Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#63
Profesoara mea de Fizica care ne este si diriginta este cea mai ciudata persoana pe care am vazut-o in viata mea....

Este de treaba pe strada sau mai bine zis oriunde inafara scolii, dar cand vine vorba de scoala, ayayayayayayaaay...

Extrem de pretentioasa:
Daca nu scrie mare si clar pe la inceputul temei "TEMA" nu ai facut tema.
Daca nu pui punct la finalul unei definitii in lucrare puncte in - sau deloc.
Daca indraznesti sa fii prins ca mesteci guma (chiar si extrem de discret) te-ai ars, o sa iti tina morala tot restu orei cu garantia de a fi scos la tabla urmatoarea zi sau ascultat cu scopul de a-ti primi 2.
Daca iti cade vreun instrument de scris de pe masa o sa se uite extrem de urat la tine ca si cum ar spune "Nesimtitule cum indraznesti sa imi deranjezi ora !" in time ce linistea totala umple clasa...
Daca nu stii la tabla si nu stii deloc o sa te frece la cap pana cand o sa spui tu singur ca meriti 2 doar ca sa scapi odata de ea, chiar daca tu ai scris jumatate de rezolvare foarte bine..
Decat sa ii raspunzi la o intrebare ce necesita definitie mai bine iti tai limba, daca un cuvant nu il spui exact cum era in definitie (incercand sa dai un sinonim in locul lui), gata, s-a terminat cu tine, tot restul orei o sa considere ca nu ai invatat lectia.
[Imagine: MEVzYF0.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Dobby101 - 16-09-2014, 03:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 39.001 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.989 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)