Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#27
hmm, interesant, daca ma apcu eu sa povestesc, nu ma mai opresc Smile
hmm...sa incep cu profa de istorie deci: candvine la ora ne preda, bla bla bla, si oi deja stm ca daca o luam la vorba se apcua si ne povesteste toata ora 21
si incepem: d-soara X a fumat, si ca de obicei incepe: copii sa stitica nu e bine sa fumati, bla bla bla, am avut o prietena care acum e plecata care fuma si..... va dati seama si singuri 21
pfoaii s ne-a povestit si de pisica ei, si de sotul ei, darm ai bine decat sa ne predea 21
Am mai avu un prof de geogra anu trecut, chiar imi placea, adica intra in clasa, si galagia tot nu se oprea, se punea la catedra si incepea sa faca prezenta, si fiind a 3 ora cu el, era pauza de masa, si profu ne laa sa mancam toti 5 minute pana striga absentii, si tot cand ziceam ''prezent'' ziceam cu gura plina, pfoaii ne apcua un ras, si dupaia ne asculta toata ora, adica scotea pe 1 la tabla si asculta iar noi frecam menta ca nu mai stiam ce sa mai facem, ne jucam pe telefon, juucamt T.O.M.A.P.A.N.T, ne uitam pe reviste, numai de ora nu aveam noi chef 71
Am mai avut o profesoara super mega super de chime-fizica anul trecut, deci toti o iubeam, intr-o zi imi aduc si acum aminte facema noi galagie prin clasa ca voia sa ne asculte si toti cu caietele in nas hai sa ne ascultam unii pe altisa vedem ce am retinut din lectii, la care profa; Daca faceti liniste, va pun note din patea casei' si toti:Oooo, d-soara' si cred ca ma luat cu totii numai 10 atunci 21
si mai sunt si mult altii dar nu mi-e cam lene sa-i mai povestesc si pe ei 21



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Elyy - 14-11-2011, 10:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.993 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.977 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)