Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh

#44
Capitolul 27


- Si spui ca doza a fost tripla de sedative? Il intreb pe Kurt care isi revenise din lesin, iar eu am iest din baie, dupa o portie de vomitat.
- Ce? A, da. Ma mir ca mai respiri, spuse barbatul facandu-ma sa imi dau ochii peste cap.
- Aha. Auzi, tu poti sa ma bagi in spital sau sa imi fac rost de un microscop? Il intreb curios, scotand din trusa din prim-ajutor, o siringa si un ac.
Imi imi incord mana stranga si imi bag acul in vena, dupa ce am eliminat tot aerul din siringa si trag in ea sange. Mai iau o fiola si pun sangele in ea.
- Esti doctor sau ce? Ma intreba, in timp ce scriam numele meu pe eticheta.
- Conteaza? Spune. Poti sa ma bagi in spital sau nu? Il intreb, ridicandu-ma in picioare, bagand la spate fiola.
Kurt dadu din cap ca nu, iar eu oftez usor. Le spun ca nu-i nimic si ma indrept spre iesire, impreuna cu Strify si Cerberus. Stiam si singur unde sa ma duc, pentru a afla exact ce sedative au folosit pe mine pentru a ma scoate din joc. Coboram din bloc si o presc un taxi, in care ne urcam. Ii spun sa ma duca la un depozit de pantofi si acesta asa facu. Solistul imi mangaia lupul pe cap, ce motaia cu capul pe coapsa lui.
Dupa vreo cincisprezece minute ajungem la depozitul de marfa. Platesc cursa soferului, apoi ma duc in spate si imi pun o mana pe cutia de electricitate, care era de fapt un scaner. Usa se deschise si am coborat niste scari, la capatul carora ne astepta un laborator ultra-performant. Cum ajung, incep cu analiza sangelui meu, compusi chimici a sedativului, afland ca am fost sedat cu morfina amestecata cu tranchilizante de animale, amblele avand doza tripla decat normal. In tot acest timp, solistul se uita la niste substante in eprubeta, ce erau de fapt apa colorata. Stiam acest laborator, fiindca Alexander s-a jucat putin cu mine de-a chimistul si elevul, cu eprubetele alea.
- Ce ai aflat? Ma intreba, venind in spatele meu si punandu-i mainile dupa gatul meu.
- Ca am fost sedat si drogat in acelasi timp, spun eu, lasandu-ma pe spate in scaun si masandu-mi baza nasului, care ma durea de la microscop.
- Cu ce?
- Tranchilizate si morfina, doza tripla la ambele decat normal, pentru a putea dobori pe cineva ca mine, spun si ma intorc cu scaunul spre el.
Il apuc de talie tragandu-l la mine in brate, dar calarindu-ma. Il sarut pe buze si imi raspunse. Limbile noastre se frecau una de cealalta, in timp ce il mangaiam pe fundul acela apetisant si sexy rau. Blondul isi misca soldul, facandu-ma sa imi doresc mai mult. Ma ridic cu el si il asez cu fundul pe o masa libera. Strify se dadu jos de pe ea si ma puse pe mine sa ma urc cu fundul pe masa. Il privesc usor mirat, iar zambetul sau pervers nu imi prevestea nimic bun, dar placut pentru amandoi.
- Sa inteleg ca vrei sa te razbuni pe mine, ca te-am facut fetita? Il intreb, zambindu-i senin.
- Oda si inca cum, imi mai sopti in ureche.
Ma deschise la blugi si isi strecura mana in boxeri, incepand sa isi treaca degetele de-a lungul barbatiei mele. Imi dau jos tricoul, fiindca buzele sale insistau pe vena si stiam ca vroia sa ma muste, dar i-am spus ca nu vreau sa ii vina si lui rau si ma intelese. Ma intorc cu spatele la el si simt cum ma patrunse, facandu-ma sa icnesc usor de durere. Chiar daca nu arata, era destul de dotat. M-am obisnuit repede cu dimensiunea barbatiei lui si am inceput sa gafai usor, fiindca incepu sa faca miscari de du-te-vino. Buzele sale imi atingeau spatele si limba sa imi mangaia coloana vertebrala.
Ma simteam atat de bine in bratele solistului, ma simteam iubit cu adevart si dorit. Nu m-am simtit asa de mult timp, poate din antichitate. Din gafaieli am dat in gemete de placere, pana am ajuns sa ne pronuntam numele unuia altuia. Se mai impinse o data in mine si ne-am eliberat amandoi deodata, gemand puternic. Imi pun capul pe suprafata rece a faiantei de pe masa, iar Strify isi puse capul pe spatele meu usor transpirat, gafaind satisfacut...

Stateam amandoi intinsi pe o masa de operatie. Blondul era deasupra mea, jucandu-se cu coltul de la gat. Ii bag un deget dupa curelusa sa de la gat si il trag spre mine, sarutandu-l pe buze. Asa era cel mai bine dupa mine. Sa stau tolanit si sa ma sarut si sa imi rasfat iubitul toata ziua, dar Cerberus nu era de aceeasi parere. Ma apuca de blugi si trase de ei, spunandu-mi telepatic, ca trebuie sa descopar unde se afla domnul Meyer si ce au de gand astia doi cu noi. Aprind monitorul unui compiuter si il conectez la casca, pentru a cauta totul vocal.
- De ce nu incepi cu miturile? Aud o voce cunoscuta si in prag aparu Enm'Wa, impreuna cu husky-ul ei si cu Shin?
O privesc pe bruneta cu semne de intrebare si ea se multumi doar sa imi faca cu ochiul, apoi ma face unchi. Unchi? Eu? A... da, am uitat, ca eram unchiul ei, fiindca fratele meu mai mic - nascut dupa asa zisa moarte - a condus in locul meu si a avut-o ca fiica. A suferit aceasta transformare, cand s-a imbolnavit de holera.
- Adica? O intreba solistul, dar ea il ignora si veni langa mine.
- Cauta miturile cu sirene, spuse ea in casca si pe monitorul mare, amplasat in perete aparu o gramada de informati.
- Cred ca trebuie sa isi cumpar un Bugatti nout asa-i? O intreb pe un ton usor ironic si de copil mic ce se maimutarea.
- Asa-i, imi raspunse ea, tot pe acelasi ton...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh - de Nywa - 23-04-2011, 05:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vampire knight - A small intruder +18 [make by Ella, Manu's sister] Nywa 16 11.642 28-07-2011, 01:31 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  Gabytsswh`s One Shots Beatrix LaVey 17 12.138 19-04-2011, 08:40 PM
Ultimul răspuns: Moony691
  Iubirea vazuta cu alti ochi [manu si ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~ +18] Nywa 4 3.710 15-10-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Noesis
  Daca nu ne-am nascut printese, ne-am facut perverse +18[ SasuSaku ] ~Marry-Chan~ 7 17.023 17-12-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Miyuki


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)