Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] The Way We Are [yaoi]

#70
Helllo:X Finally, am reusit sa ma loghez pe un cont nou...
Sper ca nu v-a fost prea dor de mine21 [yeah right]
Si ma revansez pentru intarzierea asta imposibila, cu acest capitol, care sper sa va placa Smile
Kissezpupic

Capitolul 17

De cum intram in casa, Shin si Kiro sar imediat cu gurile pe noi, basistul controlandu-l din priviri pe Strify intreband daca nu cumva e lovit, in timp ce Shin il luase de mana, intrebandu-l de cateva ori cum se simte, pe urma apare si Romeo, care incepe si el cu intrebarile... deja simt ca ma enervez!
-Gata! Fir-ar iadu'! Il vedeti, e in viata! Mai lasati-l in pace, strig eu, deja enervat de cum au sarit toti pe el cu intrebarile. Ce-ati zice de "Vino sa stai jos Strify" sau "Vrei sa bei ceva, Strify?" O mie de intrebari pe secunda innebunesc orice persoana! continui pe urma, inaintand spre canapea, in timp ce-l trag pe el dupa mine.
-Usor frate, eram ingrijorati. Actionezi de parca acum iti furam vreo comoara regasita pe fundul oceanului, replica Romeo, incrucisandu-si bratele. Ii arunc o privire furioasa, pentru a-l face sa taca naibii din gura, apoi ma asez pe fotoliul din fata canapelei, pe care sedea Strify, asezandu-mi bratele la piept.
-Eu... Ma duc sa fac un dus, ne anunta solistul, ridicandu-se de pe suprafata moale, pentru a se indrepta cu pasi grabiti spre baie.
-Yu, pana la urma ce s-a intamplat? ma intreaba brunetul, asezandu-se in locul lui Strify.
-Nimic... le-am dat banii si am luat papadia. Atat, raspund eu, dezinteresat.
-Oh serios? intervine Kiro de langa mine, sprijinit de spatarul fotoliului. Atunci ce ai patit la brat si in partea stanga abdomenului? intreaba el, ridicand o spranceana, indicand acele locuri cu degetul aratator. Nu incerca sa ne minti. Tu, ca un Rambo reloaded, sigur ai facut ceva pentru a capata ranile alea, pe care apropo, ar trebui sa avem grija de ele, altfel se vor infecta.
-Eu nu am facut nimic. Dobitocii aia au vrut sa ma prinda si pe mine pentru a lua si mai multi bani, iar eu am ripostat. Nu a fost nimic "Vai Doamne! ca in filmele cu Van Damme!", spun eu, dandu-mi ochii peste cap.
-Da, dar esti ranit. Deci si ei te-au atacat.
-Nu ti se pare logic? Doar voiau bani, nu acuarele si pensule! A fost noroc chior ca ala pe care l-am lovit era slab, si am reusit sa-i iau pistolul. Iar ranile alea sunt de la un cutit. Inainte sa ii iau pistolul pampalaului aluia, m-a atacat altu' si a reusit sa ma taie la brat si abdomen. Si gata cu povestile de noapte. Nu a fost placut absolut nicio secunda, sa stiti! Si sa nu va aud pe urma cu porcarii de gen "Bravo, l-ai salvat pe Strify, esti un erou!" Nu suntem in Super Man, v-ati prins? Acum ma scuzati. Voi nu aveti cumva, din greseala... treaba?
Ma ridic pe pe fotoliu, vrand sa ma indrept spre camera mea, insa gandul imi zboara imediat spre Strify... Sa fiu atat de ingrijorat pentru cineva, intr-adevar, nu-mi sta in fire. Dar, nu ma puteam abtine, si sentimentul ala nu-mi dadea pace. Realizez ca de fapt pasii nu m-au dus spre camera mea, ci a lui Strify... Aud cum picaturile de apa se lovesc de cada, insa privesc in gol. "Ce vreau defapt?" Ma intreb ridicandu-mi privirea spre usa de lemn a baii. Trupul imi actioneaza inaintea mintii... si inaintez cu pasi lenti,apas pe clanta, pasind apoi pe gresia rece. Strify, inca nu ma observa, ci are atentia indreptata spre picaturile calde ce i se preling pe trup, pentru a-l revigora.
"De ce simt nevoia sa il imbratisez? Sa stiu ca e in siguranta? Chiar cred ca o iau razna!"
Cu riscul de a fi aruncat afara prin perete, pasesc in cada fara a-mi da jos hainele cu care sunt imbracat. Strify se intoarce brusc, si se da speriat un pas inapoi, dupa ce ma vede.
-Yu, ce...
Inainte sa tremine ce a vrut sa spuna, il cuprind in brate, strangandu-l puternic la piept, parca vrand sa ma asigur ca va fi in siguranta... El nu-mi adreseaza niciun cuvant, dar as putea pune pariu ca e putin socat.
-Sa nu mai pleci... am fost al dracului de ingrijorat, rostesc eu, urcandu-mi mana dreapta spre spatele sau.
Il aud scotand un sunet, vrand probabil sa spuna ceva, insa renunta la idee, iar spre surpinderea mea, ma inconjoara si el cu bratele, lasandu-si capul pe umarul meu.
-Yu! Bratul tau... sangerezi! constata el, deindata ce isi coboara putin privirea, dupa care se desprinde de mine, observand si rana de la abdomen, datorita petei rosii de pe camasa mea alba, care deja mi s-a lipit de corp, fiind in totalitate uda.
Strify, de cum isi aminteste ca se afla sub dus, isi duce una din maini la zona intima, pt a o acoperi cu palma, lasandu-si apoi o parte din bretonul blond si ud sa-i cada pe ochi.
-Totusi... ce vrei, de nu ai mai putut astepta sa-mi tremin dusul? Vrei sa-mi spui ceva? ma intreaba el, timp in care eu scap de camasa, aruncand-o undeva pe gresia alba.
Obrajii i se inrosesc treptat, dar ca de obicei, el incearca sa ascunda asta, de parca ar mai avea vreun sens.
-Da... Chiar vreau sa-ti spun ceva, rostesc eu, ducandu-mi mana spre spatele gatului sau, prinzandu-l usor de parul brunet, indemnandu-l sa ma priveasca in ochi.
-Ei... ei bine... atunci spune si lasa-ma sa...
Nu i-am dat voie sa-si continuie propozitia, pentru ca ii pun stapanire pe buze, el reusind sa scoata doar un sunet infundat, si sa ramana cu ochii larg deschisi. Incearca sa-si aseze mainile undeva, dar pare ca nu stie daca vrea sa ma indeparteze sau sa ma tina mai aproape de el. Le lasa in voie, langa corp, iar eu inaintez un pas, lipindu-l pe el de faianta, facandu-l sa scoata doua scancete. Isi arcuieste spatele, semn ca suprafata e rece, iar eu profit de ocazie pentru a-mi strecura limba in lacasul lui umed, cercetand lacom fiecare coltisor, pana cand, precum asteptam, Strify se alatura sarutului.
Imi cobor buzele pe gatul lui, sarutandu-l bland, astfel incat scapa un geamat scurt, apoi isi aseaza mana dreapta pe umarul meu, strangandu-ma usor.
-Yu, opreste-te! Ne vor auzi baietii, imi spune el, inghitind in sec, pe masura ce eu cobor pe pieptul lui.
-Si ce daca? De parca i-ar deranja, rostesc eu, aducandu-mi mainile pe talia lui si revenind la chipul inflacarat.
-Nu! Gata, lasa-ma! imi spune, incercand sa ma impinga si sa plece, dar l-am tras inapoi, de data asta aducandu-l cu fata la faianta rece.
-Nu? Dar cu asta ce ai de gand sa faci? intreb pe urma, lipindu-mi corpul de spatele lui, si coborandu-mi mana in zona sensibila, excitata de atingerile mele mai mult sau mai putin decente, indemnandu-l sa scape un geamat infundat. Isi lasa capul in jos, muscandu-si buzele, in timp ce palmele si le aseaza pe suprafata alba, in dreptul pieptului sau.
Inspir aroma placuta care ii invaluie corpul, indreptandu-mi buzele spre urechea lui, muscandu-l usor de lob.
-Mmm... Imi place mirosul asta. Ce e? intreb eu, repetand actiunea de dinainte, simtind imediat cum incepe sa tremure si cum devine mai emotionat.
-Ia-iasomie... gel! Adica... de dus! Gel... de dus! imi raspunde el balbait, inghitind in sec, in timp ce eu imi desfac cureaua blugilor uzi leoarca.
Strify mormaie un "Nu" deloc hotarat, vazand ca scap si de celelalte obiecte vestimentare, iar eu imi asez mana stanga langa capul sau, prinzandu-l cu cealalta de barbie. Ii intorc chipul spre mine, in partea dreapta, si revin asupra buzelor lui, pe care i le acaparez intr-un sarut bland, nedorind sa-l bruschez, avand in vedere ca s-a intamplat destul de des chestia asta in ultimele saptamani. Odata ce rup sarutul, imi rosteste numele in soapta, parca putin speriat si cu vocea tremurata, insa ii sarut gatul in aceeasi maniera ca inainte, asezandu-mi mainile pe soldurile lui, si apropiindu-ma mai mult, incat sa-i pot simtii pielea calda.
-Nu stiu de ce trebuie sa fii asa speriat de fiecare data. Ti-am spus... va fi bine, rostesc eu in soapta, aproape de urechea lui.
-Nu sunt... speriat. Eu...
-Esti emotionat? intreb p urma, afisand un ranjet, trecandu-mi limba peste buze si atingand cu varfurile degetelor zona dintre fesele sale, facandu-l sa inghita in sec.
-Nici vorba. Eu...
Nu reuseste sa pronunte toate cuvintele, pentru ca in loc de o propozitie, se aude un scancet lung in momentul in care il patrund lent, inaintand doar cate putin, si incercand sa nu ii cauzez durere.
-Relaxeaza-te, dulceata... Imi promit ca nu o sa doara, ii soptesc eu, urcand cu limba pe gatul sau, pana la lobul urechii, ducandu-mi mana stanga pe pieptul sau.
Intreg trupul ii tremura usor, iar pana si respiratia ii e intrerupta, desi abia am inceput. Il patrund in intregime, si raman pentru un timp nemiscat. Ii sarut umarul, iar el isi intoarce chipul spre al meu, parca cerandu-mi un sarut, pe care desigur, i-l ofer fara doar si poate. Imi strecor limba printre buzele lui calde, gustand si savurand incet fiecare clipa din sarutul cu acel gust dulceag.
Incep sa imi misc lent soldurile, moment in care el scapa doua scancete infundate, rupand sarutul si strangandu-si pumnii ce-i are inca lipiti de suprafata alba. Imi indrept mainile spre zona lui intima, trecandu-mi buricele degetelor de-a lungul organului intarit, apasand cu degetul mare pe varful deja umed, si indemnandu-l sa scape un geamat lung, dupa care, fiind jenat, isi musca buzele, parca pedepsindu-le de zgomotul eliberat.
-Ai sa te ranesti singur, spun eu asezandu-mi degetul aratator si cel mijlociu pe buzele lui rozalii. Lasa-le, si da-ti drumul vocii. Habar n-ai cat de mult vreau sa te aud gemand de placere, continui apoi, asezandu-mi una din maini peste a lui, incepand sa ma misc din ce in ce mai repede, si facandu-l sa scape scancetele, care treptat i se transforma in gemete, iar el, precum i-am cerut, nu le-a mai oprit, si le da voie sa rasune in incapere, pentru placerea mea.
Nici macar nu imi mai amintesc cand m-am mai purtat atat de bland cu cineva, si in acelasi timp sa ma simt adus in extaz doar intr-un scurt timp. Poate chiar am innebunit... Dar e o nebunie de care incep sa devin dependent.
Imi rosteste numele aproape tipand, continuand sa geama din ce in ce mai des si sa respire tot mai greu, pe masura ce eu imi grabesc miscarile.
-Hm? Se pare ca esti pe cale sa explodezi, rostesc eu, coborandu-mi ambele maini spre zona lui sensibila. Spune-mi dulceata... iti place? continui pe uma, strangand usor de membrul sau. Fii sincer cu mine, sau ma voi opri.
-Esti... atat de crud! imi spune el, gafaind.
-Tot eu sunt cel crud? Habar nu ai... Dar spune-mi...
-Da... raspunde Strify, pe un ton coborat.
-"Da"ce? intreb eu, vrand sa aud de la el ceea ce eu stiu, dar el nu recunoaste.
-Da! Imi place! A...acum, te ro...
Cuvintele acelea am vrut sa le aud, si mi s-a indeplinit dorinta. Imi reiau miscarile la fel de rapide, auzind in scurt timp un geamat lung al lui Strify, si simtind pe mana mea acel lichid lipicios, de care ma eliberez si eu in interiorul lui.
Isi sprijina capul de palma asezata pe faianta, incercand sa-si regleze respiratia, insa eu il intorc cu chipul spre mine. E inca rosu in obraji, si din nou incearca sa ascunda lucrul asta, intorcandu-si capul in cealalta parte. Desi pare extenuat, expresia lui, in ochii oricui, ar ramane precum o vad si eu: adorabila. Buzele intredeschise, privirea care incearca s-o evite pe a mea, obrajii inrositi, si bretonul blond ce-i cade pe chip, incercand sa ascunda toate aceste lucruri, ma fac sa-l vreau din nou... Insa renunt la idee si in schimb, pun stapanire pe buzele sale pentru un interval mai lung de timp, dupa care, opresc apa dusului(am si uitat de ea pana la urma) si iau un prosop, iar Strif' face acelasi lucru, incepand amandoi sa ne stergem corpurile. Inainte sa iesim din baie, iau un alt prosop, pe care i-l asez pe par, incercand sa-l scap cat mai bine de apa. El imi zambeste usor, vazand ca vreau sa am grija de el si pe masura ce il privesc, cad din nou pe ganduri, insa de cum imi revin, ii dau un sarut scurt.
-Asta a fost de "Noapte buna", rostesc eu, lipindu-mi fruntea de a lui.



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] The Way We Are [yaoi] - de Yaoi Queen - 29-10-2009, 09:53 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de ReDsWeEtLoVeAlExA - 27-12-2009, 03:47 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de -myuu- - 07-02-2010, 12:38 AM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de -myuu- - 10-02-2010, 11:39 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de -myuu- - 15-02-2010, 11:31 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de -myuu- - 20-02-2010, 12:51 AM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de -Kaname♥Gackt- - 03-03-2010, 10:45 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de Ţiuşcăăă - 18-05-2010, 03:37 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de anime_addicted - 20-05-2010, 08:44 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de anime_addicted - 23-05-2010, 01:27 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de Ţiuşcăăă - 23-05-2010, 03:16 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de anime_addicted - 17-06-2010, 02:54 PM
RE: [*YAOI*] The Way We Are [by Myuu and Kaname] - de Aly - 09-07-2010, 05:14 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de Yaoi Queen - 26-08-2010, 12:54 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de Shut up and Watch - 09-09-2010, 02:05 AM
RE: The Way We Are [yaoi] - de Mitus - 26-08-2010, 02:52 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de kame. - 27-08-2010, 11:15 AM
RE: The Way We Are [yaoi] - de nemo-chii - 27-08-2010, 06:38 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de DeDal N. - 02-09-2010, 08:26 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de yaoi maniac - 09-09-2010, 03:14 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de Yaoi Queen - 10-10-2010, 01:21 AM
RE: The Way We Are [yaoi] - de Marina. - 10-10-2010, 02:50 AM
RE: The Way We Are [yaoi] - de DeDal N. - 10-10-2010, 12:43 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de Drama Queen - 10-10-2010, 11:46 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de sarah chan - 14-10-2010, 03:32 PM
RE: The Way We Are [yaoi] - de yaoi maniac - 28-11-2010, 03:06 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.122 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.701 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.892 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.754 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.839 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.334 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.106 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.852 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.868 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.745 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)