Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roşul tău în seringa mea

#14
Hei : ) mă bucur că ai venit cu următorul capitol.

Închid ochii şi strang mana stangă în pumn -- huh? poate : Închid ochii şi ţin mâna strânsă în pumn, sau ceva asemănător, altfel nu prea are sens.
Nu ţi-ai corectat greşelile cu punctuaţia şi spaţierea. Nu le-ai cooorectat, şi nici "â" nu ai folosit. Mă rog, astea sunt greşelile pe care le-am văzut, în rest nimic special de menţionat.

Personalitatea Giuliei nu este aşa cum mă aşteptam să fie. Mă aşteptam să fie mai docilă =)) ca să fiu sinceră, nu ştiu de ce. Dar ea ! Oh, după ce că David i-a salvat viaţa mai îndrăzneşte să facă şi figuri ( la antrenor ). Nesimţită! Oh, da, clar, îmi place de ea. Deşi momentan favoritul meu este David, se înţelege de la sine că mă atrag mai mult personajele masculine * laughs* . În orice caz, sunt curioasă ce o să se întâmple în următorul capitol.

Am menţionat cumva faptul că ador că nu aveţi capitole prea lungi şi nu trebuie să mă chinui să citesc un miliard de rânduri? Asta pt că , da, sunt o leneşă incurabilă. Însă oricum capitolele voastre sunt uşor de lecturat şi pot trece destul de repede prin ele, nu se nevoie de efort , nici nu îţi dai seama când termini. Plăcut şi uşor.
Nu am prea multe de adăugat depsre acest capitol pt. că mare lucru nu s-a întâmplat, acum cunoscut reacţia Giuliei când l-a cunoscut pe David şi îmi place să mă gândesc că atunci când l-a văzut primul cuvânt care i-a venit în minte a fost sex, dar asta ţine de propria mea imaginaţie ( I'm sick, you know ). Şi am aflat şi că e brunet cu ochi albaştrii şi înalt şi sexy , uhhm, da, de abia aştept să îi văd tăvălindu-se. Adică, îndrăgostindu-se unul de celălalt.

Povestea voastră romance este frumoasă. Stilurile voastre se potrivesc, vă completaţi, sau pur şi simplu sunteţi în concordanţă. Mi-e imposibil să mă pronunţ sută la sută sigur dar colaborarea voastră este frumoasă. Aştept următorul capitol. Baftă la scris ! >:d<



Răspunsuri în acest subiect
Roşul tău în seringa mea - de Flash - 21-08-2010, 01:05 PM
RE: Roşul tău în seringa mea [ by Deea and Lynn ] - de Teh - 24-08-2010, 06:42 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 10-04-2011, 07:30 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 10-04-2011, 10:23 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 11-04-2011, 07:46 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ymequa - 11-04-2011, 08:44 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ash. - 11-04-2011, 09:17 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 13-04-2011, 04:50 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 18-12-2011, 08:53 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 02-01-2012, 11:16 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Daria - 02-01-2012, 11:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)