Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat

#7
Lol...deci prima reactie: nu mi-a venit sa cred pur si simplu..si inca refuz s-o fac. Cum dracu' sa te casatoresti ma cu un joc video? Si eu zic ca-mi mai plac anumite personaje din anime-uri, dar de aici si pana la a ma casatori cu un anime e cale luuuunga frate21. In primul rand trebuie sa fi debil mintal, sa-ti lipseasca orice logica fireasca ca sa ajungi sa te casatoresti cu un joc video...in al doilea rand, chiar nu stiu ce sa zic...probabil tipul asta si-a petrecut intreaga viata singur, mult prea "prins" in treburile sale strict legate de jocuri video. Psihiatru? Ce sa-i faca...e deja o cauza pierduta...si chiar pare fericit..mi-e mila de el. In secunda asta imi vine in minte o fraza "lumea asta se duce de rapa" cat de adevarat...
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat - de myuu - 01-12-2009, 02:54 AM
RE: Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat - de Pisica de Diamant - 29-12-2009, 10:03 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)