Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#20
Pai cel mai ciudat este profu' de desen. Vine la ora, ne spune sa nu ne ridicam si sa scoatem o foaie de hartie si sa desenam orice. Intre timp el se instaleaza, ia catalogul si il pune in asa fel incat sa nu il vedem. Si ce credeti ca face el acolo? Citeste carti sau reclame. Intr-o ora vine in clasa si incepe sa isi taie unghiile de la maini dar am auzit ca il alte clase si le-a taiat si la picioare. Ia odata o banana si o termina din doua muscaturi, mananca napolitana dar isi tine mana si se intoarce intr-o parte, poate crede ca o sa sarim pe el sa o mancam noi. Merge zici ca e beat pe strada, dar poate ca chiar vine baut la scoala, cine stie. Partea buna este ca avem mereu 10 si desenam ce vrem noi, plus ca ne lasa in fiecare ora sa ascultam muzica pe telefon.

Duracell ( profa' de fizica) vorbeste de pana la 20 de ori mai mult decat un alt profesor. Pe bune, eu nu stiu cum poate sa vorbeasca in continuu atatea ore si sa nu o doara gura.


[Imagine: bloody62.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Whisky - 03-01-2011, 09:37 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.993 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.975 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)