Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Arta este o explozie -arta de a iubi-

#9
arigato pentru comm. acum sa va lamuresc..cred ca v-am zapacit cu acea fraza. Corp neutru=corp lipsit de viata...la asta m-am referit..nu mi-a iesit cum vroiam.

Capitolul V-o zi....
Razele intrau pe fereastra,imprastiind magia lor prin intreaga camera.In camera vopsita frumos in alb,pe o suprafata acoperita cu asternuturi curate si albe, cu miros de flori de primavara,Yoru era inca inconstient.Fata alba ca spuma laptelui, mainile lipsite de vlaga si parul imprastiat pe frunte..aceasta era imaginea morbida care atragea din toate punctele de vedere, atentia.
Fiind in inconstienta,visa...visa frumos.Era imbracat in alb si peste tot era liniste si frumos...era pace si bine.O voce se aude si ii spune:
<Yoru..hai la mine..sa nu mai suferi..vii? Am sa te protejez..acolo nimeni nu te vrea..te respinge...hai la mine!>
<Bunico esti tu...ia-ma de mana sa vin cu tine...dar nu pot bunico
Ce ma fac?>
<Nu acum Yoru>
Vocea pleca..se indeparta...si cu cat se indeparta...cu atat baiatul simtea cum curge sangele in venele move.Cum viata il ia la ea.Fiind inpins de o forta neobisnuita baiatul se trezi brusc.
Siroaie de lacimi ii acapara fata in cateva fractiuni de secunde.Mici margaritare curgeau in van pe obrazul baiatului.
Pe usa intra nimeni altul decat Mark.El il salvase de la moartea vietii.Era ratiunea lui si nu avea ce face.
-Yoru..gata! Il lua in brate sprijinindu-i capul de pieptul sau.
-Vreau sa mor!
-Nu cum asa..eu ce ma fac fara tine! Mark isi puse mana dreapta la gura pentru a opri suspinele si lacrimile. Stranse ochii dar nu se putea aptine.
-Nu te aptine sa plangi...plangi.
-Yoru..te iubesc enorm nu vrau sa mori!
Baiatul il lua barbie si il saruta pasoinal.Mark ramase uimit, apoi
raspunse la sarut.Mark ii dadu jos pantaloni, dupa ce il dezbraca pe micut il aseza cu grija in pat.Il privi pret de cateva minute. Il sorbea din priviri, apoi cu miscari lente, il saruta pe abdomen, coborand tot mai jos spre zona sensibila. Aceste actiuni pe care Mark le intretinea, ii producea placere baiatului.Nu se putu aptine si scoase un strigat de placera.Nici Yoru nu se lasa mai prejos.
Ii acapara buzele intr-un sarut salbatic plin de pasiune,introducandu-si limba in gura acestuia.Ii explora fara nici o ezitare cavitatea.Mark il aseza din nou pe pat si il patrunse dur fara mila.De data aceasta baiatului ii placea totul chiar si cel mai mic strop de durere.Stranse asternutul alb in mana,durerea si placerea se combinau constant producand un sentiment inovator,
greu de descris.
-Inca o dat..a! Spuse Yoru in timp ce respira sacadat!
-Sa nu patesti ce...
-Inca o data! Il atentiona Yoru, de data aceasta ridicand tonul usor.
-S-a facut!
Yoru isi incolaci mainile in jurul gatului lui Mark.Acesta il parunse iar, dar Yoru adormi de oboseala. Acelasi lucru il patise si Mark,care fusese mai devreme,ca si partenerul lui, in culmea extazului.
cam atat..dak e scurt gomenasai^:)^ nu am avut prea mult timp
la dispozitie.:victorie:



Răspunsuri în acest subiect
RE: _Arta este o explozie_-arta de a iubi- - de deidara-chan4ever - 09-08-2008, 05:14 PM
RE: _Arta este o explozie_-arta de a iubi- - de Aly - 04-10-2008, 03:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parfum de artă trecătoare Mad Hatter 7 3.353 05-01-2012, 11:38 PM
Ultimul răspuns: Niska
  Arta apropie, arta uneste. Ichigo. 6 4.355 27-04-2011, 06:29 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  Arta unui FREAK SasukeRockGirl7 1 2.935 27-04-2010, 12:18 AM
Ultimul răspuns: SasukeRockGirl7
  Arta este cu totul inutila [yaoi] Mystique92 12 7.833 17-11-2009, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Mystique92
  Explozie De Zambete-Cu Caracterele din Naruto!-(parodie)by Ayame&Akasuna! o0o-ayame-o0o 6 7.598 07-02-2009, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Dizzy
  Nu poti uri fara a iubi[Naruto Fic...] bastard_in_love 5 9.029 08-10-2008, 05:31 PM
Ultimul răspuns: denisa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)