aveau ferestrele in aceasta parte si trebuia sa se intre pe acolo, altfel nu, ceeace ma multumea. Ce faci, nu ai somn? ma intreba in soapta si se stranse usor in mine cand ma pusesem lejer langa el. Ma intinsesem pe spate, punandu-mi geaca in partea stanga, nu unde era el, si mainile mi le pusesem sub cap.
- Nu, nu prea am, am spus in soapta si am zambit. Dar tu?
- Eu mi-am neglijat frumosul cer de ceva timp, mai ales ca acesta este locul unde am invatat sa il iubesc. Profit de aceste momente sa fiu langa cine imi place...
I-am zambit atunci, incepand sa vorbim, pastrand insa acel chip de taina al cuvintelor noastre soptite. Din vorba in vorba insa, Sky se apropiase usor de mine si imi daduse intai un pupic pe buze, apoi i-am dat si eu unul. Ma bucuram ca are incredere in mine, ca nu fusese speriat si ca uitase totul. Eram fericit intr-un fel, insa in alt fel mi-as fi dorit ca apropierea dintre noi sa nu fie prin acel mod idiot de a o face, printr-un viol.
- Axel, maine avem o sedinta foto, spuse pe un ton calm si isi aseza capul pe umarul meu, apoi mana pe piept, incepand sa si-o treaca usor peste acesta, facandu-mi pielea sa se infioreze la atingerile sale, chiar daca erau prin bluza. Dadusem afirmativ din cap, iar el imi pusese mana pe barbie si imi trasese capul spre el, acaparandu-mi buzele intr-un sarut usor.
Nu a trebuit sa astept prea mult sau sa fac eu primul pas, fiindca el luase initiativa, strecurandu-si limba in lacasul meu primitor, incepand un joc tandru si patimas cu a mea in timp ce mana mea ii fremata usor abdomenul, facandu-l sa scoata din cand in cand un sunet aproape silentios. Ne strangeam in brate unul pe celalalt, insa deodata se auzi o usa deschizandu-se si, in cateva momente, vocea lui Michelle, dar si aceasta tacuta:
- Ce faceti voi aici?
Am sarit ca ars, dandu-ma la cel putin jumatate de metru de Sky, insa acesta ma prinse de mana, tragandu-ma inapoi spre el si isi relua locul in bratele mele. Ups, am deranjat un moment important, rosti fata si ofta. Iertati-ma.
Eu eram mai mult decat jenat, insa Sky parea degajat, nu avea treaba.
- Da, ne-ai cam deranjat, dar nu mai conteaza acum. Ma trase din nou spre el si ma saruta usor pe buze. Stam, privim cerul, spuse intr-un final adresandu-i-se fetei, iar ea zambi. De ce nu dormi, pustoaico?
- Nu mi-e somn... Plus ca sunteti galagiosi. De fapt nu voi...Voi sunteti chair tandri si tacuti, ceea ce ma baga la idei, fiindca de undeva se aud niste gemete...
Am ramas si eu si Sky cu gura cascata, insa nu am spus nimic, ci ne-am strans in brate unul pe celelalalt, indreptnadu-ne chipurile catre cer.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
A picture of you - de MiraA - 22-04-2011, 09:59 PM
RE: [yaoi] A picture of you - de Beatrix LaVey - 10-12-2011, 10:47 PM
RE: [yaoi] A picture of you - de hiimera - 15-12-2011, 02:00 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:28 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 12-01-2012, 07:55 PM
RE: A picture of you - de Rain - 15-01-2012, 04:28 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 11-02-2012, 01:27 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 01:49 AM
RE: A picture of you - de Lexxu - 23-02-2012, 07:12 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 23-02-2012, 09:25 PM
RE: A picture of you - de PervyTeoYaoi_Shinee - 23-02-2012, 10:15 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 24-02-2012, 06:26 PM
RE: A picture of you - de rali2009 - 25-02-2012, 12:29 AM
RE: A picture of you - de Blue. - 25-02-2012, 05:13 PM
RE: A picture of you - de Rain - 25-02-2012, 11:06 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 03-03-2012, 11:28 PM
RE: A picture of you - de DiZ - 10-06-2012, 10:26 AM
RE: A picture of you - de MiraA - 10-06-2012, 09:39 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 10-06-2012, 10:06 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 11-06-2012, 11:11 AM
RE: A picture of you - de Ciquita - 11-06-2012, 03:48 PM
RE: A picture of you - de kame. - 12-06-2012, 08:48 PM
RE: A picture of you - de Rain - 15-06-2012, 08:00 PM
RE: A picture of you - de ArtieS - 15-06-2012, 11:45 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:46 PM
RE: A picture of you - de kame. - 15-07-2012, 07:47 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 15-07-2012, 08:13 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 15-07-2012, 09:41 PM
RE: A picture of you - de Rain - 19-07-2012, 05:28 PM
RE: A picture of you - de MiraA - 23-07-2012, 12:07 AM
RE: A picture of you - de hiimera - 23-07-2012, 09:05 AM
RE: A picture of you - de Lexxu - 23-07-2012, 10:12 AM
RE: A picture of you - de kyra_kyralyne - 24-07-2012, 04:06 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 12:42 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 12-08-2012, 09:17 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 20-08-2012, 10:05 AM
RE: A picture of you - de MiraA - 15-09-2012, 10:40 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 15-09-2012, 11:36 PM
RE: A picture of you - de Lexxu - 16-09-2012, 12:29 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:20 PM
RE: A picture of you - de RosetteFoxy - 12-10-2012, 08:08 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 13-10-2012, 08:01 PM
RE: A picture of you - de MiraA - 25-10-2012, 06:44 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 25-10-2012, 08:54 PM
RE: A picture of you - de kame. - 25-10-2012, 09:02 PM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 26-10-2012, 01:39 PM
RE: A picture of you - de RosetteFoxy - 27-10-2012, 06:00 PM
RE: A picture of you - de alice extreme - 01-12-2012, 08:03 PM
RE: A picture of you - de Elyy - 03-12-2012, 08:33 PM
RE: A picture of you - de caramele cu pedale - 07-12-2012, 09:39 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 03-01-2013, 12:53 AM
RE: A picture of you - de Marina. - 09-01-2013, 03:20 AM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 09-01-2013, 09:37 PM
RE: A picture of you - de Natsuru - 11-01-2013, 02:08 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 12-02-2013, 06:27 PM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 15-02-2013, 06:40 PM
RE: A picture of you - de Michee - 17-02-2013, 08:03 PM
RE: A picture of you - de Dream_great - 21-02-2013, 04:10 PM
RE: A picture of you - de Dream_great - 26-02-2013, 11:10 PM
RE: A picture of you - de Marina. - 23-03-2013, 02:52 PM
RE: A picture of you - de Kira's Scarlet - 31-03-2013, 08:12 PM
RE: A picture of you - de mko_darkangel - 26-05-2013, 11:04 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] A picture of you [YAOI +18 by Gaby and MiraA sarah chan 3 2.411 17-08-2011, 11:39 AM
Ultimul răspuns: Drama Queen


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)