Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A picture of you

#25
Va multumim pentru comentarii:o3
Si ne cerem iertare pt intarzier ^:)^
Next:


Capitolul 8

Mi-am continuat adancirile in interiorul tipului de sub mine, pe care, bineinteles, n-aveam habar cum il cheama, insa nici ca imi pasa. Atata timp cat se futea ma facea fericit, duca-se dracului. Nu era stramt, ceea ce-mi permitea sa ma izbesc violent in el, facandu-l sa scoata gemete si scancete in acelasi timp, spre marele meu deliciu. Ma simteam bine acum si nu ma deranja catusi de putin ca Sky ma prinsese in plina '' tragere ''. Oricum nu mai aveam nici eu mult, dar nici el, fiindca tipul ejaculase inaintea mea, gemand lung si arcuindu-se. Am chicotit si, cu alte cateva adanciri in interiorul sau, am ejaculat si eu, rupand conexiunea dintre noi.
Mi-am ridicat pantalonii usor cazuti in vine si mi-am inchis slitul si nasturele, dupa care m-am dus la chiuveta, sa ma reimprospatez. Mi-am dat cu apa pe fata si, dupa ce am constatat cu mare multumire ca sunt fresh, am iesit afara din baie, lasandu-l pe modelul ala singur acolo, fara ai adresa vreun cuvant in plus sau in minus.
- Am venit, i-am spus fotografului meu si mi-am asezat mana pe umarul sau, dupa care am zambit larg. Producatorul care, ca de obicei, era prezent la sedintele mele fotografice, imi dadu intr-un mod pervers o palma la fund, apoi ma intreba:
- Ai marcat inca unul? Am dat afirmativ din cap, destul de plictisit insa, lucrurile astea devenind o banalitate in toata regula pentru mine. Chiar nu stiu cum reusesti, continua barbatul. Sa nu te indragostesti, ma refer. Nu cred ca e prin studioul asta cineva care sa nu-ti fi trecut tie prin pat, rosti intr-un final. Esti un adevarat Don Juan.
- Sunt pe dracu`, am spus razand. Si sunt si unii care nu mi-au trecut prin pat, am spus accentuand cuvintele, referindu-ma exclusiv la Sky. Erau si altii care nu imi ajunsesera in pat sau prin alte locuri ciudate, ca obisnuiam s-o fac pe oriunde apucam si sa fiu violent de cele mai multe ori. Cum ti-ai dat seama ca l-am marcat? am intrebat curios, fluturand genele in timp ce fotograful isi potrivi aparatul. Parea usor stanjenit de conversatie, iar eu ma hotarasem sa-i pun capat.
- Dai cam tare, rosti barbatul din fata mea si incepu sa chicoteasca foarte bine dispus. Se aud scancetele din dreptul usii baii, mai ales in momentele in care e liniste.
Ah... Da! Scancetele si usa subtire! Draci baltiati! De parca mi-ar fi pasat mie ca aude toata lumea cu cine mi-o pun. Se intamplase de multe ori sa dea si peste mine in baie unele persoane, lasandu-le masca pe majoritatea, fiindca erau oameni normali si, de multe ori, nefamiliarizati cu mine si modul meu de a ma comporta.
Daca eu nu m ascundeam de nimeni asta nu insemna totusi ca se poate sa spuna oricui ca '' Axel, principalul model de la Play Girl, si-o tragea cu unul prin baia restaurantului X ''. Cateva astfel de discutii aparusera pe acel teribil internet idiot, insa cu doar cateva relatii reusisem sa le dau de urma celor ce spusera acele prostii idioate si sa-i achitez intr-un fel sau altul.
- Hai, Axel, rosti intr-un final Sky, aratandu-mi decorul, o cada de baie plina cu apa acum. Fii atent...
Tanarul se apropiase de mine si imi aranja camasa neagra de pe mine astfel incat sa stea neglijent, parul la fel si imi deschise pantalonii cum ii placu lui, dand cureaua intr-o parte. Mi-am trecut limba peste buze, simtind imediat cum incep sa ma excit. Sky era chair o persoana placuta si avea un corp extraordinar. Imi aduceam clar aminte de sarutul dintre noi din bar si apoi din fata blocului sau. Al doilea chair nu ar fi avut motiv sa mi-l dea daca nu... Nu ii placea. Zambetul mi se ridica intr-un zambet.
- Sky... am rostit ca pentru mine, dar eu auzise si isi ridica ochii catre mine, lasandu-ma sa le vad licarirea incantatoare. Mi-am trecut limba peste buze cand i-am observat gurita usor intredeschisa ce parca ma chema sa o sarut, insa erau prea multi oameni in acel loc, nu-mi permiteam sa fac orice acolo.
- ... si stai ca si cum tocmai te-ai intors dupa o zi foarte obosita, da? l-am auzit pe Sky spunandu-mi si am dat afirmativ din cap, incepand sa stau pe marginea cazii cum imi indicase el. Da, asa, perfect! spuse aproape soptit si incepu sa faca poze. Lasa-ti camasa sa cada... pe umeri. Asa, gata! Foarte bine, Axel. Acum stai cat mai natural... Si uita-te fix la mine. Ai niste ochi foarte frumosi, imi spuse si m-am rosit usor, iar el se parea ca observase asta si zambi, fluturandu-si genele.
In afara de noi doi, nimeni nu mai vazuse acest lucru. Fotomodelul caruia tocmai i-o trasesem se apropie de fotograf, insa cu o privire urata l-am tintuit in loc.
- Nu indrazni sa te misti, am marait facand ochii mici, demonici acum, privind cu rautate.
- Ramai asa, spuse degajat Sky. Da, Axel. Esti genial, esti nemaipomenit, baiete!
Tanarul se rotea in jurul meu usor, facandu-ma sa chicotesc usor. Continua sa faca fotografii, spunandu-mi laude. Vocea lui suna in capul meu, flatandu-ma, insa privirea mi-a fost atrasa de o tipa buna, imbracata in alb si cu parul negru, lung, care ii cadea pe umerii ingusti. Sanii mici erau frumos incadrati in decoletu. Se uitase pentru cateva secunde la mine si i-am putut observa si ei acea licarire din ochi.
Voiam... Trebuia s-o am pe fata asta. Te rog, Doamne, sa nu plece pana se termina tot! Spre marele meu noroc insa, fata se apropie de noi. Sky veni si el in acelasi timp, desfacandu-ma la pantaloni astfel incat materialul alb al boxerilor sa se vada si se indeparta iarasi, continuand sa-mi faca poze. Imi ceru sa ma dezbrac usor, pozandu-ma, prinzand cat mai multe cadre, apoi imi ceru sa-mi dau cu foarte mare incetineala camasa jos.
- Am nevoie la baie, se auzi o voce si mi-am dat clar seama ca era a celui care se apropiase de Axel. Producatorul se uitase urat la el pentru a-l face sa taca, el fiind unicul ce spulbera acea liniste incredibil de placuta. Zambeam foarte multumit acum. Se excitase tipul, ceea ce ma amuza copios. Se tinea dintre picioare, iar eu i-am aruncat o privire urata si a disparut. Fata bruneta insa disparuse si ea o data cu el.
- Tarfa... mi-am spus ramanand cu buzele intredeschise, dar Sky profita de ocazie si rosti rapid:
- Inchide-ti ochii pe jumatate... Coboara pleoapele... Asa, ca si cum ai fi in extaz, imi spuse baiatul si am facut exact ceea ce mi s-a spus. Doamne, cat esti de fotogenic! exclama continuand sa se rasuceasca.
- E un adevarat profesionist fotograful, se auzira voci din '' public '' si i-am zambit baiatului. Intr-adevar era clar un profesionist, in ciuda varstei fragede pe care o avea. Mi-am trecut limba peste buze iarasi, iar el imi ceru sa imi cobor boxerii usor, lasand sa se vada doar putin din barbatie, ceea ce si facusem. Cativa dintre baieti isi atintira privirea in acel loc si am zambit multumit.
Multi ma voiai, nimeni nu ma avea. Adoram aceasta conditie impusa de natura parca, cand nimeni nu zicea nimic absolut in ceea ce ma privea pe mine.
- Axel, vreau sa intri in apa acum... Lasa-ti boxerii sa se ude... Da, asa... Si acum ridica-i ceva mai in sus, imi ceru si l-am ascultat in totalitate, facand ceea ce imi spunea. Era un dulce si un simpatic baiatul asta si inca aveam atingerea buzelor lui pe buzele mele. Imi placea senzatia asta cand doream sa am o persoana si imi era interzisa, intr-un fel. Eram un mare nimfoman si imi iubeam conditia.
Boxerii mi se udasera, lasandu-mi acum barbatia sa se cunoasca prin ei. Apa calduta ma incita la culme si era incantator, doream sa o fac iarasi acum. Al dracului eu cu poftele mele perverse si ideile nebunesti. Mi-as fi dorit sa i-o trag lui Sky in apa asta, in fata obiectivului. Eram vizibil excitat din cauza gandurilor mele in ceea ce il priveste pe fotograf si deja mi se pusese in minte sa-l fac al meu, fericit pentru faptul ca era gay si pentru ca imi raspunsese celor doua saruturi dintre noi pana acum. Drace, ce rapid mi se aprinsesera calcaiele dupa el... Sau, mai precis, dupa trupul sau.
Ca de fiecare data, nu simteam nimic pentru nimeni. Nu fusesem indragostit si eram sigur ca nu aveam sa fiu niciodata indragostit, era doar placere. Imi aduceam cu placere aminte de tot ceea ce se intamplase in baie si la cat de brutal fusesem. Imi placea sa ma comport asa cu tarfele alea de baieti care intorc fundul numai sa obtina ceva. De acolo ajunsesem sa ma comport brutal mai cu toti, fete, baieti, astfel ca plecau ca ratele din patul meu sau de pe unde imi mai venea ideea sa le-o mai trag.
Sedinta se terminase intr-un final, spre marea mea fericire, fiindca deja mi se facuse foame. M-am pus pe canapea langa Sky, fara sa-mi pese de faptul ca sunt ud leoarca, si am inceput sa urmaresc o data cu el incarcarea pozelor.
- Sa-mi zici care sa le sterg, rosti zambind, iar eu am inceput sa ma uit atent la fiecare poza. Erau peste cincizeci acolo si trebuia sa le alegem pe cele mai bune, insa am lasat acest lucru in favoarea lui Sky si a producatorului, eu fiind prea infometat.
- Mie imi palc toate, sa fiu sincer. Si mi-e foame. Mai ai de lucru? l-am intrebat pe tanar si i-am zambit. M-am uitat la ceas, concluzionand ca e ora doua. Nici nu stiam cat de repede trecuse timpul. Sky se uita la mine si dadu negativ din cap. Deci... ? Mergem sa mancam ceva?
- Sigur, raspunse rapid si imi zambi.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
A picture of you - de MiraA - 22-04-2011, 09:59 PM
RE: A picture of you [YAOI +18 by Gaby and MiraA - de Beatrix LaVey - 18-07-2011, 07:24 PM
RE: [yaoi] A picture of you - de Beatrix LaVey - 10-12-2011, 10:47 PM
RE: [yaoi] A picture of you - de hiimera - 15-12-2011, 02:00 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:28 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 12-01-2012, 07:55 PM
RE: A picture of you - de Rain - 15-01-2012, 04:28 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 11-02-2012, 01:27 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 01:49 AM
RE: A picture of you - de Lexxu - 23-02-2012, 07:12 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 23-02-2012, 09:25 PM
RE: A picture of you - de PervyTeoYaoi_Shinee - 23-02-2012, 10:15 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 24-02-2012, 06:26 PM
RE: A picture of you - de rali2009 - 25-02-2012, 12:29 AM
RE: A picture of you - de Blue. - 25-02-2012, 05:13 PM
RE: A picture of you - de Rain - 25-02-2012, 11:06 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 03-03-2012, 11:28 PM
RE: A picture of you - de DiZ - 10-06-2012, 10:26 AM
RE: A picture of you - de MiraA - 10-06-2012, 09:39 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 10-06-2012, 10:06 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 11-06-2012, 11:11 AM
RE: A picture of you - de Ciquita - 11-06-2012, 03:48 PM
RE: A picture of you - de kame. - 12-06-2012, 08:48 PM
RE: A picture of you - de Rain - 15-06-2012, 08:00 PM
RE: A picture of you - de ArtieS - 15-06-2012, 11:45 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:46 PM
RE: A picture of you - de kame. - 15-07-2012, 07:47 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 15-07-2012, 08:13 PM
RE: A picture of you - de Sushi - 15-07-2012, 09:41 PM
RE: A picture of you - de Rain - 19-07-2012, 05:28 PM
RE: A picture of you - de MiraA - 23-07-2012, 12:07 AM
RE: A picture of you - de hiimera - 23-07-2012, 09:05 AM
RE: A picture of you - de Lexxu - 23-07-2012, 10:12 AM
RE: A picture of you - de kyra_kyralyne - 24-07-2012, 04:06 AM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 12:42 PM
RE: A picture of you - de AbiiShu' - 12-08-2012, 09:17 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 20-08-2012, 10:05 AM
RE: A picture of you - de MiraA - 15-09-2012, 10:40 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 15-09-2012, 11:36 PM
RE: A picture of you - de Lexxu - 16-09-2012, 12:29 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:20 PM
RE: A picture of you - de RosetteFoxy - 12-10-2012, 08:08 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 13-10-2012, 08:01 PM
RE: A picture of you - de MiraA - 25-10-2012, 06:44 PM
RE: A picture of you - de hiimera - 25-10-2012, 08:54 PM
RE: A picture of you - de kame. - 25-10-2012, 09:02 PM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 26-10-2012, 01:39 PM
RE: A picture of you - de RosetteFoxy - 27-10-2012, 06:00 PM
RE: A picture of you - de alice extreme - 01-12-2012, 08:03 PM
RE: A picture of you - de Elyy - 03-12-2012, 08:33 PM
RE: A picture of you - de caramele cu pedale - 07-12-2012, 09:39 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 03-01-2013, 12:53 AM
RE: A picture of you - de Marina. - 09-01-2013, 03:20 AM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 09-01-2013, 09:37 PM
RE: A picture of you - de Natsuru - 11-01-2013, 02:08 PM
RE: A picture of you - de Beatrix LaVey - 12-02-2013, 06:27 PM
RE: A picture of you - de FuNnY bUnNy - 15-02-2013, 06:40 PM
RE: A picture of you - de Michee - 17-02-2013, 08:03 PM
RE: A picture of you - de Dream_great - 21-02-2013, 04:10 PM
RE: A picture of you - de Dream_great - 26-02-2013, 11:10 PM
RE: A picture of you - de Marina. - 23-03-2013, 02:52 PM
RE: A picture of you - de Kira's Scarlet - 31-03-2013, 08:12 PM
RE: A picture of you - de mko_darkangel - 26-05-2013, 11:04 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] A picture of you [YAOI +18 by Gaby and MiraA sarah chan 3 2.409 17-08-2011, 11:39 AM
Ultimul răspuns: Drama Queen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)