Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ati inceput sa urmariti Kuroshitsuji?

#5
Am inceput sa - l urmaresc dupa ce am vazut niste imagini cu animeul. Imi placea, imi placea ce vedeam. Vedeam un demon, de fapt era un inger deghizat in demon ce il priveam cu ochii mei de copila tanara si sensibila. Pulsul crestea si respiratia ma lasa. Acei ochi demonici si buze angelice imi captara atentia. Acei ochi patrunzatori ca o pata de sange in mijloculu unui intreg camp acoperit de nea alba ce contrastau puternic cu costumul negru asemenea taciunelui ma vrajeau si mai tare. Suvitele de par ma inebuneau, creau o iluzie, creau ceva nemaivazut. Labga era un copil...un baiat. Nu era orice baiat. Ochii ii avea larg deschisi, iar unul dintre ei avea un semn in el. Stralucea. Parca mii de scantei se adunasera acolo sclipind. Magia continua, dar doar buzz - ul Elinei m - a putut trezi la realitate. Vroiam sa - l revad pe acel demon ce imi furase inima, acel corazon presioso ce fusese furat din toracele meu. Vroiam sa - l revad, iar cu mana pe evantai si cu birjarul ce vroia sa ma duca la Conac, mi - am luat laptopul si am dat sarci pa gugal. Vrajitorul Gugal receptase intrebarea. Cine e mirificul demon. Si Gugal - sama grai : E Sebastian Michaelis, viitorul tau protector pe vecie. Si mi - a dat linku la extra animezup. Marina, o buna si ineleapta nekomata mi - a dat informatii despre acest anime si ala l - am vazut.

Edit : Lume [ si tu Aly si Mimisu ] e caterinca pi acilea. Am aflat de anime de la Marina. Cautam ceva pa extra )))
-



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum ati inceput sa urmariti Kuroshitsuji? - de Flash - 31-08-2010, 11:18 PM
RE: Cum ati inceput sa urmariti Kuroshitsuji? - de *ILY Yaoi Maniac* - 18-10-2010, 08:39 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Kuroshitsuji live action movie DeDal N. 0 2.663 10-06-2014, 03:05 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Kuroshitsuji I & II - OVA-ul favorit Zyklon 1 3.382 19-05-2014, 07:52 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Kuroshitsuji III DeDal N. 1 3.096 12-04-2014, 02:11 PM
Ultimul răspuns: Ali12
  Kuroshitsuji nolazy 14 13.393 02-08-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: dopamine
  Kuroshitsuji II ending SooMin 6 5.659 26-04-2011, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Drama Queen
  Kuroshitsuji vs Kuroshitsuji2 DeDal N. 4 4.462 02-03-2011, 11:49 AM
Ultimul răspuns: Grella.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)