Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#14
Profesoara de italiana

E genul de profa` exigenta [ bato` exigentza so bata ca mi-a pus mie 8 x((((( ] , are vreo 60 de ani si urla de zici c`o omoara cineva ... 24.

Profesorul de geografie

Cel mai ciudat " om " [ nu doar prof` ] din catzi am vazut yo. Odata am plecat mai repede acas pt ca mi se facu-se raw si in fatza blocului meu vad un aiurit care purta o sapca , un tricou hippie si niste jeansi evazati , gen anii '80 , ma uit mai bn sh .... surpriza !!!! Era chiar profesorul meu de geo , cu vesnicul lui sacou pe care nu-l da jos nici daca l-ai picura cu ceara 24... murmur un " buna ziua " sh cand se uita la mine se face ca nu ma vede si pleaca mai departe , eu prapadindu-ma de ras in urma lui. In plus odat la sc cred ca a venit beat , ca abea se tinea pe picioare ... 29 .. 24

Profesorul de istoria artei


Omu` asta e ciudat rau .... ne face la fiecare ora " aiuritzi , handicapati , prosti , uituci , etc " si e cica cel mai sever , dar numai gura e de el . Uita si ce lectie ne preda. Odata ne-a predat despre stilul bizantin , a doua saptamana cel romanic , a treia saptamana iar cel bizantin , a patra cel gotic ,a a cincia cel romanic , si in a sasea cel gotic iar .... 43 ... cn sa inteleaga cv .... 24
Când eram mai mică , ai mei s-au mutat de vreo zece ori. Doar că eu am reuşit să-i găsesc de fiecare dată.



[Imagine: 1-4542430-3498-t.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Anuţ - 30-12-2010, 07:40 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.994 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.982 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)