Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roşul tău în seringa mea

#9
OMG ! E asa de...Okey, prima data ar trebui sa-mi cer scuze pt. ca n'am comentat la capitolul lui Deea [-x Cum am putut face o asemea tampenie ? Sper ca ma iertati , okeyy [-o<
Buun , vom incepe cu al doilea capitol . [Sunt o proasta ca n'am comentat ]
Deea, draguta mea, am ramas uimita cand am vazut cat de uluitor poti scrie . Cred ca ce m-a mirat cel mai tare a fost faptul ca sti sa imbini descrierea sentimentelor cu personajul . O faci sa fie reala, fascinanta, chiar ! Te felicit pt. asta . Azi am apucat sa-ti citesc one-shouturile [am scris bine, da ? ] si ele au fost la fel de superbe . Ce faci tu si cu Lynn e magie, crede-ma .
Imi place personajul Giuliei, l-ai format chiar foarte bine . Imi pare rau pt. ea , sunt sigura ca profu' ala era un IDIOT ! Da, da...Am dreptate:)) Dupa felul in care ai descris-o iti dai seama ca e un om destept :] Deci, Deea , capitolul tau a fost nemaipomenit !
Lynnusor...Cum am spus mai sus, si tu ma uimesti ! E chiar remarcabul cum prinde personajul viata . David, cred eu, e simplu si bun . E de remarcat faptul ca inca are remuscari de constiinta pe baza accdidentului . Nu e ca alti oameni ....>.< Si, chiar daca i-a fost frica tot a intrat in asala de operati si a salvat-o pe Giulia . Bravo lui, si tie , desigur !:]] Actiunea nu mi s-a parut grabita, e chiar bun modul in care scrieti . Totusi, am ramas curioasa . Ce o sa se-ntample ? Ce o sa zica fratele Giuliei ? Deea, vino mai repede cu capitolul 4 .

Inca o data va felicit pt . ceea ce faceti !

Ja ne :*
I looove chocolate and I love you ! XoXo ^.^



Răspunsuri în acest subiect
Roşul tău în seringa mea - de Flash - 21-08-2010, 01:05 PM
RE: Roşul tău în seringa mea [ by Deea and Lynn ] - de Lottie - 23-08-2010, 06:46 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 10-04-2011, 07:30 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 10-04-2011, 10:23 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 11-04-2011, 07:46 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ymequa - 11-04-2011, 08:44 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ash. - 11-04-2011, 09:17 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 13-04-2011, 04:50 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 18-12-2011, 08:53 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 02-01-2012, 11:16 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Daria - 02-01-2012, 11:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)