Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#12
Bun...e randul meu.Am vrut sa pun +18 la capitol..si sa il fac exact cum imi cerea imaginatia mea sadica...dar...a trebuit sa mai schimb ideile.Sper sa va placa!

Greseala se plateste

Afara,cerul incepea sa se aglomereze de nori ce nu aduceau nimic bun.Tipic pentru o zi de toamna.Masina blondului a parcat in fata casei,unde domnea intunericul.Acesta a coborat din automobil,indreptandu-se spre intrare.In spatele sau,Ohno incerca din rasputeri sa paseasca peste o balta.Nervos,Ryonmaru s-a intors din drum si apucandu-l de guler,l-a dat jos din automobilul,trantindu-l in apa care s-a adunat in acel loc.Copilul nu a putut sa spuna nimic,cu atat mai putin sa se rasteasca la varul sau.Acesta nu se afla intr-o stare de spirit foarte buna.Dupa ce s-a ridicat din lichidul murdar,brunetul a intrat in casa.Nici nu a inchis bine usa,ca a simtit cum cineva il apuca de gat,lipindu-l de perete.
-Pitic prost ce esti,poate nu iti dai seama ce ai facut asa de grav.Hai sa iti explic eu.M-ai facut de ras in fata prietenilor mei,comportandu-te ca un copil fara dram de creier.Dar ce sa cer de la o persoana atat de insipida ca tine.Toata viata o sa traiesti in umbra mea.Tocilarule!Acum dispari in camaruta ta si citeste.De atat esti in stare.Sa nu iti aud pasii prin casa,ca o sa am grija sa nu mai umbli pentru urmatoarea luna.E clar sau trebuie sa it bag aceste cuvinte pe gat?
Ohno a aprobat din cap,lasandu-si privirea in jos.Ryo i-a dat drumul,avand grija sa il loveasca cu spatele de trepte.Speriat,adolescentul s-a ridicat ,fugind inspre incaperea unde obisnuia sa isi petreaca cea mai mare parte a timpului.Trupul ii tremua in timp ce mai avea putin si plangea.Un lucru il consola:Ryomaru nu la lovit.Oricum,nu era ceva nou daca se intampla asta.Dupa ce si-a schimbat hainele ude,brunetul s-a pus in pat,invelisndu-se pana in gat cu cearceaful alb.Si-a luat din sertarul de la noptiera o carte,pe care a inceput sa o citeasca.Singurul loc unde simtea ca se poate ascunde de furia varului sau era printre randuri,in multimea de pagini albe.
Cerul incepea sa capete culoarea abanosului,in timp ce fulgerele il brazdau.O alta noapte furtunoasa,cand lumina putea sa dispara in orice moment din pricina vantului puternic.In camera lui,Ohno privea lung geamul si asculta sinistrele zgomote facut de crengile ce loveau suprafata de sticla.Umbrele acestora se vedeau pe peretele din fata ferestrei,parand niste monstri.Brusc,lumina din camera s-a inchis,facandu-l pe Ohno sa scoata un tipat scurt.Dandu-si seama ca este o alta intrerupere de curent,s-a ridicat usor de pe pat,avand inima cat un purice.A luat o lumanare rotunda,ce avea ca suport un vas de sticla,aprinzand-o.Acesta s-a asezat in pat,continuand sa citeasca.Dintr-o data,au inceput sa se auda pasi grei pe trepte,indreptandu-se spre camera lui.Brusc,usa s-a deschis,lovind cu putere peretele,lucru care l-a speriat pe brunet.
-Domnule,s-a intamplat ceva?
-Tu nu ai nici-un drept sa imi ceri mie socoteala.In casa mea merg unde vreau si la e ora vreau.Ai ceva de comentat?
Inainte ca pustiul sa isi dea seama ce se intampla,blondul s-a napustit asupra lui,prinzandu-i mainile intr-o stransoare deasupra capului.In ochii negri ai copilului se citea teama.Nu avea cum sa scape.Trupul sau era mult prea slab in comparatie cu cel al varului sau.Acesta a inceput sa il sarute pasional pe gat,avand grija sa il muste.Mana acestuia s-a strecurat in lenjeria tanarului,cuprinzandu-i "prietenul" in palma.Simtitnd ca cel mai intim loc al sau este invadat,Ohno a inceput sa dea din picioare,incercand sa scape.Insa un pumn din partea blondului l-a facut sa renunte la idee.Lumanarea continua sa arda,in timp ce ceara topita se scurgea pe peretii de sticla ai vasului.Cu o singura mana,Ryo a reusit sa rupa nasturii de la camasa cu care era imbracat adolescentul.Un ras malefic a inceput sa se auda in incapere,amplificand teama pustiului.Brusc,acesta i-a tras pantalonii,aruncandu-i pe podea.
-Mai,mai...se pare ca eu voi fi cel care iti va fura mandria,nu?
-Te rog,nu imi face asta.Pleaca.
Ryonmaru i-a acoperit gura cu o palma,aplecandu-se spre urechea lui.
-Mie nu imi da nimeni comenzi.E clar?
Acesta l-a muscat de lob,continaund sa parcurga cu buzele drumul pana in partea abdominala.Acesta il saruta aproape de locul sa secret,facandu-l sa tremure.Cu o miscare la fel de rapida,blondinul i-a indepartat lenjeria intima.Corpul brunetului era expus in tata splendoarea sa,in fata baiatului,ce avea ochii mai flamanzi decat cei ai unui tigru infometat.La randul sau,Ryo s-a dezbracat,expunandu-si trupul perfect conturat.Muschii acestuia pulsau,in timp ce pectoralii tari straluceau in lumina difuza creeata de lumanare.Acesta a luat palma varului sau,ducand-o spre cel mai bun prieten,ce astepta cu nerabdare sa fie mangaiat si sarutat.Brunetul tremura,in timp ce simtea cum partea de jos se intareste.
-Ce s-a intamplat Ohni?Nu imi spune ca iti e rusine sa stai dezbracat in fata mea.I-a spune-mi,ai pus vreodata buzele pe asa ceva?
Pustiul a inceput sa dezaprobe ferm din cap,incercand sa scape din tortura care i se pregatea.Ryonmaru a ras,dupa care a luat lumanarea ce continua sa arda.Acesta a aplecat vasul,turnand ceara fierbinte pe trupul baiatului.Acesta a inceput sa scoata scancete lipsite de vlaga,in timp ce subsanta fierbinte si galbena aluneca inspre partea masata de blond.Usor,acesta a inceput sa sarute partea de jos a abdomenului,indepartand ceara deja intarita.Acele locuri erau rosii si fierbinti.Blondul a inceput sa isi treaca limba peste sfarcuri,care s-au intarit sub atingerea apasata.Ryo a caparat buzele varului sau,muscand cu ardoare buza de jos,pana ce un firicel de sange a inceput sa se scurga in coltul gurii.
-Ma lasi sa intru in tine?Adica stai...nu trebuie sa iti cer voie.
Tanarul l-a apucat pe brunet de umeri,patrunzandu-l cu putere.Ohno a tipat,in timp ce pe obraz i-a curs o lacrima.Pe cearceaful alb au aparut cateva picaturi de sange,ce se prelingeau de pe interiorul coapselor.Ryonmaru continua sa faca miscari,facandu-l pe copil sa stranga cearceaful in pumni.Brusc,acesta si-a introdus limba in gura brunetului,miscandu-se in voie.
-Iti place,nu-i asa?Acum nu mai esti virgin.Te simti barbat,nu?A fost destul de bine,putin cam stramt in interiorul tau,dar cu timpul o sa fie foarte bine.La dracu...o sa ma..eliberez.
Brusc,pe abdomenul pustiului a aparut o substanta albicioasa,dovada placerii blodnului.Trupul acestuia a cazut vlaguit pe pat,in timp ce gafaia.Langa el,Ohno nu spunea nimic.Doar privea flacara lumanarii ce era pe punctul sa se stinga.Regreta ce s-a intamplat.Vroia ca prima lui experienta sa fie cu fata iubita,in nici-un caz obligat si mai ales cu un baiat care ii era var.Isi simtea trupul si sufletul murdar.

Nee-chan...e randul tau!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
Domination by [+16] [yaoi] - de Lye - 03-10-2008, 10:43 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 06-10-2008, 04:40 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 10-10-2008, 05:16 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Lye - 14-10-2008, 08:38 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 25-10-2008, 02:13 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Cri$tin@ - 25-10-2008, 04:44 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 29-10-2008, 10:26 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 04-11-2008, 05:02 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de ank_anime - 10-11-2008, 11:02 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 17-11-2008, 04:10 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 01-12-2008, 07:00 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Mitsukai Yoru - 19-12-2008, 02:16 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Aiumy - 03-01-2009, 12:40 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de sweet_zoey - 20-01-2009, 07:28 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 21-01-2009, 11:29 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 22-01-2009, 05:46 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Alysu - 22-01-2009, 08:07 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de myuu - 23-01-2009, 09:53 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kido - 23-01-2009, 03:34 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 23-01-2009, 07:50 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 23-01-2009, 09:20 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Child Of Sunset - 27-01-2009, 04:41 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 03-03-2009, 01:58 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Yaku-chin - 03-03-2009, 12:42 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kitsune's Iris - 11-03-2009, 04:05 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 11-03-2009, 08:59 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de chrissta - 02-04-2009, 10:06 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Dark~Melody - 14-06-2009, 12:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.641 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.345 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.339 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)