Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh

#32
Capitolul 19


Deci trebuia sa ii deau dreptate Melanei, cand a spus ca in parcul de distracti, mai mult adormi decat sa te sperii. Casa groazei a fost un fiasco total, menit sa ma plictisesc pana la lacrimi. Daca vroiau sa vada cu adevarat groaza, puteam sa aranjez rapid, dar mai bine asa...
- Hei, esti treaz? Ma intreba Strify, cand ma trase dupa el in baie.
- Da, de ce? Il intreb confuz dandu-mi jos hainele si boxeri.
- Oki. Hai sa intram in cada, spuse intrand gol-pusca in vana cu apa.
Intru si eu, punandu-ma in fata lui. Blondul se ridica si se puse langa mine, iar eu mi-am pus o mana dupa gatul sau. Isi lasa capul pe umarul meu, apoi imi intoarse chipul spre el, sarutandu-ma pe buze. Le intredeschid si limba sa se strecura in gura mea, ca un sarpe si imi atinse limba invitand-o la joaca. Limbile noastre se frecau, mangaiau si se atingeau una de cealalta, in cele mai nebunesti moduri si feluri. Incepu sa ma mangaie pe piept, in timp ce stateam calm si ma jucam cu o mana in parul sau matasos, iar cu cealalta imi treceam usor degetul aratator peste gatul sau. Atingerile sale delicate si usoare, imi aminteau cand mama ma mangaia seara inainte de culcare sau cand ma stergea dupa ce veneam tot ud de la scaldat.
Mana lui Strify, cobori tot mai jos pana la mandrie, atigand-o usor. Ii apuc mana si ii spun ca nu ar fi un moment tocmai potrivit. Aproba din cap, apoi incepu sa se joace cu coltul de la pandantiv, intrebandu-ma de ce nu il dau niciodata jos.
- Acest colt este al unui tigru, care l-am ucis cand aveam sapte ani si m-am ratacit in padure, avand la mine katana lu' tata. M-au gasit a doua zi, ranit, dar in viata. Mama a facut curelusa din pielea tigrului si tata a luat coltul cel mai mare. Domnul Meyer l-a transformat in comunicator, fara sa il distruga, spun eu senin, privind tavanul.
- Era fain sa fi print? Adica, aveai ce doreai si toti stateau la cheremul tau. Cred ca era fain, spuse blondul, punandu-i capul pe pieptul meu, mangaiandu-ma pe mana.
- Nu prea era fain, dar..., ma intrerupt, fiindca in baie intra Yu pentru a se pisa. Se mai bate si la usa sau traim in pestera cu electricitate si nu stiu? Il intreb ironic.
- Scuze, dar cand intrati voi in baie, uitati sa mai iesiti, spuse acid brunetul si iesi din baie, bombanind.
Imi dau ochii peste cap si ies din cada, luand pe mine un halat. Iesim din baie si la noi veni Kiro, care ii spuse lui Strif' ca parinti lui vrea sa vorbeasca cu el fata in fata. Cand auzi, solistul isi dadu ochii peste cap. Imi spuse ca trebuie sa mearga singur, ca e o problema de familie. Aprob din cap si ii dau un sarut pe buze, spunandu-i sa aibe grija de el. Dupa ce pleca - s-a imbracat bine inteles - m-am imbracat si eu cu o pereche de pantaloni de trening din fas negri cu o dunga alba in lateral si un tricou alb, mai pe trup.
Ma duc in sufragerie si dau drumul la televizor, nimerind pe un post unde se difuza programe idioate din America. Acest program era preferatul lui Steve, iar pe mine ma enerva pana la culme. Aparu Kiro cu iubitul sau, care ma intreba, daca pot sa il ia pe Cerberus la plimbare. Zambesc usor ironic si le spun ca poate sa il ia, dar ii va trage pe amandoi pe jos, daca vede vreo pisica vagaboanda sau daca eu patesc ceva. Aprobara din cap si au plecat afara cu Cerberus, care incepu sa ii traga pe scari in jos. Saraci. Trebuia sa le spus sa isi ia rolele sau skaterboard-ul, ca sa-i traga. Pacat ca nu ninge, ca astfel ii tragea cu tot cu sanie, dar asa o sa-i tarasca pe jos.
- La ce te uiti? Aud vocea brunetului, cum intra in sufragerie cu o pixa de bere in mana.
- La nimic, spun, stigand televizorul.
Ma ridic de pe canapea si vreau sa ma duc in bucatarie, dar ma prinde de brat. Simt cum pielea incepe sa ma arda, semn ca avea inele de argint pe degete. Ma smulg din stransoarea lui si ma lipesc de usa, respirand repede si usor zgomotos. Ochii mei ii priveau inelele speriati, de ce ar urma daca mi le-ar pune pe fata sau gat. Mi-ar lasa rani adanci.
- Ce s-a intamplat? Ti-e frica de... argint? Ciudat, spuse el, incepand sa chicoteasca sadic.
- Ia alea din fata mea, spun impigandu-i intr-o parte mana cu inele.
Ranji si imi prinse o mana si mi-o intoarse repede la spate, lipindu-ma cu fata de tocul usi. Isi lipi corpul de al meu si incepu sa ma mangaie pe coapse si apoi pe piept, sub bluza. Incercam cu disperare sa ma eliberez, dar dracului daca puteam. Imi duc mana libera in spate, ignorand ca incepuse sa ma mangaie intre craci. Simt cum ma stranse de "oua" destul de tare, incat sa marai de durere. Ce uram argintul, ca ma lasa fara nici o putere, iar el nu se astampara pana nu ma va avea. f**k! Simt cum isi freca bazinul de posteriorul meu si apoi imi dadu o palma peste el.
- Ii dai drumul lui Anki acum sau te las fara, aud un glas de fata cunoscut, facandu-ma sa multumesc cerului pentru salvare.
- Buna Melane, ce faci? O intreb, cand brunetul se dadu in spate, fiindca sirena, avea o katana indreptata spre el.
- Melane?! Striga Strify, cand intra in apartament cu Cerberus.
- Buna blondinule. Anki fati bagajele, mergem in Siberia, spuse blonda, bagand katana in teaca si mi-o da.
Aleluia! In sfarsit o misiune. Ma duc repede imi fac bagajul si cand vreau sa ies din apartament, solistul veni dupa mine si ma prinse de mana, spunandu-mi ca vine cu mine in Siberia. Oftez si ii spun ca va veni pe propria raspundere, apoi coboram in strada, urcandu-ne intr-un camion, unde se afla Nari, Steve si inca cativa agenti.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh - de Nywa - 23-03-2011, 06:04 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vampire knight - A small intruder +18 [make by Ella, Manu's sister] Nywa 16 11.637 28-07-2011, 01:31 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  Gabytsswh`s One Shots Beatrix LaVey 17 12.135 19-04-2011, 08:40 PM
Ultimul răspuns: Moony691
  Iubirea vazuta cu alti ochi [manu si ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~ +18] Nywa 4 3.709 15-10-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Noesis
  Daca nu ne-am nascut printese, ne-am facut perverse +18[ SasuSaku ] ~Marry-Chan~ 7 17.022 17-12-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Miyuki


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)