Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#13
Doamne, am avut pana anul trecut in clasa a VI-a un profesor de tehnologie cretin practic.
In clasa a V-a mi-a rupt o colega cretina coperta de la manualul de tehnosi in ziua aia nu aveam un alt manual de la care sa iau o coperta pentru a inveli manualul ala. Si ne-a controlat profu la manuale si m-a facut de ras pentru ca nu aveam coperta. Vai, m-a facut in fel si chip.
Oricum, cea mai tare zi a fost prima ora cu el. Am ras rau de tot cu el. In clasa am o colega creata si a inceput profu " Sa nu scuipati fetele in cap ca le faceti crete precum este asta" si a aratat spre colega noastra care este creata. Cat am ras.
Tot intr-a V-a, baietii s-au dus in fata clasei cand profu nu era si au inceput sa cante. I-a prin profu si le-a dat cate un pumn in spate si daca nu spuneau multumesc le mai dadea unu.
Intra VI-a eram deja obisnuiti cu faptul ca niciodata n-am primit testele de la el si aveam note mare. Si intr-un test am scris cum eu si o colega eram in oras si ne-a prin o ploaie... si am luiat 10
Cat de dor ne este de el.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Cookiesor - 19-12-2010, 08:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 38.993 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 35.982 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)