Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#28
Paai , la mine nu-s asa multi...
Diriga:
- E bestiala babuta asta...la anul iese la pensie,dar vreau sa spun ca e comica...face niste glume cam proaste, da' pe noi ne ia rasu' de expresiile ei faciale,cand vorbeste face un bot24. Ooo,si ne povesteste la arta de tinereteea ei,pe unde a prins-o cutremuru' si ce-a mai facut, plus ca-i obsedata de concursuri de icoane si desene -sunt la clasa de arta,am 6 ore pe sapt. cu ea-. Si cand o apuca vorbitu',Doamne,nimeni n-o mai opreste ! Si odata un coleg de-al nostru a baut spirt,a ajuns la spital cu arsuri, iar intr-o zi , picta diriga o icoana si avea langa ea spirtu' , si colegu' ala : Doamna,pot sa iau spirtul? ea: Daca zici 'aaa',ti-l torn eu pe gat cu placere!
Profa de bio:
- Deci femeia asta e dementa...vreau sa spun ca e babaa,dar se rujeaza mereu la ore,si cand se rujeaza,se scobeste si-n nas si lipeste mucii de ruj24. Oo si are un accent ciudat 42 , si urla mereu la noi: 'SUNTETI ORDINARI! CHEM DIRIGINTA!' , frate, si noi radem de ne prapadim de ea. Si are mers de rata, merge clatinat si cu spatele drept, iar la curbe ridica capu`n sus si-si ia avant!
Profa de romana:
Eu una,o ador. O femeie cinstita,desi are stari de nebuneala,si urla cat poate,mai canta la ore,face misto de noi si ne porecleste. Imi mai zboara caietu' prin clasa ca , de , ''Teo,se poate sa nu stii?! Tu,copil de 10,asa prostie?!".
Profa de mate:
E directoare,e rea,e malefica,dar ma pocneste rasu' cand o vad ca ea cauta prin culegere cu toata limba scoasa afara,si o trage inapoi rapid.
Fostul prof de sport:
E comic , se mai da la fete , mai rade de noi , le mai da cate-un bobarnac sau ceva baietilor...imi pare rau ca nu mai fac cu el,dar si acum ma striga pe strada si la ore :"Teo,ce faci ,Teo?21",si mi-a zis de vreo 100 de ori ca sunt febletea lui.24.
Profuuul de geogra:
Genial tipu'. Preda multisor,dar e super la note...dam lucrari din an in Paste,iar cand dam,noi decidem daca ne trece nota.24 Ne asculta cand vrem, are o burta cat 10, are o fata de te ia somnul, a facut fac. de istorie-geografie,deci invatam mai multa istorie...ne pune sa citim mult,ne zice ce citeste,da' doar Domnu'ntelege. In schimb,are un accent ciudat,si ne scuipa pe fata24.Se intoarce si zice 'BAAI BAIESTSEL!' si ne spala de dimineata.15

Mai sunt destui,dar ma dor degeteelele TT^TT



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Nirv - 16-11-2011, 10:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 39.001 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.989 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)