Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lentile de contact

#4
In primul rand ma bucur ca nu te-ai suparat. Am ramas chiar placut surprinsa de reactia ta.
Ar trebui sa verifici povestea de mai multe ori inainte ca sa o postezi, pentru ca ai greseli, ori gramaticale ori de tastatura(sau poti sa rogi pe cineva sa iti citeasca povestea si sa ti-o corecteze--- si eu am mai facut asta la colege sau prietene care scriau povesti). "Draguto" in primul rand nu se scrie cu cratima("intr-o", "intalnit-o" etc. se scriu cu cratima, dar deobicei verbele au treaba cu cretima, substantivele nu prea au treaba, de exemplu "scumpo", "iubito" se scriu legat, pentru ca nu sunt doua parti de vorbire separate---sper ca ai priceput ceva, nu ma pricep la explicat asa de bine). Imi place faptul ca ai incercat sa aplici cea ce ti-am spus... ma bucur, desi totusi ti-au mai scapat pe ici pe colo(cu timpul te obisnuiesti si le pui de la sine).

Despre poveste ce pot spune, nu e chiar genul meu, e cam dura, si m-a loveste raceala personajului principal(imi da frisoane chiar daca e cald in camera :))) Intr-un fel mi-e mila de ea, pentru ca a trebuit sa traiasca in lumea asta rea, care i-a mutilat sentimentele si intr-un fel ma enerveaza incapatanarea ei. Dar asta e doar parerea mea, si asta nu inseamna ca e ceva rau, sunt doar sentimentele pe care mi le trezeste personajul.

Ai grija la greseli, si ne mai vedem...
See ya
Beware!!! IceCat it's always coming back!!!
Povestea mea>> Nu-mi poti lua si ultima suflare
[Imagine: button.png]



Răspunsuri în acest subiect
Lentile de contact - de Yaku-chin - 02-06-2010, 02:10 PM
RE: Lentile de contact - de IceCat - 06-06-2010, 01:37 AM
RE: Lentile de contact - de Yaku-chin - 09-06-2010, 06:13 PM
RE: Lentile de contact - de IceCat - 16-06-2010, 08:22 PM
RE: Lentile de contact - de Yaku-chin - 14-08-2010, 05:58 PM
RE: Lentile de contact - de Teh - 16-08-2010, 12:02 PM
RE: Lentile de contact - de Yaku-chin - 29-08-2010, 06:56 PM
RE: Lentile de contact - de Teh - 31-08-2010, 04:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)