Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#55
Pai ia sa vedem:
Diriga: Ei da,de unde sa incep....aeriana,niciodata ea nu stie nimic din ce se intampla in liceu,ii face pe unii in toate felurile,si cel mai important,cred ca are un tic nervos "Voi sunteti normali?" Cum sa intrebi asa ceva 21
Profesorul de romana: E cel mai complicat dintre toti.Niciodata nu sti ce ii da prin cap,si da niste teme de groaza.E singurul pe care de cand a inceput anul scolar nu l-am auzit niciodata ridicand tonul,desi nici nu ar vrea nimeni asta,caci daca o face iese rau.Problema la el e felul lui de a fi absolut de groaza.O data e moartea in persoana,alta data e cu zambetul pe buze,ciudat...
Profesorul de fizica: Omul asta e o bomba cu ceas.Pur si simplu ma sperie cum trece de la o stare la alta.Oricat as vrea nu pot dormi la orele lui (am tot prima ora) desi uneori as prefera sa fiu inchisa pe undeva decat sa dau cel putin un test pe ora,cum are el obiceiul.
Profesoara de logica: Plictisitoare,ii turui lectia de zi si au zece,dar e ciudata rau.Ce trebuie nu tine niciodata minte,dar ce nu trebuie...ei bine,sa nu spui o prostie in preajama ei.
Profesorul de mate: Glumet,intelegator,si toate cele bune,dar scoate uneori niste perle de te apuca rasul fara sa realizezi.Cu una dintre ele are un tic verbal "Go to planet." 21
Si cam astia ar fi cei mai importanti,desi fiecare are cate ceva....
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Fear - 15-04-2013, 07:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.993 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.977 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)