Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rock it fairy!

#5
So....am trecut si eu pe la voi, ma primiti?
Acum...nu stiu cui trebuie sa ii acord multumiri, cred ca tu MEtal esti de vina, dar vad ca A`sver a reusit sa adauge o groaza de descriere in capitolul ei si acest lucru imi place la nebunie. Si capitolul este mai lung decat obisnuia ea sa il faca.
Anyway...sa comentam despre continut. LA tine, A`svear nu am gasit greseli de tastare...poate nu m-am uitat cu atentie dar chiar m-a acaparat continutul si imi place cum s-au petrecut lucrurile. Ai un talent de a pastra cititorul in suspans pana in ultimul moment.
Mi-a placut cap 1.
Capitolul 2, Metal ai cateva greselute dar astea sunt din neatentie nu din altceva si asa cum a spus si Dydo, Shane este un personaj care seamana cu tine, poate si din aceasta cauza ai reusit sa il creezi atat de bine.
Mi-a placut si capitolul tau.
Nu am ce sa va spun despre naratiune, descriere, dialog deoarece le aveti si se imbina armonios intre ele.
Personajele sunt bine conturate si interesante, chiar se vede ca v-ati gandit ceva timp la personalitatea lor.
Astept next-ul. Multa inspiratie!



Răspunsuri în acest subiect
Rock it fairy! - de A'Svear - 14-03-2010, 02:00 AM
RE: Rock it fairy! [by A'Svear and Metal] - de BloodyInnocence - 20-03-2010, 11:36 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ~Destine Incrucisate~ a Fairy Tail FanFic ilussionKaT 0 2.214 11-08-2012, 10:59 PM
Ultimul răspuns: ilussionKaT
  Fairy's reflection Juliette 20 9.103 14-12-2010, 08:01 PM
Ultimul răspuns: matzaplouata
  Fairy fantazy Apathy 2 2.774 15-02-2009, 04:07 AM
Ultimul răspuns: ~angelino~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)