Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love At The Circus

#12
In afara de primul paragraf de la inceputul ficului,tin sa mentionez ca gandurile Mayei sunt scrise inclinat,pe cand ale lui Octavian sunt scrise inclinat si ingrosat.

Un coment,va rog?:hot::hot:



Orele trecura,extrem de greu,ca si ieri,eu vrand sa ajung cat mai repede acasa.
"Oh..mama munceste pana dimineata..Sper ca idiotul ala nu o sa mai faca vizite la domiciliu."
Mi-am luat ramas bun de la Sayuri si m-am indreptat catre apartamentul "minunat".
Era atat de frig afara,copacii se inclinau,frunzele fosneau,era mult zgomot si latrat de caini.Aproape infricosator.Poate ca Moscova nu e atat de frumoasa pana la urma..Aveam senzatia ca aud pasi in urma mea,dar oridecate ori ma uitam in spate,nu zaream nimic.Aveam din nou aceeasi senzatie ciudata.Imi era frica..Am inceput sa maresc pasul,zarindu-mi scara blocului.Am intrat cu o viteza uriasa,urcand pana la etajul 1.Pasii se tot auzeau.Inima imi pulsa atat de tare.In final,am reusit,cu multa neindemanare sa bag cheile in yala..Dar cand am apasat clanta usii,am simtit cum cineva ma impinge inauntru,reusind sa cad pe gresie.
-Buna,Maya.Sau ar trebui sa iti spun "frumoaso" ?
-Rob..ert..ce cauti aici?ce faci?
-Humm..imi era un pic foame..si m-am gandit ca poate ai vrea sa ma ajuti in aceasta privinta,imi zice el,asezandu-se deasupra mea
-E un fastfood la coltul strazii.Da-te de pe mine!am tipat eu,extrem de speriata.
"Nu din nou..nu acum..nu imi face ceea ce cred eu ca vrei..nu.."
-Mama trebuie sa soseasca imediat!Ai face bine sa te dai,am strigat eu,incepand sa plang.
-Cum sa nu,zise el.Am auzit mica ta discutie cu Sayuri.Stiu ca esti singurica in noaptea asta.Mmm..stii ce inseamna asta?intreba el pervers,muscandu-si buza inferioara,in timp ce ma privea.
-Te rog..fac orice..doar nu imi face asta...i-am zis eu,cumplit de speriata,cu lacrimi mari in ochi.
-Dar,scumpo,eu vreau doar un singur lucru de la tine..rosti el,in timp ce isi dadea picioarele de o parte si de alta a taliei mele.Incepu sa ma miroasa,precum un caine,dupa care isi lipi buzele de barbie,coborand pe gat.
Continuam sa ma zbat si sa tip,speriata cum nu mai fusesem pana atunci.Pe mine ma afectau mult lucrurile de genul asta,neavand pana in acel moment un iubit care sa ma atinga atat de..flamand.
Tipam si mai tare,cu mult mai multa frica deoarece stiam ca e din ce in ce mai aproape de ceea ce isi propuse.Atingerile acestuia ma dezgustau,am inceput sa tremur de frica,de spaima,in timp ce el imi linse usor gatul.
-Ar trebui sa te bucuri ca te fac a mea,imi zise el.
-Lasa-ma in pace!Lasa-ma dracului in pace!Iti dau bani,orice vrei,dar opreste-te!
Nu apucasem sa imi termin cuvintele,caci am simtit o cumplita durere pe gat.Ma muscase.Era..atat de violent.Incepu sa suga sangele din locul in care isi baga dintii..precum un vampir.Am simtit cum mainile lui imi desfaceau nasturii de la camasa,inca imobilizandu-ma cu picioarele.Tremuram atat de tare.Imi doream sa nu ii fi povestit lui Sayuri despre mama.Incercam sa dau din maini,sa il lovesc,dar blondul era mult mai puternic ca mine.Imi inlatura brutal camasa dupa care isi lipise buzele de pieptul meu,coborand castre sani.Imi era atat de sila de ceea ce facea,de faptul ca ma atingea in acele locuri.
Continuam sa plang,din ce in ce mai tare,de atata spaima.
-Cineva sa ma ajute!Va rog,oricine!Ajutor!Aaa!Da-mi drumul,nemernicule.
Stand cu fata spre usa de la intrare,am observat cum cineva apasa clanta.
"Octavian..el trebuie sa fie.."
-Octav!!Octav!
Barbatul intra pe usa,cu o forta si o furie ingrozitoare.
-Da-i drumul,jegosule!
Incepu sa ii traga pumni in fata,dandu-l de perete,lovindu-l cu picioarele,blondul incepand a sangera.
-Asa iti trebuie!
-Nuu nuuu!strigam eu infricosata,acoperindu-mi ochii.
-Ai fi preferat sa fii violata?! striga el,mai nervos ca niciodata.
Imi cautam camasa pentru a ma acoperi,nereusind sa o gasesc nicaieri.
-Asculta-ma baiete!ii zise cu autoritate lui Robert,in timp ce acesta continua sa scuipe sange.O singura data,fi atent!O singura data sa te prind la mai putin de 50 de metri de Maya,si crede-ma,ce ti-am facut in seara asta e o nimica toata.Ia spune-mi,vrei sa iti smulg bilutele alea mici si sa fac jonglerii cu ele?Crede-ma, imi e foarte usor.
-Nu,domnule echilibrist,rosti blondul speriat,tremurand.
-Misca-te!si il tari pana in scara blocului,unde il arunca indiferent.
Se intoarse repede catre mine.Imi era atat de jena..Aveam doar un sutien pe mine..
-Poftim!imi zise el,dandu-mi camasa sifonata.
Din pricina durerii puternice care mi-o provocase cazutul pe gresie,muscatura lui Robert si faptul ca statuse atat de mult peste mine,nu reuseam nici sa ma ridic,daramite sa ma imbrac.
Octav observa acest lucru si ma imbraca atat de lent si de gingas cu acea camasa,la final incheindu-mi nasturii.
"O Doamne..de ce i-ai facut una ca asta?De ce nemernicul ala?De ce tocmai ei?Nu trebuia sa i se intample asta",gandi satenul,schitand o mare tristete.
Simteam in el o oarecare..pasiune.Priveam modul in care imi incheia fiecare nasture,atat de prudent.La ultimul,ramase pe ganduri,cu fata indreptata in jos,catre abdomenul meu:
-Iarta-ma..imi spuse el,atat de trist si de dezamagit.
-Sa te iert,Octavian?Sa te iert?Pentru ce?Pentru ca m-ai salvat inainte ca acesta sa imi..
-Nu spune!Taci,te rog.Daca eram aici dinainte,daca veneam,nimic din toate astea nu ti s-ar fi..
-Shh.Eu trebuie sa imi cer iertare pentru ce ti-am facut ieri.Adica,tu ma aperi iar eu te-am lovit atat de tare..Chiar daca o meritai putin,i-am zis eu,dupa care am realizat ca mai bine taceam.
El ridica privirea si se uita in ochii mei.Eu am gemut incet de durere,avand inca lacrimi in ochi.
"Suspinul ei.."
-Multumesc.Pentru tot,i-am zis eu,inca scanciind de durere.
El imi sterse lacrimile cu podul palmei,inima parca rupandui-se din cauza durerii cumplite pe care inca o simteam.M-a dus pe canapeaua din living,mangaindu-mi spatele cu mana.Pe cealalta si-o plimba gingas prin parul meu ud de la atatea lacrimi,dupa care mi-o asezase pe obraz.Ma privea atat de indurerat,iar mie mi se rupea sufletul din cauza lui.M-a strans la pieptul lui,iar eu ma simteam ma in siguranta ca niciodata.



Răspunsuri în acest subiect
Love At The Circus - de abbeyslullaby - 02-01-2011, 01:37 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 02-01-2011, 02:45 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 02-01-2011, 05:03 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 02-01-2011, 06:04 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 02-01-2011, 08:48 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 02-01-2011, 10:50 PM
RE: Love At The Circus - de aly_lady_kiss - 03-01-2011, 02:11 AM
RE: Love At The Circus - de Lena - 03-01-2011, 02:46 AM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 03-01-2011, 02:25 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 03-01-2011, 03:45 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 03-01-2011, 08:16 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 03-01-2011, 10:59 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 04-01-2011, 05:39 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 04-01-2011, 08:35 PM
RE: Love At The Circus - de aly_lady_kiss - 04-01-2011, 10:48 PM
RE: Love At The Circus - de Lena - 04-01-2011, 11:17 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 09-01-2011, 01:28 PM
RE: Love At The Circus - de Lena - 09-01-2011, 04:06 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 16-01-2011, 09:18 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 04-02-2011, 03:06 PM
RE: Love At The Circus - de Daria - 04-02-2011, 03:57 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 04-02-2011, 03:59 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 05-02-2011, 03:21 PM
RE: Love At The Circus - de Daria - 05-02-2011, 03:58 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 06-02-2011, 04:23 PM
RE: Love At The Circus - de Daria - 06-02-2011, 10:03 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 14-02-2011, 10:08 PM
RE: Love At The Circus - de Daria - 16-02-2011, 12:18 PM
RE: Love At The Circus - de abbeyslullaby - 03-04-2011, 08:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My circus .... Vex 8 4.242 22-12-2010, 02:28 PM
Ultimul răspuns: Vex


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)