Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#44
Dubla tortura

Ohno continua sa stea pe scaun,privind un anume punct din podea.Se temea de varul sau,inainte sa inceapa toata aceasta incurcatura cu Sho.Acum,ca Ryonmaru se afla la cativa pasi departare de ei,simtea cum intreg trupul ii este cuprins de un sentiment oribil.Ori de cate ori inchidea ochii,isi amintea tortura prin care a trecut.Ce facuse sa merite toate acele lucruri?Nu era decat un copil de saisprezece ani,care abea incepea sa traisca.Insa pentru el,viata incepuse in urma cu sase ani,cand parintii lui au murit,lasandu-l singur.Nimeni nu s-a interesat de soarta lui.O singura persoana a ales sa il creasca.Cu toate ca avea doar treisprezece ani,Ryonmaru a fost cel care l-a luat sub aripa.Daca asa se putea numii "protectia" care i-a dat-o.Fara sa isi dea seama,doua lacrimi s-au nascut in ochii lui inocenti,curgand pe obrajii palizi.Vazandu-l,Sho s-a apropiat de el,luandu-l in brate.Il enerva atat de tare sa se stie lipsit de putere in fata blondului.De ce nu putea sa il loveasca?Se afla in casa varului sau si acesta nu ar fi ingaduit ca Ryo sa se atinga de el.Insa exista ceva ce il oprea.Acea privire cruda si rece ar fi fost in stare sa inghete pana si focurile Infernului.Insa vroia sa il protejeze pe Ohno.Nu ar mai fi suportat sa il vada plangand.
-Gata frumosule.Esti cu mine si nimeni nu o sa te raneasca.
-Te auzi ce spui?Vrei sa pari curajos si sa ma imbarbatez,insa iti simt inima cum bate,parca ar vrea sa iti sara din piept.Imi e frica...pentru tine.Deja nu imi mai pasa ce imi face...
Insa roscatul l-a apucat de obraji,sarutandu-l apasat,strangandu-l mai apoi in brate.Parea ca vrea sa ii cuprinda intreg trupul,sa il protejeze de cosmar,de acel demon cu chip de inger.Brunetul se simtea in siguranta atunci cand Sho ii era alaturi.Stia ca exista cineva care il iubea si care ar fi facut orice sa nu sufere.Insa cat va dura asta?
Pe strazile orasului,Ryonmaru gonea cu masina.Vantul ii ciufulea parul blond,in timp ce ochelarii de soare ii ascundeau privirea atragatoare,dar nepasatoare in acelasi timp.Acesta a oprit la semafor,tragand cu ardoare dintr-o tigare,ajunsa deja la jumatate.A privit lung fumul,afisand un ranjet atat de caracteristic lui.In dreapta,se afla un automobil,unde trei fete isi scriau numerele de telefon cu ruj pe geam.Asa a fost intodeauna.Era de ajuns o privire si un zambet razlet ca acele domnisoare sa ii cada la picioare.Brusc,in mintea frumosului blond a luat nastere un plan.La ce se gandea?
In camera lor,cei doi adolescenti stateau imbratisati.Ohno privea lung cerul negru,presarat cu praf de diamante.Stia ca in seara respectiva,Junosuke nu va ajunge acasa.Brusc,usa de la intrare sa auzit trantindu-se.Dandu-si seama ca varul sau a ajuns acasa,brunetul si-a strans genunchi la piept.Spera ca Ryo va intra in camera lui,fara sa faca prea mult zgomot.Insa a avut un soc atunci cand a vazut usa dormitorului izbindu-se puternic de perete.Sho s-a ridicat,cu gandul sa il dea afara.Insa blondul a scos o arma de la spatele ,indreptand-o spre roscat.
-Ti-am zis ca o sa te omor!Ai crezut ca ma joc,nu-i asa?Spune acesta razand zgomotos.
-Ryonmaru,lasa pistolul jos si linisteste-te.Esti furios si nu iti dai seama ce faci.Nu ai vrea sa ai o persoana pe constiinta,nu-i asa?Spune Sho incercand sa il linisteasca.
Vazand ca varul sau nu glumeste,Ohno s-a ridicat din pat,punandu-se la mijloc.Vazand acest lucru,blondul a continuat sa rada,lipindu-i arma de frunte.
-Fa-mi mie ce vrei.Insa nu ii face lui rau.Te rog...
-Piticul isi protejeaza iubitelul.Ce patetic.Am o idee de-a dreptul uimitoare:tu o sa fi al meu...si Sho va trebui sa urmareasca tot spectacolul.Asta...sau il omor.
Auzind acest lucru,roscatul a vrut sa il loveasca.Insa blondinul i-a dat cu piciorul in abdomen,trantindu-l la podea.L-a apucat de gat,trantindu-l pe scaun,unde i-a legat bratele cu propria camasa.Vazand ca fostul lui prieten nu are cum sa scape,Ryo l-a prins pe Ohno de gat,muscandu-l de ureche.Ii baga mana pe sub bluza,masandu-i abdomenul.Buzele acestuia coborau din ce in ce mai jos,sarutand cu ardoare gatul subtire al pustiului.Acesta l-a trantit pe pat,prinzandu-i mainile deasupra capului.Vazand ce teroare i se pregateste iubitului sau,roscatul a vrut sa scape.Insa Ryo l-a privit,avand ochii plini de rautate.Observand ca roscatul s-a linistit,tanarul s-a reintors la varul sau.Il saruta violent,strecurandu-si mana in pantalonii lui.Cu miscari agresive,Ryonmaru i-a indepartat pantalonii,expunand trupul micutului in toate splendoarea sa.Nevrand sa mai amane momentul,adolescentul si-a dat jos hainele.
-Piticule,ce parere ai despre spectacolul pe care Sho il vizioneaza?Nu-i asa ca te exciti?
-Nenorocit blestemat ce esti!Inceteaza acum!Striga roscatul disperat.
-Sa termin?Dar abea am inceput.
Blondul l-a luat in brate pe Ohno,in asa fel incat roscatul sa il vada.Il tinea de obraji,patrunzandu-l cu putere.Brunetul a tipat,in timp ce ochii inlacrimati parca implorau indurare.Ryonmaru ranjea cand ii vedea chipul lui Sho,ce parea sa erupa precum un vulcan.Insa nu s-a oprit aici.I-a prins buzele intr-un sarut agresiv,muscandu-l cu ardoare de limba,pana ce un firicel rosiatic a inceput sa i se prelinga pe barbie,combinandu-se cu broboanele reci de sudoare.Il tinea de gat,strangandu-l ori de cate ori acesta se opunea.
-I-ai spus vreodata cat de dulce e prietenul meu?Intreaba Ryo continuand sa ranjeasca.
-Nu...Replica Ohno cu vocea stinsa.
-Rau ai facut.Priveste-l si spune-i.Sau mai bine,arata-i cum imi venerezi tu mie mandria.Sa se simta inferior.
Insa brunetul dezaproba din cap.Se umilise deja destul ca sa mai faca si aceasta oroare.Insa Ryonmaru l-a apucat de par,conducandu-i capul spre acel loc.Vazand acest lucru,Sho a simtit cum fiecare celula din corp ii este invadata de furie.Nu ii mai pasa de ranile care si le cauza din pricina materialului strans.Ar fi vrut sa puna mana pe acel pistol si sa il ucida pe blond.Acesta radea in timp ce il obliga pe Ohno sa ii faca acele lucruri de-a dreptul odioase.Intr-un final,acesta l-a impins,ridicandu-se de pe pat.
-Cu chestia asta,ti-ai dat seama ca eu nu ma joc.Data viitoare,nu voi mai fi bland.
Ryo a plecat,lasandu-i singuri pe cei doi.Brunetul s-a trantit de pe suprafata moale,indreptandu-se spre locul unde roscatul era legat.A indepartat stransoarea,cazand mai apoi pe podea.Sho l-a apucat de brate,asezandu-l pe pat.Gafaia,in timp ce ochii negri priveau pierduti in jurul sau.Vazandu-l intr-o asemenea stare,adolescentul a strans pumnul atat de tare,pana cand sangele a inceput sa i se scurga printre degete.
-Blestemat sa fi,Ryonmaru.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
Domination by [+16] [yaoi] - de Lye - 03-10-2008, 10:43 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 06-10-2008, 04:40 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 10-10-2008, 05:16 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 25-10-2008, 02:13 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Cri$tin@ - 25-10-2008, 04:44 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 29-10-2008, 10:26 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 04-11-2008, 05:02 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de ank_anime - 10-11-2008, 11:02 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 17-11-2008, 04:10 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Lye - 21-11-2008, 03:18 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 01-12-2008, 07:00 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Mitsukai Yoru - 19-12-2008, 02:16 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Aiumy - 03-01-2009, 12:40 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de sweet_zoey - 20-01-2009, 07:28 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 21-01-2009, 11:29 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 22-01-2009, 05:46 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Alysu - 22-01-2009, 08:07 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de myuu - 23-01-2009, 09:53 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kido - 23-01-2009, 03:34 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 23-01-2009, 07:50 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 23-01-2009, 09:20 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Child Of Sunset - 27-01-2009, 04:41 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 03-03-2009, 01:58 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Yaku-chin - 03-03-2009, 12:42 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kitsune's Iris - 11-03-2009, 04:05 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 11-03-2009, 08:59 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de chrissta - 02-04-2009, 10:06 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Dark~Melody - 14-06-2009, 12:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.641 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.345 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.340 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)