Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cateva creatii de-ale mele

#17
Chapter 2 ^^. Enjoi!
Ah, da... limbaj vulgar, un capitol +16/+18 cititi pe propria raspundere.


Tipul asta... E ceva ciudat la el. Il privesc cum se indeparteaza in fuga iar eu raman si imi musc nervos buza de sus reamintindu-mi momentul in care i-am simtit buzele atat de moi, atat de fine... Ah, fir-ar! Il doresc atat de mult pe acest baiat incat nu mai pot sa judec corect. Da, il doresc si o sa il am! O sa fie al meu fie ca vrea, fie ca nu.
Inchei aceste gaduri malefice cu un zambet caracteristic mie apoi ma indrept cu pasi lenti spre clasa, deoarece mai aveam vreo doua ore de stat la Jilava - scoala pentru mine - urmand ca apoi sa-i fac o vizita curajosului meu.
Intru un clasa si ma arunc plictisit in a doua banca de langa fereastra -observand ca sunt singur in clasa- asteptand sosirea profesoarei si sa treaca inca o ora plictisitoare de scoala.
Plictiseala se transforma usor in placere in momentul in care tarfa de Keira intra in clasa si vine la mine la banca incepand sa se frece lasciv de mine.
Mda, poate pare ciudat cum in urma cu cateva minute mai aveam putin si il luam la bataie pe acel Kaoru - care cica e in clasa cu mine de vreo doi ani... Ciudat nu imi amintesc sa ii fi vazut moaca pe-aici - pentru ca se sarutase cu prietena mea, dar de fapt stiam ca el avea dreptate si Keira era o curva dar deh, sunt si eu barbat si am necesitatile mele.
Incep sa gem multumit in momentul in care simt cum acea mica tarfulita imi trage de pantaloni dandu-mi de inteles ca are chef de joaca.
Eh, cum ar putea un gentilom ca mine sa refuze o fata in asemenea momente, adica... stiti cum se zice: " Daca refuzi o femeie cand e vorba de sex nu-i frumos. "
Incep sa rad ca disperatul gandindu-ma la un posibil menage-a-trois intre mine, Kaoru si Keira, dar sunt rapid trezit din starea de visare in care intrasem si simt cum sunt tras de mana si dus in baia fetelor de catre Kira, dar mie nu imi convine asa ca o trag pe fata in baia baietilor. Intru cu ea in ultima cabina pe care o inchid, si pun pe ea o placuta din tabla pe care era scris cu marker rosu: Defect, placuta pe care o tineam acolo pentru situatiile ca aceasta.
Sunt excitat peste masura si cand domnisoara imi deschide slitul pantalonilor si imi scoate "jucaria" din pantaloni incepand sa o linga si sa o suga cu o pofta uluitoare incep sa scap gemete infundate. Adevarul este ca era o adevarata artista in arta sexului, dar cred ca a uitat cine conduce mereu asa ca ii reamintesc eu.
Imi infig mana in parul ei roscat, lung pana la jumatatea coloanei, si incep sa o trag de el in timp ce simt ca imi vine sa ejaculez din cauza placerii provocate de ea si imi dau drumul pe fata ei, incepand mai apoi sa o ling pervers pe fata. Imi introduc limba in lacasul ei umed inspectand si simtind gustul de sperma ce ii inundase toata gura.
-Ah, dulce! Soptesc eu pe un ton pervers la urecehea fetei si continui: pacat ca trebuie sa plec si nu mai putem continua ii zic apoi un zambet imi apare in coltul gurii.
-Dar, dar... Haruto! Incepe fata sa tipe la mine, insa ma reduc la a-mi sterge instrumentul cu tricoul sau in dungi si apoi ies din cabina nelasandu-i dreptul la replica.
Pot paria ca in momentu' asta fierbe de nervi si e excitata mai rau ca o rosie coapta in mijlocu` lunii iulie, dar asta e... C'est la vie! *
Deja nu mai am chef de stat la ore, asa ca ma indrept catre casa cu pasi rapizi deoarece sunt foarte nerabdator sa-l vad pe curajos .
Dupa un dus revigorant de vreo cincisprezece minute, ma sterg cu prosopu' si ies din baie cu el infasurat in jurul taliei, privindu-ma pentru cateva clipe in oglinda. Ah, la cum arat chiar si eu mi-as trage-o cu mine.
Trag repede pe mine o pereche de blugi albastri cu foarte multe taieturi si un tricou negru cu un dragon pe spate, imi iau adidasii de la Nike, ma dau cu parfumul meu Girdani for Men Dolce Vita si ies din apartament urcandu-ma pe motorul meu, un Suzuki Intruder de 1800, plecand in viteza spre apartamentul lui Kaoru -cat timp statusem in clasa, plictisindu-ma, am dat cateva telefoane si am aflat adresa lui.-
Dupa aproximativ douazeci de minute ajung la locul propus, adica la apartamentul lui Kaoru si urc scarile in graba. De cum ajung la usa lui apas pe sonerie asteptand ca el sa raspunda, insa nu trece mult timp si aud un: intra plictisit. " Da, asta am asteptat! " imi zic eu victorios in mintea mea bolnava si apoi deschid usor usa apartamentului si pasesc hotarat inauntrul sau.
- Ah, Adina, nici nu sti cat te-am asteptat! Acel Haruto o sa-mi...
Incepe el a izbucni confundandu-ma cu o oarecare Adina si probabil ca ar mai fi continuat daca nu il imbratisam pe la spate si nu ii puneam degetul mare pe buze.
-Oh, draga dar eu nu sunt Adina, ii soptesc pe un ton pervers la ureche iar mai apoi il intorc cu fata la mine si il sarut usor pe buze, dar nici nu apuc sa-l simt bine ca...
- Oh, tu! Dar cum, cand, cine, ce? Huh?
- Hey, doar nu credeai ca scapi asa de usor de mine, nu? Ti-am promis ca o sa ne mai vedem si... iata-ne! Aici, acum...
- Lasa-ma dracu in pace! Ce vrei de la viata mea? striga el nervos si mai apoi imi da un pumn in stomac facandu-ma sa cad pe jos, dar eu fiind mai rapid il trag pe el de picior fortandu-l sa cada langa mine.
- Ce vreau de la viata ta? Pai raspunsul e simplu: totul. Te vreau pe tine, Kaoru. Pur si simplu ma innebunesti. Simt pentru tine ceea ce nu am mai simtit pentru un alt baiat si o sa fi al meu, fie ca vrei sau nu! Spun eu foarte hotarat, iar mai apoi ma pun peste el si ii prind mainile intr-o stransoare deasupra capului.
Incep sa-l sarut violent pe buze, pentru ca mai apoi sa cobor cu saruturile pe gatul lui si din ce in ce mai jos pana cand...



* C'est la vie! = Asta-i viata!



P.S. capitol necorectat.



Răspunsuri în acest subiect
Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 14-01-2011, 09:17 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Beatrix LaVey - 14-01-2011, 09:23 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Obsession. - 20-01-2011, 11:33 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Grella. - 21-01-2011, 01:59 AM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 22-01-2011, 03:09 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Daria - 24-01-2011, 10:45 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 03-02-2011, 01:23 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 03-02-2011, 07:16 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Grella. - 03-02-2011, 11:08 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 01-03-2011, 09:04 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 06-03-2011, 02:17 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 20-03-2011, 06:22 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 25-03-2011, 08:27 AM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 10-04-2011, 11:46 AM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de .Dudiii - 10-04-2011, 02:08 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Mariah . - 15-04-2011, 02:48 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 15-04-2011, 05:28 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de .Dudiii - 15-04-2011, 06:34 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 24-04-2011, 11:01 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de .Dudiii - 25-04-2011, 06:53 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 26-04-2011, 08:54 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Crea?ii literare yaoi maniac 1 1.416 01-05-2013, 12:06 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Creatii Nory 3 3.262 06-02-2011, 01:42 AM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)