Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cateva creatii de-ale mele

#12
Hello Girls >:D< Iertati-mi intarzierea, doar ca in ultimul timp, am fost abandonata de catre inspiratie. :[[ Tin sa v-anunt ca acesta este ultimul capitol din acest one`shot, dar o sa incep sa lucrez la altele, tot yaoi, ofc. ^_^
Multumesc cititorilor! :* Lectura Placuta!

Capitolul 3


Acum realizez ca toate clipele petrecute in acel orfelinat, toate momentele alaturi de Mike, au fost parti din viata importante. Ma simt vinovat, de parca un tarus blestemat mi-ar strapunge pieptul plin de durere, caci asta simt eu acum. Ce rost are sa lupt? Pentru ca as mai face-o?
Asa-zisul Daniel, cel din fata mea, nu este fratele meu si nici nu va fi vreodata. Am fost vandut lui. Si pentru ce? Pentru sex si pentru bani… Chiar nu conteaza ca suntem amandoi barbati? Cum as putea sa aprob un asemenea lucru?
- Fie, raspund eu intr-un final, lasandu-mi capul sa cada pe perna de culoare cafenie, ca mai apoi sa-mi continuu ce aveam de spus. Fa-o. Nu gasesc rostul acestei ironii. Da-i drumul, sunt al tau, asa cum iti doresti, nu?
Observ o usoara confuzie pe chipul sau, poate din cauza vorbelor mele, pe care nici macar eu nu credeam ca o sa le rostesc. Imi inchid ochii, asteptand “acel” moment.
“Vreau doar sa fie repede si sa uit de toate astea!”
Daniel nu mai asteapta o invitatie speciala, a fost mai mult decat de-ajuns. Incepe sa-mi desfaca nasturii de la camas ce-o purtam pe rand, mainile sale plimbandu-se in voie pe corpul meu. Chiar si cu ochii inchisi, mi-l imaginez facand acele lucruri rusinoase si dezolante.
Deschid brusc ochii, simtindu-i respiratia calda pe fata. Cu mainile sale mari, imi da jos ochelarii, aruncandu-i practic, pe jos. Deodata, imi prinde buzele cu ale sale intr-un sarut, doar ca acesta este mai dulce si el este mai tandru… Stai! Ce tot zic ?! Sunt pe cale sa fiu violat! Nu, nu pot permite asa ceva! Chiar asta imi doresc? Nu!
Rup rapid sarutul, disparandu-mi parca tot curajul si vointa ce le aveam inainte, pentru ca acum sa ma zbat si sa ma agit mai rau ca un peste pe uscat.
- Stai! Cred… ca m-am razgandit. Nu vreau asta, te rog, lasa-ma sa plec, ii reprosez eu, incercand sa par calm, dar la naiba! Cine ar putea fi calm intr-o astfel de situatie?
- Pustiule, esti virgin?
Cred ca glumeste! Ma ignora total, si cel mai important, parca nici nu a auzit ceea ce am spus mai devreme.
Ii observ ranjetul stupid de pervers pe chip, el déjà intuind probabil raspunsul meu, prin simplul fapt ca am tacut. Deci, l-a luat ca pe un “da”. Simt cum ma inrosesc total la fata in momentul in care limba sa ajunge in dreptul buricului meu. Ma desface la slitul blugilor, el inca sarutandu-mi pielea alba si fina. Ii repet din nou sa ma lase in pace, sa ma lase sa plec, insa fara rezultat. Parca nici nu m-aude.
Ma priveste in ochi cu un zambet sfidator, dar si pervers, eu acum realizand ca am ramas doar in boxeri! Ohh, fi-ti seriosi!
- Se pare ca am avut dreptate. In seara asta o sa ma distrez copios…
- Ce… Inainte sa mai spun ceva, el imi prinde barbatia, strangand usor si obligandu-ma pe mine sa scot niste sunete injositoare. Valuri de caldura imi invadeaza corpul, facandu-ma sa-mi pierd mintile. De-as avea bratele libere, as acoperi aceste sunete ce-mi apartineau.
- I-ati dracu` mainile de-acolo! Urlu eu la Daniel, agitandu-ma si mai tare ca inainte.
Omu` asta nu m-asculta deloc!
Isi coboara capul incet, dar sigur, continuand sa ma tinteasca cu privirea, in timp ce apuca cu dintii de boxerii mei albi, tragandu-i jos. Vrea sa arate ca e experimentat ?! Ohh, Dumnezeule!
- Hmm…
Ce vrea sa spuna cu asta…?
Inainte sa ma gandesc vreun lucru, sa reflectez la o cale de scapare din tot rahatul in care sunt, un geamat imi iese pe gura, eu inrosindu-ma instantaneu. Imi cobor privirea catre el si vad cum limba sa fierbinte trece de-a lungul organului meu, ce incepe sa se intareasca la atingerile sale “interzise”. Isi duce o mana pe pieptul meu, strangand de sfarcurile mele usor rozalii, acestea intarindu-se la randul lor. Vibratiile si caldura sufocanta ce parca ard inauntrul meu, ma fac sa respir cat mai greu.
- O-opreste…-te… incerc sa-l conving sa inceteze, balbaindu-ma printre gemete si gafaieli.
In mod subit, imi elibereaza picioarele si asta doar ca sa le aseze cat mai bine pe umerii lati si goi. Cand naiba a scapat de haine ?!
- Cred ca asta o sa doara putin.
“ Durere? “
Vorbele sale au avut un impact mare asupra-mi, dar unul si mai mare l-a avut urmatoarea sa miscare. M-a patruns incet, totusi, parca tinand cont ca este prima mea data.
Simt o durere ce ma strafulgera, iar apoi realizez ca ceva se scurge din mine. Sange…
- Doare… Nu te… misca, ii spun eu cu lacrimi in ochi, si asta doar din cauza acestui act prostesc. Chiar doare.
In curand, alte picaturi reci imi aluneca pe obraji-mi imbujorati, facandu-ma sa ma simt in cel mai josnic mod. Incepe sa se miste din nou, mai incet, dupa care, mai repede.
- Ahhh…
Ce…? Ma simt ciudat, iar durerea parca se evapora usor.
Zambeste, probabil satisfacut de reactia mea, cat si de senzatiile pe care le am.
- Vad ca incepi sa te simti bine, Joshua.
Ii cer sa-mi elibereze bratele, promitandu-i, insa, ca nu o sa fug sau ceva asemanator. Cred ca nu mai judec deloc. Parca cel din fata mea m-a drogat, incat sa ii raspund atingerilor si gesturilor sale.
Se intinde peste mine, vrand sa-mi elibereze mainile, iar in acel moment inainteaza puternic inauntrul meu. O placere imensa imi invadeaza simturile, iar eu ma agat de gatul sau, in momentul in care mi-a dat drumul mainilor ce erau captive din cauza acelor catuse. In acelasi timp, imi incolacesc picioarele in jurul abdomenului sau, tragandu-l mai aproape de mine si cerandu-i sa ma sarute. Nu ezita, ba chiar deloc. Limba sa se joaca in interiorul cavitatii mele bucale, iar membrul sau lung si extrem de fierbinte se misca in mine tot mai repede, trimitandu-mi atat mie cat si lui Daniel fiori, ce sigur erau de placere.
Simtind cum se apropie momentul final, il imbratisez, uitand de principiile mele, de faptul ca amandoi suntem barbati si ca am facut sex, dar cel mai important, am uitat de Mike… Ma eliberez in final pe pieptul argintiului, iar el in mine.
- Oh, Dumnezeule! Daniel…
Acestea au fost singurele cuvinte pe care le-am mai putut rosti, inainte sa cad intr-un somn adanc. Sunt frant.


***
Ma trezesc cu mana “fratelui” meu pe piept, el continuand sa ma privesasca intens. Imi deschid gura, dorind sa-I vorbesc despre ce s-a intamplat intre noi aseara, caci observ razele aurii ale soarelui printre perdeaua trasa. Dimineata.
- Trebuie sa-ti spun ca ai fost grozav.
Rosesc puternic, negasind o replica ce ar trebuie sa ma salveze din aceasta situatie. Brusc, ma imbratiseaza calduros, apoi imi da un sarut scurt pe buze. Nu stiu de ce, dar am impresia ca el chiar este ca un frate pentru mine. Totusi, neluand in considerare ce… ceea ce am facut… Poate ca m-am inselat in privinta lui Daniel, pare genul tipului simpatic si dragut. Oare voi reusi sa accept aceasta relatie?
Prea tarziu… Deja am facut-o….


~ The End ~



Răspunsuri în acest subiect
Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 14-01-2011, 09:17 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Beatrix LaVey - 14-01-2011, 09:23 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Obsession. - 20-01-2011, 11:33 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Grella. - 21-01-2011, 01:59 AM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 22-01-2011, 03:09 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Daria - 24-01-2011, 10:45 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 03-02-2011, 01:23 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 03-02-2011, 07:16 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Grella. - 03-02-2011, 11:08 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 01-03-2011, 09:04 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 06-03-2011, 02:17 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 20-03-2011, 06:22 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 25-03-2011, 08:27 AM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 10-04-2011, 11:46 AM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de .Dudiii - 10-04-2011, 02:08 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Mariah . - 15-04-2011, 02:48 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 15-04-2011, 05:28 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de .Dudiii - 15-04-2011, 06:34 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Addeh - 24-04-2011, 11:01 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de .Dudiii - 25-04-2011, 06:53 PM
RE: Cateva creatii de-ale mele - de Kayla. - 26-04-2011, 08:54 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Crea?ii literare yaoi maniac 1 1.416 01-05-2013, 12:06 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Creatii Nory 3 3.262 06-02-2011, 01:42 AM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)