Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#28
Si premiul pentru cea mai ticaloasa fata ii revine lui...ati ghicit..LYE!Nee-chan a zis deja ca sunt o nemernica.Sper sa nu ma urati la fel de mult!Apropo..avertizare de varsta pentru acest capitol:))

Dupa placere,vine durere

Ohno continua sa se afle in apartamentul lui Sho,mai precis in bratele acestuia.Brunetul statea cu capul pe pieptul roscatului,tinandu-si mainile stranse la piet.Adolescentul il mangaia,sarutandu-l pe frunte din cand in cand.In camera,linistea apasatoare se lasa ca o perdea peste cei doi.Nu se auzeau decat suspinele copilului,ce demonstrau faptul ca se simte bine alaturi de baiatul cu parul rosu.Insa stia ca acest moment nu putea sa dureze la nesfarsit.Trebuia sa se intoarca acasa,acel loc unde cosmarurile devin realitate.Acel infern unde este stapanit de un demon cu chip de inger.Ar fi vrut sa ramana cu Sho pentru o eternitate.Insa era constient de faptul ca daca Ryonmaru afla de escapada celor doi,ar fi redus vesnicia la cateva zile.Era in stare sa ii omoare si nu ii era frica sa faca asta.Brusc,brunetul s-a asezat in sezut,acoperindu-si trupul cu cearceaful alb.
-S-a intamplat ceva?Intreaba roscatul imbratisandu-l.
-Nu...sigur ca nu.Ma poti duce acasa?
Adolescentul a aprobat din cap,ridicandu-se din pat.Acelasi lucru l-a facut si Ohno,adunandu-si hainele imprastiate pe podea pentru a se imbraca.Intarziase deja cateva ore acasa si Ryonamru isi daduse seama de acest lucru.Ura ca brunetul sa plece fara sa ii spuna.Si de fiecare data cand facea asta,o platea scump.Cuplul a parasit vila,continuand sa se tina in brate.In masina,Sho ii tinea mana pe picior,incercand sa se concentreze doar la drum.Acelasi lucru nu se putea spune despre copil,ce vroia sa gaseasca o scuza plauzibila.Cel mai crut cosmar ar fi ca Ryo sa afle.Insa nu avea de unde.Ajungand aproape de casa unde acesta locuia,automobilul negru a oprit,pentru a nu trezii suspiciuni.Ohno a vrut sa coboare,insa a fost prins de mana de catre roscat,care a reusit sa ii fure un sarut.Brunetul a zambit suav,lunandu-si ghiozdanul de pe bancheta din spate.
Ajuns in fata vilei,pustiul a deschis usor usa,incercand sa nu faca zgomot.In momentul in care a vrut sa urce scarile,a auzit vocea poruncitoare a blondului.
-Piticule,vin-o pana la mine.
Tanarul a tras aer adanc in piet,lasand rucsacul langa cuier.A pasit in living,tinand capul in jos.Ryo il privea,lovind usor cu degetele suprafata moale a canapelei.
-Unde ai fost pana acum?
-Pai..ne-a mai tinut cateva ore la scoala.Am avut pregatire.Spune acesta senin.
-Si daca iti spun ca am vorbit cu un coleg de-al tau,care mi-a spus ca nu ai participat la ore,ce faci?
Auzind acest lucru,luminozitatea de pe chipul lui Ohno a disparut.Deja incepea sa piarda teren in fata blondinului,care parea ca le stie pe toate.Agitat,a inceput sa se balbaie,incercand din rasputeri sa gaseasca o scuza care sa ii motiveze absenta.Ryonmaru i-a facut un semn,chemanadu-l la el.Brunetul facea pasi mici,incercand sa stea cat mai departe de varul sau.Insa acesta s-a ridicat de pe canapea si apucandu-l de guler,l-a tras inspre el.I-a mirosit camasa,strangand cu putere materialul.
-Unde dracu ai fost?Mirosi a parfum de barbat.
-Pai...am fost...
-Cu Sho.Am dreptate?Spune si incearca sa nu ma minti.
-Da.Raspunde ferm pustiul.
In acel moment,o palma puternica din partea blondului l-a trantit la pamant.Acesta l-a apucat de par,tragandu-l dupa el.Ohno incerca sa se ridice,insa ii era imposibil sa faca acest lucru.Ryo l-a dus pana in camera lui,unde l-a lasat pe podea,lovindu-l cu piciorul in abdomen.Simtitnd o durere incredibila,adolescentul s-a ghemuit,scuipand cateva picaturi de sange.Insa tanarului nu parea sa ii pese de acest lucru.L-a apucat de mana,ridicandu-l de pe podea,rupandu-i in acelasi timp camasa.Trupul slabut al brunetului purta mirosul roscatului,fapt care il scotea din sarite pe blondin.Acesta l-a strans de obraji,introducandu-si limba in lacasul umed,atingand fiecare coltisor.Ohno a vrut sa il impinga,insa un genuchi in burta din partea propriului sau var l-a facut sa cada in pat.Ryonmaru s-a napustit asupra lui,muscandu-l cu dintii de sfarcurile deja intarite.Trasa dungi de saliva pe corpul baiatului,desenandu-si propria initiala.Vroia sa il insemneze,sa il stie doar al lui.Agresiv,tanarul a indeprtat pantalonii care il mai acopereau pe Ohno,aruncandu-i pe podea.Acesta i-a bagat mana in chilori,strangandu-i membrul pana ce brunetul a inceput sa scoata scancete.
-Nu ai voie sa scoti nici-un sunet.Ai inteles?
Dintii blondului au prins buzele pustiului intr-o sransoare,asemanatoare cu o menghina,ce era destinata durerii.Un firicel de sange a inceput sa se scurga pe barbie,insa a fost linsa de agresivul var.Acesta si-a dat pantalonii jos,expunandu-si trupul in toata splendoarea sa.Intr-un mod incredibil de violent,l-a luat pe copil de par,indreptandu-i capul spre acea zona a corpului.
-Hai...vreau sa mai schimbi gustul.Presupun ca cea a lui Sho nu este la fel de dulce ca a mea.
Fiind obligat de adolescent,Ohno a inceput sa sarute "amicul" varului sau,in timp ce lacrimile ii curgeau siroaie pe obraji.Ryonamru continua sa il traga de par,ori de cate ori simtea ca acesta vrea sa se retraga.Membrul blondului era tare si ferm,bucurandu-se de sarutarile brunetului,ce continua sa faca ce i se spune.Brusc,violatorul l-a ridicat,sarutandu-l.Ii lingea buzele,in timp ce saliva se scurgea pe barbia brunetului,cazand pe picioare.Ryo l-a apucat de gat,lipindu-l cu chipul de perna.In momentul in care l-a patruns,brunetul a tipat.Insa a primit o palma puernica peste fese,semn ca nu a facut ce i s-a spus.Tanarul facea miscari de dute-vino in interiorul pustiului,tinandu-l si tragandu-l de par.Brusc,acesta l-a ridicat,asezandu-l la el in brate,pentru ca penetrarea sa fie din ce in ce mai adanca.Din nou,Ohno a scos un scancet,insa a primit o palma peste fata din partea varului sau.Ca sa faca durerea mai mare,Ryonmaru i-a apucat sfarcul stang intre degetul mare si cel aratator,strangandu-l cu putere.Dandu-si seama ca daca mai scoate un sunet risca sa fie lovit din nou,brunetul a decis ca este mult mai bine sa isi muste propria buza.Blondul i-a luat membrul in mana,masandu-l agresiv si cuprinzandu-l in palma,il strangea.
-Nu ai voie sa iti dai drumul pana nu iti spun eu.Sai mai bine,implora-ma sa te las.
Realizand ca nu mai poate sa se abtina,pustiul a inceput sa gafaie,in timp ce lacrimile continuau sa i se scurga pe obraji.
-Te...rog sa ma lasi.Spune acesta printre suspine.
Adolescentul a inceput sa rada,scotand mai apoi un sunet adanc.Un lichid alb si lipicios a aparut,semn ca acesta s-a simtit bine.In cazul brunetului,nu a fost vorba de placere,ci doar s-a excitat mai mult decat a trebuit.Vazand ca si varul sau a reusit sa se elibereze,blondul a inceput din nou sa rada in hohote.
-Piticule,nu te credeam in stare sa faci asa ceva.M-ai murdarit pe abdomen.Ar trebui sa te pun sa lingi tot pana ce nu mai ramane urma.Defapt,cred ca asta voi face.Hai,curata.
Ohno a dezaprobat ferm din cap,incercand sa se dea cat mai departe.Insa Ryonmaru l-a apucat de gat,si strangandu-l,i-a dus capul inspre abdomen.Limba copilului atingea lichidul albicios,in timp ce chipul sau nu exprima decat scarba.Dandu-si seama ca nu mai poate continua din pricina senzatiei neplacute pe care o avea,s-a retras.Ryomaru i-a dat drumul,impingandu-l cu piciorul.
-Nu-i asa ca a fost mai dulce decat cea a lui Sho?Raspunde sau o patesti.
-Da...a fost.Spune pustiul neavand incotro.
Blondul s-a ridicat din pat,stergandu-si urmele de pe trup cu prosopul asezat pe scaun.
-Pitiule,nici sa o iei in gura nu esti in stare.De tine am avut grija,urmea nenorocitul ala de Sho.
Ryo a parasit camera,lasandu-si varul singur.Brusc,acesta si-a pus mainile la gura,ridicand capul.Isi inghitea propria voma,strangand cu putere din ochi,in timp ce lacrimile continuau sa ii curba.Niciodata nu s-a simtit atat de umilit.Ii era teama pentru ce ar putea patii Sho.Nu vroia ca el sa treaca printr-o experienta asemanatoare sau mult mai violenta.Varul sau era in stare de multe lucruri,cele mai injositoare pedepse doar el le putea aplica.

Asta a fost...cine ma uraste,are la dispozitie Death Note sau jigoku Tsushin.Cine nu...ii multumesc:)).Nee...e randul tau^^.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
Domination by [+16] [yaoi] - de Lye - 03-10-2008, 10:43 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 06-10-2008, 04:40 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 10-10-2008, 05:16 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 25-10-2008, 02:13 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Cri$tin@ - 25-10-2008, 04:44 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 29-10-2008, 10:26 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Lye - 31-10-2008, 04:14 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 04-11-2008, 05:02 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de ank_anime - 10-11-2008, 11:02 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 17-11-2008, 04:10 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 01-12-2008, 07:00 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Mitsukai Yoru - 19-12-2008, 02:16 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Aiumy - 03-01-2009, 12:40 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de sweet_zoey - 20-01-2009, 07:28 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 21-01-2009, 11:29 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 22-01-2009, 05:46 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Alysu - 22-01-2009, 08:07 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de myuu - 23-01-2009, 09:53 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kido - 23-01-2009, 03:34 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 23-01-2009, 07:50 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 23-01-2009, 09:20 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Child Of Sunset - 27-01-2009, 04:41 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 03-03-2009, 01:58 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Yaku-chin - 03-03-2009, 12:42 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kitsune's Iris - 11-03-2009, 04:05 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 11-03-2009, 08:59 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de chrissta - 02-04-2009, 10:06 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Dark~Melody - 14-06-2009, 12:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.641 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.345 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.339 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)