Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O privire inocenta

#1
buna.Nu imi place sa vorbesc mult dar va spun direct:D:D: ca vreau comentari;);) vreau sa stiu si parerea voastra.::*

Disclaimer: Nu detin niciun personaj din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe
urma acestor personaje/intamplari.


Cap 1


-Da-mi si mie cheia de la camera 128,ii zise Sakura lui Temari.
-Am inteles ca e un baiat dragut la camera 128,da mai are si fite.
-Daca lasa si el un bacsis mai mare atunci e un dragut.
-Doamne,numai la bani iti sta gandul.
-Nu mi-ar mai sta gandul la bani,dar am de platit intretinerea si taxa la facultate.
-Doamne,e vacanta si eu lucrez,vreau la club.
-Mie imi spui?zise Sakura trista.
Sakura era o fata draguta,dupa care multi baieti alergau.Era inalta si foarte bine dezvoltata.Parul ii era lung,de culoare roz.Avea cel mai lung si frumos par dupa parerea colegelor ei.Culoarea ochilor era de un verde pal.Daca o priveai in ochi,te indragosteai pe loc de ea.Firea ei era mai nebunatica.Ii placeau cluburile,mergand aproape in fiecare weekend,in functie de banii pe care ii avea.Era destul de indrazneata dar era si destul de timida.Locuia singura in casa parintilor ei.Parintii ei murise in urma cu 2 ani.De atunci a inceput sa munceasca.Singurul ei venit se afla intr-un cont,insa nu il putea folosi decat dupa ce implinea varsta de 20 de ani.Mai avea un an ,si nu mai avea pentru ce sa isi faca griji.Parintii ei avuse un mic lant de magazine.Dupa moartea lor,magazinele au fost vandute de avocatul familiei,iar banii au fost depusi in contul pe care Sakura avea sa il foloseasca cat de curand.
-Abea astept sa fac 20 de ani.Nu o sa mai am grija banilor.
-Norocoas-o.Poftim cheile.In acea zi Sakura era imbracata cu o pereche de blugi stramti si un maieu alb.Peste maieu avea un halat alb,care ii punea in evidenta corpul ei superb,pe care il puteai asemana cu o clepsidra.Sakura lua cheile si urca treptele.In brate tinea lenjeria,pe care trebuia sa o schimbe.Ajungand,vara cheia in broasca si pasind usor ,intra in camera.In camera spre surprinderea ei era curat.In acel timp,din baie iesi un baiat .Acesta avea doar un prosop ,infasurat n jurul taliei.Sakura nu il auzi iesind,asa ca incepu sa schimbe asternuturile.
-Doamne,ce grea e viata.Greu mai trece.De ce nu am putut primi banii acum si doar la 20 de ani?De ce mi-ai luat?
-Cam multe "de ce"-uri.zise baiatul.
Speriata ,Sakura se intoarse spre el .Privirile li se intalnira.Nic unul nu se misca.Fiecare se cerceta unul pe altu."Doamne ce frumoasa e"zise baiatul in gandul lui."Ce ochi frumosi"."Uite o fata pe care n-as putea sa o uit usor".Sakura si ea era uimita de frumusetea lui.Corpul ii era dezvaluit,aratandu-si splendoarea.Parul era mai lung decat se purta.Culoarea era neagra."E superb,magnific,o doamne,vine spre mine"Apropiindu-se de ea isi puse o mana dupa ceafa ei ,aducandu-i buzele mai aproape de ale lui.Acea atingere o facu sa vibreze de dorinta.Incepu sa o sicaneasca,sarutandu-i colturile guri,apoi ii captura gura.Limba lui intrea lin incepand sa cerceteze acel miez delicios.Picioarele parca erau formate numai din gelatina,astfel ,lasandu-se usor in jos,insa el o opri la timp.
-Ai muncit cam mult.Ai nevoie de o pauza.
-D..da.bigui ea.
-Iarta-mi gestul indraznet,insa m-ai fermecat.Ai niste ochi superbi.O privire inocenta.Scuze,am uitat sa ma prezint.Sunt Sasuke Uchiha.Sunt in vacanta cu familia.Mai degraba,mama a insistat sa vin.Eu aveam chef sa stau acasa,insa ma bucur ca nu am ramas.Intimidata de aluzia lui,Salura care inca se afla in bratele lui rosi toata.El observase,zicandu-i:
-Ai obiceiul sa te intimidezi ,de fiecare data cand te afli in bratele unui baiat.


Imi pare rau daca am scris putin,da maine ma scol devreme deci..scz si pentru greseli ;);) nu uitati..comentari..::*:*:



Răspunsuri în acest subiect
O privire inocenta - de **angels** - 05-10-2010, 10:43 PM
RE: O privire inocenta - de Biscu' iz back ^^ - 06-10-2010, 09:08 PM
RE: O privire inocenta - de KarinaD - 07-10-2010, 12:18 AM
RE: O privire inocenta - de **angels** - 07-10-2010, 03:58 PM
RE: O privire inocenta - de Biscu' iz back ^^ - 08-10-2010, 10:42 AM
RE: O privire inocenta - de **angels** - 15-10-2010, 08:53 PM
RE: O privire inocenta - de **angels** - 17-10-2010, 12:31 PM
RE: O privire inocenta - de KarinaD - 17-10-2010, 01:23 PM
RE: O privire inocenta - de **angels** - 23-10-2010, 01:34 PM
RE: O privire inocenta - de Miranda. - 23-10-2010, 04:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Indragostit de inocenta ucigasa A'Svear 7 9.826 26-01-2010, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Inocenta dragostei Alexi 52 32.777 17-06-2009, 10:31 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)