Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cu cine vreti sa ramana Sakura?
Sasuke
81.33%
61 81.33%
Gaara
14.67%
11 14.67%
Sai
4.00%
3 4.00%
Total 75 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Viata de cartier[hentai]

#5
Viata de cartier Capitolul 3

Ajung acasa si ma bag direct in pat fiind obosita dupa o saptamana de munca istovitare care parea ca nu sa mai termina.

Dimineata isi face aparitia iar eu nu ma gandesc sa ma dau jos din pat. Privesc la emisiunea mea preferata, stand in pat cu o punga de popcorn langa mine. Afara se aud oamenii care misuna prin Costa Luna, taxiurile care merg la comenzi si cateva masini ale mafiotilor, pentru ca oamenii obisnuiti din cartier deabia isi pot permite sa traiasca de pe o zi pe alta sa nu mai vorbim si de o masina. Astazi nu cred ca o sa fac prea multe, norii populeaza cerul, soarele este acoperit de ei iar vantul sufla cu putere printre crengile copacilor. Picaturile reci de ploaie se lovesc cu putere de geamurile camerei mele. Din cate se observa, afara e frig si nu e o zi in care poti sa practici prea multe activitati asa ca nu sunt sperante de ceva distractie. Se aude o motocicleta afara asa ca ma ridic din pat si stau langa geam. Prin perdeaua de voal alb se observa foarte bine o silueta dar fata nu se putea deslusii deoarece avea casca. Imi dau ochii peste cap si ma intorc inapoi in pat dar nu apuc sa ma asez bine ca se aude soneria la usa. Ma ridic din nou din pat si cobor scarile, spre parter. Cand deschid usa, in fata mea se afiseaza Sasuke, brunetul de la casa lui Gaara.
-Vulturule, ce faci aici pe vremea asta ? Haide, intra. Ma trag din usa si ii las cale libera.
-Imi pare rau ca te deranjez la ora asta Sakura dar am venit pentru… sincer nici eu nu stiu de ce am venit. Spune in timp ce imi analizeaza tinuta. In casa e cald asa ca sunt imbracata intr-o pereche de pantaloni scurti mov si un maieu galben cu modele albe. Il privesc si ochii lui fulgera spre mine.
-Haide, stai jos. Ma duc sa iti aduc un ceai cald.
Sufrageria era despartita de bucatarie de un bar, asa ca intru in bucatarie iar brunetul se aseaza pe canapeaua galbena din centrul camerei. Priveste in jur. Cred ca ii place. Oare cum traieste el ? Pentru multi din cartier, casa mea era un lux pe care putini si-l permiteau. Pentru mafioti, era o casa ca si a lor, moderna, mare si frumoasa, bine amenajata dupa propriul meu gust. Sasuke inspecta camera cu atentie. Peretii de culoare mov inchisa, geamul de dupa perdeaua de voal galbena, canapeaua cu cele doua fotolii galbene, masuta de sticla din fata celor trei piese de mobilier, plasma de pe perete si nu in ultimul rand barul cu sticle de vin, wisky, votca, lichior si multe alte bauturi fine. Ies din bucatarie cu doua cesti de ceai cu fructe de padure. Ii dau una brunetului si imi las una mie, in timp ce ma asez langa el.
-Deci... pot sa te ajut cu ceva ? am intrebat putin mirata totusi de prezenta lui aici.
-Pai, m-am trezit dimineata si nu stiu de ce am simtit nevoia sa te vad asa ca l-am sunat pe Gaara si i-am cerut adresa ta. Si iata-ma aici. Vreau sa te intreb ceva.
-Orice. Ii spun simpul inainte sa gandesc.
-De ce ti-a spus Gaara diavolita ? ma intreaba suspicios.
-A, asta era. Pai e o poveste lunga dar am sa ti-o spun mai pe scurt. Totul a inceput acum cativa ani cand am fost violata de un barbat. Aveam paisprezece ani iar de atunci ma ocup cu proxenetism, prostitutie, le fac rost mafiotilor si traficantilor de fete, ma ocup de atelierul meu de reparat motociclete si cateodata chiar si cu trafic de droguri. Cam multe activitati pentru o fata de optusprezece ani, nu ?
Il privesc cu ochii mei verzi ca iarba si simt cum alunec in abisul intunecat ce era ascuns de intunecimea privirii lui. Fara sa imi dau seama sau sa am fansa sa fac ceva, buzele lui sunt peste ale mele iar bratele lui in jurul taliei mele. Imi incolacesc bratele pe dupa gatul lui iar acesta ma ridica in brate. Urca scarile cu mine in brate si deschide usa de la dormitor. Ma aseaza pe patul imbracat in negru si imi da jos maieul lasandu-ma in sutien. Nu ma las mai prejos si ii dau camasa cu un dragon negru pe spate si i-o arunc undeva prin camera. Mainile lui se plimba pe talia mea in timp ce limba lui misuna nestingherita prin gura mea. Ma descotoroseste de pantaloni si face la fel si cu ai lui. Imi mangaie gatul cu buzele lui calde iar mana lui se plimba pe spatele meu deschizand sutienul. Mi-l da jos si imi maseaza sanii. Buzele lui se afla in dreptul abdomenului meu, in timp ce mainile mele ii mangaie parul negru. Imi da jos chiloteii facand la fel si cu boxerii lui si ma priveste in ochi. Acopar smaraldele cu pleoapele si simt cum brunetul isi baga « amicul » in mine. Miscarile de dute-vino se accelereaza cu fiecare minut trecut, in timp ce abdomenul lui musculos imi preseaba sanii. Miscarile lui alerte imi provoaca placerea ce nu am simtit-o de ceva timp, asa ca savurez fiecare moment.
Timpul trece iar brunetul devine din ce in ce mai obosit asa ca se aseaza langa mine. Ne invelim cu patura si imi pun capul pe pieptul lui. Mana fina a lui Sasuke imi mangaie spatele provocandu-mi fiori. Incet simt cum somnul ma cuprinde si adorm in bratele protectoare ale brunetului uitand parca de scarba si scarba pe care am primito atunci cand am fost violata cu patru ani in urma.



Răspunsuri în acest subiect
Viata de cartier[hentai] - de Shadow. - 01-10-2009, 08:47 PM
RE: Viata de cartier - de Shadow. - 02-10-2009, 07:10 PM
RE: Viata de cartier - de ellamanu - 02-10-2009, 07:22 PM
RE: Viata de cartier - de Minnie - 04-10-2009, 09:25 PM
RE: Viata de cartier - de Shadow. - 05-10-2009, 07:25 PM
RE: Viata de cartier - de Minnie - 05-10-2009, 08:07 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Shadow. - 29-10-2009, 09:52 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de "~Setsuna~Noelle~" - 09-11-2009, 02:22 AM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Shadow. - 13-11-2009, 07:47 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Jigoku - 14-11-2009, 12:24 AM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Shadow. - 17-12-2009, 02:27 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Miyuki - 17-12-2009, 03:42 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Suki - 22-01-2010, 07:42 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Miauu - 23-01-2010, 01:11 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier Beatrix LaVey 108 59.783 06-07-2013, 10:10 PM
Ultimul răspuns: Loli Ari
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.648 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata Madalinei [hentai] Yaku-chin 9 5.262 10-05-2009, 01:31 AM
Ultimul răspuns: Mabel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)