Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai]

#16
"Capitolul 6"

"Ce simt?"

"Nu mai suport acest gand,nu mai suport faptul ca intotdeauna in el ma regasesc pe mine.Cum am ajuns in halul acesta?Cum?Aceasta intrebare ma macina de ani de zile dar niciodata nu i-am aflat raspunsul.
Insa acum nu mai am ce face,m-am indragostit de el si acesta este un pacat,un pacat ce ma va costa chiar si viata.Trebuia sa ma razbun,sa-l fac sa sufere si in cele din urma sa-l omor.
Din cauza parintilor lui,familia mea s-a destramat,ei ne-au adus in pragul falimentului.Nu am sa uit niciodata clipa in care tatal meu a fost luat de catre medici la spitalul de nebuni iar mama a ajuns sa se sinucida din cauza absentei lui.
Am suferit mult,nici nu mai stiam ce inseamna sa traiesti,viata mea era formata din bautura,femei,bani si multe altele.Ba chiar am ajuns sa ma droghez in incercarea de a-mi uita trecutul.
Singurul om pe care am putut conta a fost varul meu,Raki,desi el mereu a profitat de mine,niciodata nu m-a alungat asa cum au facut-o celelalte rude.
Ii sunt recunoscator,il apreciez si il respect cat pot de mult,nu stiu daca voi putea sa simt toate aceste lucruri pentru el pana la sfarsit,de cand a aparut Yuri,totul a luat o intorsatura ciudata.
Vreau sa fug de el dar nu pot,simt cum sangele imi clocoteste in vene si ard de nerabdare sa-l omor pe Raki cand se atinge de aceea fiinta pura.
Nu inteleg cum cineva ar vrea sa se razbune,fara sa simta macar un strop de mila,chiar nu imi pot imagina.
Ma aflu din nou in acest liceu blestemat,multi elevi spun ca directorul este tatal meu,iar eu ii aprob insa ce nu stie lumea defapt este ca el e unchiul meu.
Il consider cat de cat un tata,dar nu pot spune ca ii impartasesc sentimente de iubire paternala.Imi ocup locul de lider,mergand cu fruntea in sus si lovindu-i uneori pe cei ce imi iesau in cale.
Imi era dor de Yuri,adesea ma prefaceam ca inspecatez clasele doar pentru al privi o secunda,un minut sau poate chiar mai mult.M-am indragostit de el cu mult inainte sa aflu cine e?Si ca are o relatie cu varul meu.
In acest moment,imaginile cu prima zi in care l-am vazut imi inunda mintea.

Ca de obicei ma aflam la liceu in al-2-ilea an impreuna cu gasca mea ce era formata numai din baieti fitosi,cu multe aere si bineinteles bani.
Nu ii prea inghiteam,insa trebuia sa fiu cu ei de ochii lumi.Aaa am uitat un mic,mare amanunt,pe genunchiul meu se afla cea mai frumoasa fata din oras,care imi era iubita.
Ceea ce ma fermecase la ea,era trupul.Desi avea 15 ani,atat sanii cat si celelalte parti ale corpului ii erau bine conturate de catre o rochita rosie pe care o purta mai mereu in compania mea.
Adoram sa ma joc cu suvitele ei de par ce aveau o nuanta superba de roscat,firea ei copilaroasa imi oferea adesea o stare de liniste profunda.
Mi-am intors fara motiv privirea spre poarta institutiei,rezemat de stalpul portii se afla un baiat,timid,din cate am observat deoarece in preajma lui era pustiu.
Imbracamintea ii venea perfecat,avand pe el o pereche de pantaloni maro ce aproape ca ii plesneau din cauza ca erau foarte stramti si un tricou simplu alb ce ii punea in evidenta pieptul bine conturat.
In momentul in care m-a privit,tot trupul mi se molesise,mainile imi tremurau fara incetare.Am vrut sa ma apropii de el dar pur si simplu,lasitatea nu imi datdea voie.
Ce imi facuse?Cred ca atunci m-a vrajit cu ceva.Il urmaream la fiecare pas avand grija sa nu fiu observat,nu stiu sigur dar comportamentul meu obsesiv fata de el m-a impins la anumite extreme.
Intr-o seara dupa ce mi-am facut curaj cu cateva pahare de vin,mi-am pus o masca pe fata daca se putea numi asa,apoi l-am urmarit pana la intrarea in respectivul cartier unde locuia.
La contactul mainii mele cu inchieietura lui,am simtit o lovitura puternica in spate ce m-a doborat.Cand m-am trezit,in fata mea se afla Raki ce ma privea satisfacut.
-Ehh vreisoare,vad ca te ti tare.Insa Yuri e proprietatea mea.Ok?-imi spune atingandu-mi delicat umarul.
Atunci am aprobat fara sa stiu de ce?Iar pe parcurs am aflat amanunte,axplicatii,povesti ce ma cutremurau etc.
Cred ca din acele zile eu nu mai sunt ce am fost.Acum simt ca asi putea lupta pentru adevarata dragoste,pentru el.
De cateva minute ma aflu in fata apartamentului,deschid incet usa si spre marea mea fericire Raki nu este acasa.
Intru in camera lui Yuri,trezindu-l delicat cu saruturi scurte si suave,se trezeste buimac privindu-ma cu teama.Nu aveam timp de pareri de rau,scuze sau stiu eu ce.Ii cuprind obraji intre palme,miscandu-mi buzele pentru ceea ce va urma:
-Te iubesc!Vrei sa ne mutam impreuna in Grecia?-il intreb direc asteptand un raspuns rapid
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] - de Aliss_anime - 09-10-2009, 11:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sweet nothings Yaku-chin 2 2.336 21-01-2013, 03:51 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet traps [ Yaoi ] Yaku-chin 8 4.817 27-09-2011, 07:15 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  No more sweet goodbyes [Yaoi] Aliss_anime 10 6.989 29-01-2011, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Sweet Tears Icsdeee. 6 3.883 09-01-2011, 03:15 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 2.927 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa
  Seven Lights ~Shounen-ai/Yaoi~ Yaku-chin 33 16.485 26-05-2010, 11:36 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Just me and my sweet life... Akane :3 1 2.458 28-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Akane :3
  Dream Satisfaction [+18] [yaoi] louv_gravitation 3 2.993 25-12-2009, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Pure Satisfaction[yaoi][18+] Kayura 28 16.702 21-11-2009, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Hetalia
  SWEET and SPICY goddess 105 50.197 15-11-2009, 03:38 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)