Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#25
Mi-aş dori să am şi eu profesorii voştri21 M-aţi făcut să râd în continuu... Uitaţi ce specimene avem noi în şcoală... desigur şcoala noastră e una simplă şi doar ăştia doi profesori mi'au atras atenţia...


Profu' de mate: Numele lui e Nitu... şi da e fooooooarte ciudat... deci miroase a naftalină... şi mereu la ore ne vorbeşte despre politică, sau ne pune să reproducem secvenţe din Romeo şi Julieta, Amintiri din copilărie, [cred că deja aţi prins ideea] iar dacă nu ştim ne dă o problemă extrem deci extrem de grea şi ne mai pune câteva întrebări şi dacă nu ştim 4,
Profu de sport: Mai deci pentru omu' ăsta nu am cuvinte21 deci e un specimen cum nu aţi mai văzut21 Într; o oră a luat doi băieţi şi i'a trimis să îi cumpere o sticlă de bere, sau în alta a început să le facă avansuri la fete Odată a venit beat la şcoală şi a început să ne povestească din tinereţe: Bai deci a fost extraordinar, era să facem o criză de râs.
[Imagine: GoAwayCL.jpg][Imagine: 5-4.png]

,,The words I’m saying right now
I don’t know if they’ll hurt you
They’ll probably make you hate me forever
You say that I’m not the same as I used to be
It’s not completely untrue
This new me is a stranger to me too"


[Imagine: Userbarrr.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Saky*Pyon - 15-05-2011, 09:40 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 39.001 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.989 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)