Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat

#28
Citat:Tipul e ipotent si de aceea s-a casatorit cu acel personaj.Sunt curios daca se va casatorii cineva cu vreun orc din warcraft xD.

Hmm 39 buna idee^.^ o sa ma marit eu cu un undead ca ii mai sexi 21
Pai ce sa zic? E misto fratilor:]] Ne casatorim cu personaje din anime-uri, din jocuri ata ete, daca mintea umana nu este in stare de mai mult:]] Unde nici Dumnezeu nu da nu ai ce sa ceri=]] Sincer pe mine ma amuza chestia asta(mda sunt o persoana mai ciudata) pentru mine asta nu demonstreaza decat ca omul este defapt cel mai prost animal:]] Pffai cum dracu sa zica cineva ca s-a casatorit cu un personaj dintr-un joc>.< E penala faza... Eu promit ca peste o saptamana, doua (am totusi nevoie sa fac pregatirile pentru nunta...) o sa il iau de sot pe cainele meu:]] cel putin eu voi fi zoofila^.^ animalele tot la animale trag:]](nu imi vine sa cred ca am zis asta).
Oricum eu ii urez Casa de Piatra la acel domn:]] sper sa aiba parte de multa fericire si sa-i dea Dumnezeu copii cu pene^.^
Cya
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat - de Pisica de Diamant - 29-12-2009, 10:03 PM
RE: Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat - de Mitus - 13-05-2010, 07:52 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)