Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Argint, nu mint, în chihlimbar ~ Alerim's One Shots..

#19
[Off] Scuzele mele că nu am mai dat pe aici , dar am avut probleme cu pcu` , şi multe altele .
[On] Pentru început lasă`mă să îţi zic asta : ce vis frumos :X . Pentru concurs ? Sper să câştigi sau să iei o notă bună la această lucrare , sau diplomă , numai să câştigi >:D< Aşa...ideea este foarte frumoasă ... şi originală [ normal :> ] ...Ce titlu...ce cuvinte ...ce expresii...ce ...ce...ce mirific :X Ţin să menţionez că ador numele băiatului şi ultima frază de încheiere ... dar nu uita că dupa ploaie apare şi un curcubeu ;)) [ câteodată xD] Deci , ţi`am zis şi îţi mai zic încă odată...ador...ce ador , iubesc felul în care descrii sentimentele :X Iubesc tot ce e scris de Mirela ;;)



Răspunsuri în acest subiect
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de *ILY Yaoi Maniac* - 26-11-2010, 08:18 PM
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de *ILY Yaoi Maniac* - 27-11-2010, 09:18 PM
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de *ILY Yaoi Maniac* - 12-12-2010, 07:43 PM
RE: Visuri, iluzii ÅŸi deziluzii ~ AlerimxD. - de *ILY Yaoi Maniac* - 27-12-2010, 09:15 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Razbunare de argint Camelie. 13 6.505 23-07-2011, 02:49 PM
Ultimul răspuns: Akane Hime
  Coboară-mă în Rai ~ Alerim's poems. AlerimxD 25 9.572 04-02-2011, 01:04 PM
Ultimul răspuns: Kayla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)