Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#59
Here I am.Fetelor..ms mult.Imi pare rau ca postez atat de..tarziu.

Cruzimea unui demon

I somptuoasa vila a mafiotului,era liniste.Nu se auzea decat zgomotul usor facut de vantul ce inclina crengile copacilor,facandu-le sa se loveasca de sticla groasa a geamului.Pe canapeaua din living,statea Ohno.Acesta isi tinea genunchi stransi la piept,leganandu-se usor.Era atat de confuz...buimac.Nu stia ce sa creada.Defapt...in acel moment,tot ce isi dorea era sa dispara.Ar fi vrut sa fie singur,departe de rautatea lui Ryonmaru.Simtea o teama teribila fata de baiatul care a avut grija de el timp de sase ani.Daca asa se putea numii ce i-a facut blondul micutului brunet.La varsta de saipsrezece ani,adolescentii incepeau sa traiasca.Cunosteau alte persoana,se plimbau toata ziua si in noptile de sambata se distrau.Asta nu se putea spun e despre brunet,care niciodata nu a simtit cum e sa traiesti.Nu facea decat sa il serveasca pe Ryo,ca un caine fidel.Acum,il avea alaturi pe Sho.Acesta il iubea si il trata cu atentie si tandrete.Insa cu toate acestea,nu putea sa zambeasca.De ce?Pentru ca un demon cu chip uman il urmarea.Brusc,din afara casei si-a facut aparitia roscatul,ce isi tinea bratele in jurul trupului.Privirea acestuia era goala,dezorientata.S-a uitat la Ohno,muscandu-si buza de ciuda.Cine ar fi crezut ca nu va putea fi fericit din pricina celui pe care pana in urma cu putin timp il considera cel mai bun prieten?Acesta s-a apropiat de brunet,cu gandul sa il imbratiseze.Insa chiar atunci usa de la intrare s-a deschis vijelios,facandu-si aparitia Junosuke,ce avea o privirea de-a dreptul nebuna.S-a uitat lung la cei doi baieti,dupa care s-a retras in birou,inchizand usa.Cuplul a putut sa auda zgomotul facut de cheia ce se rotea in broasca.
-Asa face intodeauna...Cand este nervos,vine si se inchide in camera aia.Atunci cand se intampla ceva cu afacerile...nu mai iesea de acolo pret de cateva ore.Insa il auzeam cum vorbea la telefon,injurand si amenintand.
-Crezi ca ii va face ceva lui Ryonmaru?Intreaba pustiul continuand sa isi tina barbia lipita de genunchi.
Sho nu a dat nici-un raspuns.Pur si simplu l-a privit pe Ohno.Nu stia ce raspuns sa ii dea.Era sigur ca varul sau era in stare de orice atrocitate...insa pentru prima oara,dupa multi ani...se temea.Nu mai vazuse de mult timp acea privire disperata.Era foarte ciudat pentru un Yakuza sa se comporte intr-un asemenea mod.Roscatul s-a asezat pe canapea,imbratisandu-l pe brunet,al carui trup tremura in mod involuntar.El era cel mai speriat.Asupra lui aveau sa se rasfranga toate rautatile.In timp ce il mangaia usor pe cap,usa din fata lor s-a deschis la perete,indepartand zugraveala.Ryonmaru a intrat in vila,patrunzandu-i cu privirea pe cei doi.Ochii lui albastri erau deosebit de reci,in timp ce pe chip avea un zambet mai crud ca niciodata.Sho s-a ridicat de pe suprafata moale,punandu-se in fata lui Ohno,ce simtea ca nu mai poate sa respire din pricina fricii incredibile care ii acaparase intreg trupul.
-Ce cauti aici?Nu ti-a ajuns raul pe care l-ai facut?Striga roscatul incercand sa isi controleze tremurul vocii.
-Ai impresia ca ma sperii daca tipi?Crezi ca ma vei face sa tremur daca ma privesti asa?Acei ochi...duri la suprafata...insa pe interior sunt plini de teama si neincredere.Ce se intampla?Unde este marele Yakuza...periculosul si atotputernicul Junosuke,ce are in maini viata a zeci de oameni?Se ascunde ca un las?
Insa chiar atunci,brunetul a aparut dintr-o incapere.Isi privea varul si pe Ohno,care nu stiau cum sa reactioneze.Ar fi facut orice sa evite privirea blondului.Zambetul lui sadic si grimasa infricosatoare nu faceau decat sa ii trezeasca brunetului amintiri neplacute.
-Ai aparut...de ce nu ma privesti?Iti este cumva...teama?Cum este oare posibil asa ceva?Toti oamenii din Shizuoka tremura cand aud numele tau...si tie iti e frica de mine.Replica Ryonmaru razand pe un ton malefic.
-Nu este vorba de frica,nenorocit detestabil ce esti.Daca as vrea,as putea sa te ucid intr-o fractiune de secunda.Defapt...te-as tortura pana vei ajunge sa ma rogi ca sa iti iau viata aia de jigodie.Insa nu o fac pentru ca...
-Pentru ca iti amintesc de el.Ochii mei,sunt identici cu cei ai lui Dante.Acelasi zambet...aceiasi voce.Era cel mai important pentru mine...si tu mi l-ai luat.L-ai ucis,fara nici-un pic de regret.
-Regret?Cum as putea sa simt asta pentru un nenorocit care nu a facut decat sa imi distruga viata?Insa aschia nu sare departe de trunchi.Esti la fel...sau poate mai rau decat el.In ziua in care m-am eliberat de sub dominatia lui,am jurat ca voi devenii cel mai de temut tip...toti sa tremure in fata mea.
Insa replicile brunetului pareau sa il plictiseasca pe blond,ce casca larg.Acesta si-a bagat mainile in buzunare,zambind usor.A coborat cele trei trepte,indreptandu-se spre locul unde Ohno si Sho stateau.Ryonmaru si-a privit fostul prieten,care s-a dat numaidecat la o parte.Flacara ce o purta in ochi a reusit sa il sperie.Vazandu-l,pustiul a inghitit in sec,lasand capul in jos.Insa adolescentul l-a prins de barbie,ridicandu-i capul.
-Noi doi o sa purtam o discutie foarte serioasa.Ca intre barbat si...baiat.Spune acesta masurandu-l din cap pana-n picioare cu privirea.
Ryonmaru a vrut sa urce spre primul etaj,insa s-a oprit brusc la mijlocul treptelor.
-Ah..si in momentul asta te misti si iti faci bagajul.Te intorci cu mine in Tokio.
Ohno a aprobat din cap,oftand adanc.Inca o data,Ryo reusise sa faca ce vrea.Ii era teama de reactia pe care varul lui o va avea in clipa in care vor ajunge acasa.Au fost atatea lucruri care i-au demonstrat ca nu e de joaca atunci cand vine vorba de Ryonmaru.Sho l-a prins de mana,insa adolescentul s-a smucit,intorcand putin capul.
-Nu...e mai bine asa.Nu vreau sa se intample ceva...rau.
Brunetul continua sa urce,indreptandu-se spre camera unde a stat cu roscatul timp de trei zile.Junosuke privea toata intamplarea,strangand puternic din pumni.Nu avea sa lase lucrurile sa evolueze in acest fel.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
Domination by [+16] [yaoi] - de Lye - 03-10-2008, 10:43 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 06-10-2008, 04:40 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 10-10-2008, 05:16 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 25-10-2008, 02:13 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Cri$tin@ - 25-10-2008, 04:44 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 29-10-2008, 10:26 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 04-11-2008, 05:02 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de ank_anime - 10-11-2008, 11:02 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 17-11-2008, 04:10 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 01-12-2008, 07:00 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Mitsukai Yoru - 19-12-2008, 02:16 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Aiumy - 03-01-2009, 12:40 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de sweet_zoey - 20-01-2009, 07:28 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 21-01-2009, 11:29 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 22-01-2009, 05:46 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Alysu - 22-01-2009, 08:07 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de myuu - 23-01-2009, 09:53 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kido - 23-01-2009, 03:34 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 23-01-2009, 07:50 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 23-01-2009, 09:20 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Child Of Sunset - 27-01-2009, 04:41 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 03-03-2009, 01:58 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Yaku-chin - 03-03-2009, 12:42 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kitsune's Iris - 11-03-2009, 04:05 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 11-03-2009, 08:59 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de chrissta - 02-04-2009, 10:06 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Dark~Melody - 14-06-2009, 12:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.641 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.345 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.340 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)