Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

All wrapped up into Black [Harry Potter inspired]

#5
Pe mine ma intereseaza ficul. Ar fi pacat sa nu postezi in continuare.
Buuun! Ai ceva potential, dar am gasit destul de multe greseli. Ar fi mai bine daca ai verifica macar o data inainte sa postezi.
destui de multi - destul
iar cele doua, fiind cele mai bune prietene , aveau destul de multe barfe de recuperat. Nu ma deranja deloc apropierea dintre cele doua, - am mai vazut asta si in alte capitole. Evita repetitiile.
acum toti se holbau la noi, eram noi un subiect chiar atat de interesant?- Nu ai delimitat bine. Acum toti se holbau la noi. Eram noi un subiect chiar atat de interesant? Sau cu ";" macar, dar nu pui virgula.
Nu gasesc acum un exemplu, dar am vazut ca ai ceva probleme si cu pluralul. Sper ca sunt de la tastare.
Si eu sunt fan Harry Potter si imi place ideea si imi inchipui cat efort ai depus, dar daca nu scrii corect nu mai are acelasi farmec. Iti recomand sa incerci sa scrii si cu diacritice. Nu e obligatoriu, dar ajuta si la concursuri, de obicei, asa se cere.
Succes! Astept continuarea.



Răspunsuri în acest subiect
RE: All wrapped up into Black [Harry Potter inspired] - de Reveuse - 31-10-2010, 11:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Albus Potter and the Heir of a Foul Saiya-jin 0 1.981 24-06-2013, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Saiya-jin
  Just a dream [ SHINee inspired ] BlueBunny 8 5.843 30-08-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Dskk
  [ Harry Potter] - Love is magic...Magic is powerfull and power means boom : : :Theo: : : 4 4.359 17-02-2011, 06:23 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)