Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs Fan Art

#9
Cu privire la intrebarea 5. Noi am mentionat faptul ca lucrarile care vor fi in artbook vor de calitatea cea mai buna. Noi nu am mai mai postat de mult lucrari pe alte siteuri deoarece lucram pentru artbook de foarte mult timp.
Dupa cum am mai spus proiectul este abia la inceput asa ca nu ne permitem in acest moment sa ne facem reclama atata timp cat nu suntem sigure de rezultatul final al acestuia.Dupa cum am spus Speram ca acest proiect sa fie finalizat in decursul acestui an,in concluzie mai este mult de munca pana sa reusim publicarea acestei reviste.Ai dreptate timpul pentru concurs este foarte scurt si vom aduce mai multe modificari acestuia impreuna cu alte informatii. Asa ca nu va asteptati sa facem reclama la ceva ce nu este inca sigur.O sa aducem mai multe informatii cu privire la acest proiect in momentul in care vom fi sigure de reusita acestuia.

la 2.
o sa fie votate de catre voi si o sa postam cele mai bune 3 desene de la categoria traditional si 3 de la digital. Lucrarile le trimiteti prin PM.

la 6.
La concurs participa doar cei care doresc. Nu este nimeni obligat . Dar credem ca sunt persoane interesate care doresc sa apara intr-o revista ce va fi publicata in toata tara. Ai dreptate este primul nostru proiect si nimeni nu este sigur de succesul acesteia, este o provocare si pentru cei care participa la concursuri si pentru cei care ne sprijina si pentru noi. Dar este un inceput, bineinteles ca suntem constienti si de posibilele riscuri.Pana la urma urmei toti au inceput de jos ,toti au riscat ceva ,pentru care isi pusesera mari sperante.Noi muncim mult pentru acest lucru si nu vom renunta indiferent de piedicile pe care le vom intalni ,indiferent ca sunt oameni care se opun acestui lucru .Suntem pregatiti sa trecem peste asta.Aveti rabdare , in momentul in care vom inainta cu proiectul vor aparea informatii legate de acest lucru.

la "7"
Deci repetam suntem absolut constiente de greutatile pe care le intampinam in publicarea revistei si de consecintele unui esec in aceasta privinta, dar va rugam aveti rabdare si nu ne atacati pentru incercarile noastre.

Multumim pentru sfaturile si parerile legate de acest subiect.

Ca sa simti mireasma trandafirului trebuie sa treci inainte de spini. Ja ne!
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01zy8m8SeBVZs5bp-eMS...rQLOe5hiNz]
[url] [Imagine: chibi_8577.gif]
Jumong, chibi-ul lui Dollydi [/url]



Răspunsuri în acest subiect
Concurs Fan Art - de Dollydi - 09-04-2011, 03:05 PM
RE: Concurs Fan Art - de Mitchy - 09-04-2011, 03:28 PM
RE: Concurs Fan Art - de Dollydi - 09-04-2011, 04:39 PM
RE: Concurs Fan Art - de Dragonz Eyez - 09-04-2011, 05:54 PM
RE: Concurs Fan Art - de Dollydi - 09-04-2011, 08:03 PM
RE: Concurs Fan Art - de Mitchy - 09-04-2011, 07:33 PM
RE: Concurs Fan Art - de Maria♥ - 10-04-2011, 12:22 AM
RE: Concurs Fan Art - de raluca-z - 10-04-2011, 01:26 PM
RE: Concurs Fan Art - de Dollydi - 10-04-2011, 02:22 PM
RE: Concurs Fan Art - de Kai - 29-08-2011, 07:25 PM
RE: Concurs Fan Art - de Aiko88 - 21-02-2015, 06:39 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)