Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A turning point in life [Gravitation]

#11
Hi
Am citit continuarea si am inteles ideea, sper sa incepi cat mai repede noul fic^^
Tie iti place mai mult Eiri mie imi place mai mult Yuki:]] dar eu ma prefac ca citesc Yuki:]]
Ultima data scriitorul nostru a avut o iesire cam ciudata, ma bucur ca Shu al meu nu se mai lasa intimidat(sparge nasu rupe fasu:]])
Gresli nu prea ai, totusi incearca sa eviti sa scrii cu majuscule toata propozitia, adica daca pui semnul exclamarii la sfarsit noi o sa intelegem ca el tipa la bietul Shu:P Mi-a placut ca nu au mai aparut cuvinte in engleza^^
Mi s-a parut ca ai avut cam prea mult dialog in ultima parte, dar nu este sec, deci nu este nici o problema... Chiar mi-a placut schimbul de replici(bine defapt mi-a placut cum a reactionat Shuichi:]]) Nu stiu de ce dar mie ultima data asa mi s-a parut ca Shu era foarte calm, cel putin eu asa mi l-am imaginat raspunzandu-i la Yuki pe un ton rece si calm:]] Bine am imaginatie cam prea bogata>.< Cat despre Yuki o sa il dau in judecata>.<' Cum isi permite sa il lase in fata blocului? Pff ce oameni... si mai grav cum isi permite sa il loveasca??? Ii fac eu felul...(Yuki fereste-te de mine>.< Bine bine poate te iert daca imi dai si mie un big kiss:]] o doamne se vede ca imi este foarte somn numai prostii vorbesc:]] dragilor e la moda sa comunici cu personajele:]])
Oricum te las ca cine stie ce perle mai scot pe gura(mai scriu:]]).
Astept cu nerabdare(nu stiu de ce dar suna ciudat) urmatorul capitol.
Succes in continuare:*:*:*
Cya
:bye:
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.



Răspunsuri în acest subiect
RE: A turning poin in life (Gravitation) - de Mitus - 26-04-2010, 10:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gravitation-fik Flash 7 6.787 26-12-2008, 12:29 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Gravitation $w33ty 5 5.871 09-03-2008, 03:13 PM
Ultimul răspuns: $w33ty
  Gravitation Fiction EvilManiac 1 8.831 08-02-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)