Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca nu ne-am nascut printese, ne-am facut perverse +18[ SasuSaku ]

#4
Mai ce ma enerveaza incepatorii care fac un fic si dupa primesc un reply mai dur si renunta :|
Mdaaa... inca de la prima propozitie mi-am dat seama ca te-ai inspirat din "Fara sani nu exista paradis "

Deci sa incepem cu ce mai este de zis [daca mai este ceva ].
Descrierea : e putina , si parca e facuta de un copil de cls a3a . Descrie sentimentele personajelor , infatisare si nu asa "Brunet , inalt , cu ochii verzi. " :| . Foloseste epitete , figuri de stil ... chestii de'astea .
Naratiunea : lasa de dorit >.> . Aici nu ma prea pricep asa ca nu iti dau sfaturi , dar am putut sa vad ca nu prea exista >.>
Dialogul : mama , draga , e sec ! Daca pui intr-o propozitie trei cuvinte nu inseamna ca ai un dialog . Dezvolta-l , dezvolta-l si iar dezvolta-l >.< . Fa replicile mai lungi !

Nu stiu cum o sa te descurci tu cu scenele hentai ... dar ma rog .... mai citeste ficurile hentai de pe site ... si imbogatesteti vocabularul ^^"
Scuze daca mi-am scapat degetele pe taste la prea multe critici , dar fara ele nu ai cum avansa >.>

Bye , si succes in continuare ! :bye:
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3



Răspunsuri în acest subiect
RE: Daca nu ne-am nascut printese, ne-am facut perverse +18[ SasuSaku ] - de Alee - 17-12-2009, 09:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh Nywa 53 28.674 17-12-2011, 01:45 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  JOCURI PERVERSE -Agent Voltura (+16) voltura 2 2.647 18-08-2011, 03:45 PM
Ultimul răspuns: voltura
  viata unei printese mady_saku 8 6.904 22-04-2010, 01:10 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)