Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat

#17
Mai si macar de ar fi singurul... am vazut ca sa facut o petie pentru asa ceva si ii trebuiau cateva sute de semnaturi bune din cate imi amintesc, deci nu a fost singur in toata chestia. Eu stiam de unu care s-a casatorit cu un personaj anime. Pai daca toata lumea ar face asa n-or sa se mai nasca oameni, ca n-au cum. Ma intreb oare cum e viata lor de cuplu, tinand cont masinariile sau programele(sau cumle-o mai zice) nu au vointa proprie, deci personajul ala spune si face numai ce e programat sa faca. Intr-un fel stii ce o sa-ti raspunda24. Am auzit si de casatorii cu obiecte, asta chiar ca ar fi ciudat. Ce ar fi daca unu s-ar intragosti de o roaba... se duce la preot sa-i cunune... *in fata altarului, preotul* Ahem... ne-am adunat astazi aici, pentru ai uni...*bla bla bla*...Robul lui Dumnezeu Ion(sau ce nume vreti) iei in casatorie pe roaba lui Dumnezeu...umm.. roaba...(daca v-ati prins)...Ar fi prea penal.
Oricum W.C.-ul meu se simte cam singur, si m-am gandit sa dau anunt l-a matrimoniale, ar fi cineva interesat?
Beware!!! IceCat it's always coming back!!!
Povestea mea>> Nu-mi poti lua si ultima suflare
[Imagine: button.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat - de Pisica de Diamant - 29-12-2009, 10:03 PM
RE: Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat - de IceCat - 14-02-2010, 07:39 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)