Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ati inceput sa urmariti Kuroshitsuji?

#9
Eu cautam pe Goagal niste chestii si imi da o imagine cu un personaj cu paru' negru si scurt. Ma uit eu mai bine si vad niste ochi rosii. 'Meah..alt personaj fag' gandeam eu. 'Totusi..de laudat parul negru. Autorul are gusturi bune...'. Pe cand ma tot uitam sa aflu mai multe detalii aflu ca numele lui e Sebastian. 'Nice one...' gandeam eu in timp ca cautam si mai multe detalii. Dup'aia am zis sa dau un sarci mai detaliat pe wiki sa aflu si de unde vine asta. Aflu ca numele anime-ului e Kuroshitsuji. 'Pleax, mi se impleticeste limba...Da' hai sa-l vedem'. M-am uitat la cateva episoade 'Nu-i rau dar..dunno'. Apoi m-am lasat. Dupa muuult timp, aflu de la o amica noua ei obsesie: Kuroshitsuji. 'Ba, parca stiu de undeva numele anime-ului astuia...Ah da, e ala cu tipu' ala cu paru' negru...' (sau cel putin asta cred ca am gandit atunci XD). Dadui sarci din nou pe wiki si aflai ca e si manga. M-am apucat sa-l citesc, sa-l citesc, sa-l citesc si sa nu ma mai opresc. Dupa ce am ajuns la zi cu capitolele, m-am hotarat sa vad si anime-ul. Inca n-am reusit nici pana acum sa termin sezonul 1 de lene...Am destule anime-uri neterminate. Pe asta ma gandesc sa-i termin de vazut macar primul sezon 39. Nu de alta da' sarcasmul lui Sebastian merita.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum ati inceput sa urmariti Kuroshitsuji? - de Triangle - 02-09-2010, 08:25 PM
RE: Cum ati inceput sa urmariti Kuroshitsuji? - de *ILY Yaoi Maniac* - 18-10-2010, 08:39 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Kuroshitsuji live action movie DeDal N. 0 2.663 10-06-2014, 03:05 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Kuroshitsuji I & II - OVA-ul favorit Zyklon 1 3.383 19-05-2014, 07:52 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Kuroshitsuji III DeDal N. 1 3.096 12-04-2014, 02:11 PM
Ultimul răspuns: Ali12
  Kuroshitsuji nolazy 14 13.393 02-08-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: dopamine
  Kuroshitsuji II ending SooMin 6 5.659 26-04-2011, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Drama Queen
  Kuroshitsuji vs Kuroshitsuji2 DeDal N. 4 4.462 02-03-2011, 11:49 AM
Ultimul răspuns: Grella.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)