Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#62
Desi nu am ajuns la liceu, unde probabil voi intalni profesori ciudati, in scoala mea sunt destui.

In primul rand profesoara de istorie: a avut o boala si am acum trebuie sa poarte peruca. Ea incearca sa fie cat mai discreta, dat in fiecare zi vine cu alta, asa ca toata scoala stie. Pe langa faptul ca vine la ora cu integrame, ziare, reviste si mai stiu eu ce altceva, este si foarte severa cu noi. Ne da o gramada de scris si nici macar nu ne preda. Ar mai fii o multime de lucruri de spus despre ea, dar cred ca ma razut doar la asta, iar ce impresie a putut sa faca aceasta persoana...hmm, lasa de gandit.

Profesorul de muzica: este uul dintre cei mai ciudati si mai amuzanti profesori. El are burta si in timp ce ne preda se scarma in buric, se gadila pe burta si dupa tot el incepe sa rada ca un destept ce e. Imi aduc aminte ca a inceput odata sa se joace cu cureaua, iar ma speriasem rau de tot pentru ca am crezut ca incepe sa se dezbrace. Nici nu mai spun de faptul ca atunci cand ne lasa sa lucram se joaca cu pixurile, fluiera "Melc, melc, codobelc" si se uita pe geam si spune intr-una "Vroiam sa fac o poza interesanta, dar nu am telefonul la mine." si culmea e ca dupa il scoate si se uita la ceas. Sa faci poza la ce? La buschetarii care se uita dupa alea pe jumatate imbracate?

Profesorul de informatica: are strabism si se uita cu un ochi in dreapta si unul in stanga, dar cand incearca sa ii miste, ii misca alandala. El vede doar culoarea albastra si chiar zilele trecute vorbeam despre el cu un coleg, iar el imi zicea: Vede doar culoarea albastra? Pai si curvele de pe strada cum le identifica? Dupa miros? xDDD Mortal rau de tot. El are si o voce amuzana. Am incercat sa gasesc una asemanatoare pe youtube, dar nu am reusit. Vocea este un plus la imaginea lui: par pe nas (fire foarte, foarte, foarte mari O.O), camasa decheiata la primii doi nasturi, indeajuns de mult incat sa i se vada padurea de par care ii serveste ca pernita atunci cand doarme, pantalonii, vesnicii lui pantaloni gauriti in fund si sa nu uitam sa spunem ca este burlac. A incercat odata sa se dea la profesoara mea de romana. xDDD



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Hallucinogen - 11-09-2014, 11:09 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.993 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.975 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)