Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#35
Fericirea este umbrita

In somptuoasa vila din Shizuoka,era o atmsofera destul de placuta.Trio-ul se afla la o masa intinsa,servind cina.Diferite feluri de mancare complicate si foarte aspectuoase se intindeau in fata lor,in timp ce un lumanarile unui candelabru ardeau mocnit.Ohno statea alaturi de roscat,sorbind usor dintr-un pahar cu suc proaspat de portocale.Nefind atent,adolescentul a miscat paharul,reusind sa se ude.O dara orange i se scurgea in coltul gurii,intinzandu-se pe barbie.Sho a zambit suav,luand servetelul din stanga tacamului,stergand lichidul prin atingeri blande.Obrajii brunetului au capatat imediat o nuanta sangerie,incalzindu-se din ce in ce mai tare.In fata lor,Junosuke ii privea,infigand furculita intr-o bucata de carne.Nu isi putea lua ochii de la Ohno.Parea ca se uita intr-o oglinda.Se vedea pe el in urma cu mult timp.
-Jun,te simti bine?Intreaba Sho zambind.
-Eu?Sigur ca da.Ma gandesc la ziua de maine.Vine un nou transport de fetite si spionii mei au aflat ca politia vrea sa isi bage nasul si de data asta.
-Nu te temi nici-un moment pentru viata ta?Poti fi inchis sau mai rau...ucis.Spune Ohno oarecum ingrijorat pentru varul iubitului sau.
-Pustiule,e greu la inceput.Insa cu timpul inveti sa fi precaut si sa nu ai incredere nici in propria ta umbra.In afacerile astea,este exact ca in jungla:mananca sau vei fi mancat.Asa ca la un moment dat,ajungi sa te obisnuiesti.Alte intrebari?
Brunetul a dezaprobat din cap,continuand sa taie bucata de carne.Pentru un moment a simtit rautate venind din partea barbatului,insa ochii lui albastri nu exprimau acelasi lucru ca si vocea.Pentru prima oara,Ohno se simtea in siguranta.Departe de Ryonamru si rautatile lui,era sigur ca va invata cum e sa traiesti in realitate.
In linistea vilei din Tokyo,s-a auzit o usa trantindu-se.Blondul a aruncat neglijet cheile pe masuta din sticla,trantindu-se pe canapeaua din living.Astepta ca Ohno sa isi faca aparitia pentru a vedea daca acesta vrea ceva.Insa spre surprinderea lui,nu a aparut nimeni.Nervos,s-a ridicat de pe suprafata moale,urcand treptele ce duceau spre etajul unu.Ajungand in fata camerei adolescentului,a deschis usa cu piciorul.Insa a fost intampinat de o liniste mormantala.Agitat,a aprins lumina,privind in jurul sau.Nu era nici urma de pusti.Realizand ce s-a intamplat,a dat cu pumnul in perete,punandu-si capul pe brat.
-Veriosul meu a plecat cu nenorocitul ala.Cred ca vor scapa de mine?Poate morti,insa nici atunci.
Acesta s-a reintors in living,luand telefonul de pe canapea.A tastat nervos un numar de telefon,lipindu-si trupul de zidul rece.La capatul celalalt,a raspuns o voce dura de barbat.Cei doi pareau ca se cunosc foarte bine,din pricina modului in care vorbeau.Insa brusc,expresia chipului blondinului s-a schimbat.Ce i s-a spus de a devenit atat de serios?Ochii lui albastri priveau un punct fix din podea.Ryonmaru si-a anuntat amicul ca ii va face o vizita,chiar a doua zi.Insa de ce?Cine era misteriosul sau prieten?
-Asa se pare...incearca sa se ascunda de mine.Vor avea un mare soc.
Spunand acest lucru,blondinul a intrat in camera lui,luand trollerul asezat pe un dulap.Unde se ducea?
Intr-o incapere din mareata vila,pe un pat acoperit cu lenjerie albastra,cei doi tineri stateau imbratisati.Ohno desena cercuri pe pieptul roscatului,cuibarindu-se in bratele acestuia.Era destul de tarziu,insa cei doi nu vroiau sa adoarma.Se simteau mult prea bine unul in compania celuilalt.Stiau ca in sfarsit,vor fi fericiti.
Dis-de-dimineata,soarele avea o stralucire aparte pe cerul albastru al Japoniei.In camera unde tanarul cuplu se odihnea,era liniste.Brusc,usa s-a deschis facandu-si aparitia Junosuke.Acesta si-a miscat usor varul,incercand sa il trezeasca.
-Porumbeilor,trezirea.A venit un prieten la mine si vreau sa va fac cunostiinta cu el.
Cei doi au deschis usor ochii,cascand larg.Brunetul a zambit,parasind incaperea.Adolescentii s-au ridicat usor din pat,dandu-si un sarut in loc de salut.Se imbracau,glumind si razand.Chipul lui Ohno radia de fericire.Acestia s-au imbracat,coborand multimea de trepte,indreptandu-se spre living.Se tineau de mana,zambind.Pe o canapea,alaturi de Jun se afla un tanar blond.Vazandu cuplul,acesta s-a ridicat de pe suprafata moale.
-Ei sunt Sho si Ohno.Baieti,el este cel mai bun prieten al meu,Ryonmaru.
Auzind acel nume,brunetula a simtit cum pamantul ii fuge de sub picioare.Daca nu se sprijinea de roscat,cu siguranta ar fi cazut.Era palid,in timp ce inghitea in sec.Adolescentul s-a ridicat de pe canapea,patrunzandu-i cu privirea pe cei doi.Sho nu stia ce sa spuna,insa simtea broboane reci de transpiratie pe ceafa.Spera din tot sufletul sa fie un cosmar din care sa se trezeasca cat de curand.Blondul a afisat un ranjet malefic,spunand mai apoi pe un ton infricosator de calm:
-Imi pare bine de cunostiinta.Cu siguranta ne vom intelege foarte...bine.
Acesta a accentuat ultimul cuvant,continuand sa il priveasca pe Ohno,care mai avea putin si lesina.Roscatul l-a apucat de talie,iesind cu el afara,langa piscina.Acesta s-a asezat pe un scaun,acoperindu-si chipul cu ambele palme.
-Ne-a gasit...stiam ca o sa se intample asta.Stiam ca nu e bine sa plec.
-Linisteste-te!Nu aveam de unde sa stiu ca e prieten cu varul meu,insa nu ii voi permite sa iti faca rau.Spune Sho imbratisandu-si iubitul.
Chiar in acel moment,o voce rece s-a auzit in spatele lor.Cuplu s-a intors,inghitind in sec.
-Deja vorbiti despre mine?Credeati ca nu va gasesc?V-am mirosit...o fiara intodeauna isi gaseste prada.Aveti mare grija sa nu ii spuneti ceva lui Junosuke.Sau va jur ca va fi ultimul lucru pe care il faceti.
Spunand acest lucru,Ryo a intrat in casa.Brunetul continua sa tremura,in timp ce strangea materialul cu care era acoperit scaunul.Ii era frica.Fericirea lui a fost umbrita de aparitia blondului,a carui privire era mai rea ca niciodata.

Randul tau..nee.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
Domination by [+16] [yaoi] - de Lye - 03-10-2008, 10:43 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 06-10-2008, 04:40 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 10-10-2008, 05:16 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 25-10-2008, 02:13 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Cri$tin@ - 25-10-2008, 04:44 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 29-10-2008, 10:26 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 04-11-2008, 05:02 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Lye - 10-11-2008, 04:34 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de ank_anime - 10-11-2008, 11:02 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 17-11-2008, 04:10 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 01-12-2008, 07:00 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Mitsukai Yoru - 19-12-2008, 02:16 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Aiumy - 03-01-2009, 12:40 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de sweet_zoey - 20-01-2009, 07:28 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 21-01-2009, 11:29 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 22-01-2009, 05:46 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Alysu - 22-01-2009, 08:07 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de myuu - 23-01-2009, 09:53 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kido - 23-01-2009, 03:34 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 23-01-2009, 07:50 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 23-01-2009, 09:20 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Child Of Sunset - 27-01-2009, 04:41 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 03-03-2009, 01:58 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Yaku-chin - 03-03-2009, 12:42 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kitsune's Iris - 11-03-2009, 04:05 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 11-03-2009, 08:59 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de chrissta - 02-04-2009, 10:06 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Dark~Melody - 14-06-2009, 12:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.641 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.345 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.339 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)