Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roşul tău în seringa mea

#22
pretendente fiicele -- pretendente, fiicele
ambiţioasă câteodată are -- ambiţioasă, câteodată are
Hai te rog. -- Hai, te rog
Discutăm pe drum da? - Discutăm pe drum, da ?
Cum se simte pacienta. -- Cum se simte pacienta?
Lasă stai tu -- Lasă, stai tu...
salutat nu l-am mai -- salutat, nu l-am mai
raul-- Raul
Cpchilul -- Copilul? / Copchilul? * laughs *
Greşeli... cam atât am văzut; doar că mie nu îmi place o chestie la spaţierea ta, când pui liniuţa, cratima, you know : l - am ( laşi spaţiu aşa şi nu se vede deloc bine; merge extaordinar aşa : l-am, nu e incorect şi se vede chiar foarte estetic. )

Citat:I-am desfăcut picioarele
=))) cât de amuznată a putut fi partea asta, să mor şi alta nu de râs * laughs* foarte tare. de parcă ar fi fost ... nu ştiu, cine ştie ce : )) ca şi cum ar zice " mi-e foame" * laughs *

M-a amuzat profund naşterea şi cum a reacţionat el şi cu biscuiţii. Doamne ce am mai râs, asta e cea mai ciudată naştere pe care mi-a fost dat s-o citesc, să mi-o imaginez. Totul a avut loc atât de repede şi... buimac şi funny. Dave e atât de tare, atât de tare. Mi-a plăcut partea când vorbea despre mă-sa, nu mai termina odată ,el în sine fusese amuzat. Ah mă aşteptam să fie mai mult în capitolul ăsta, gen să apară Giulia sau ceva , yeah eu de abia aştepr romantismul. Oricum totul cu naşterea şi faza cu soţul care i-a dat biscuiţii ăia, extraordinar de amuzant. Mi-a plăcut agitaţa. Şi ai terminat ca lumea, cum se simţea el " prost" , pentru ce? pentru faptul că nu avea un copil, că nu era tată şi mai ult de atât, că nici măcar nu avea o femeie în viaţa lui. Ce varză e, mânca-l-ar mama. Îmi place de el :> capitolul a fost fain / funny.
Aştept următorul. Baftă.



Răspunsuri în acest subiect
Roşul tău în seringa mea - de Flash - 21-08-2010, 01:05 PM
RE: Roşul tău în seringa mea [ by Deea and Lynn ] - de Teh - 06-09-2010, 12:05 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 10-04-2011, 07:30 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 10-04-2011, 10:23 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 11-04-2011, 07:46 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ymequa - 11-04-2011, 08:44 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ash. - 11-04-2011, 09:17 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 13-04-2011, 04:50 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 18-12-2011, 08:53 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 02-01-2012, 11:16 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Daria - 02-01-2012, 11:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)